Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! (/Temat-Mentor-ShareBay-net-ZACZNIJ-ZARABIAC-JUZ-DZIS-64291)

Strony: 1 2 3 4


[Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - matiop - 03-02-2013 19:51

[Obrazek: ogo2.png]
ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS!
[Obrazek: g405017.png]

Napisz do mnie!
Oficjalna strona mentora: http://matiop.sharebay.pl/
Mail: [email protected]
GaduGadu: 21398769

O mnie
Cześć! Mam na imię Mateusz wielu z was zna mnie pod pseudonimem Matiop. Uczęszczam do Technikum Informatycznego w Białymstoku. Od 2 lat zajmuję się, zarabianiem w internecie. Na początku sprzedawałem konta premium do różnych serwisów, potem zainteresowałem się PPA (PayPerAction) oraz CPA (CostPerAction). Posiadam duże doświadczenie z którym, chciałbym się podzielić właśnie z wami oraz pokazać wam jak łatwo zarobić a się nie narobić!

Co oferuję
- 2 letnie doświadczenie w zarabianiu CPA/PPA
- Wprowadzenie w świat PPA (PayPerAction)
- Nauka promowania oraz pozycjonowania stron/filmów
- Pełen profesjonalizm bez olewania
- Pomoc techniczna z silnikami Wordpress/Datalife Engine
- Znajomość oraz umiejętność tworzenia profesjonalnych fake programów w Visual Basic 10
- Dobór hostingu oraz domeny pod stronę
- Nauka szukania i wybierania nisz
- 6/24h kontakt GG lub Mail
- Duże zarobki!

Na co czekasz? Dołącz!



RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - lolo12 - 03-02-2013 19:54

Pokaż swoje wypłaty z PPA.


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - matiop - 04-02-2013 07:29

Ja jestem od uczenia na PPA. Nie pokazywania wypłat. Jak ci się nie podoba to do widzenia Smile


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - sewirus - 04-02-2013 08:36

lolo12 Jak by matiop nie zarabiał to nie zostałby oficjalnym mentorem Smile


Odp: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - ciamciaj - 04-02-2013 12:31

SB nie ma oficjalnych jako tako mentorow, ma zwykłych mentorow. Tak przynajmniej wypowiada się karczu

Wysłane z fołna


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - Leaders - 04-02-2013 12:48

Troszeczkę inaczej. Mamy głównego Mentora Krypę oraz Termika, czyli Mentora-Eksperta od spraw związanych z WP, pozycjonowaniem, optymalizacją i szeroko pojętym promowaniem blogów (w subforum "Poradniki" można zobaczyć część jego darmowych poradników).

Natomiast każdy inny, kto ma jakąś wiedzę i doświadczenie poparte jakimiś konkretnymi argumentami może również zostać Mentorem dostając od nas wsparcie w postaci bloga, adresu email oraz pomocy w promocji.

Uznaliśmy, że jeżeli ktoś i tak chciałby pomagać w zarabianiu na ShareBay, to dlaczego takim osobom tego nie ułatwić? W końcu jest to zarówno w naszym interesie, tych osób, jak i przede wszystkim uczniów, którzy Mentorów mogą sobie dobrać pod swoje potrzeby.


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - lolo12 - 04-02-2013 14:14

(04-02-2013 07:29)matiop napisał(a):  Ja jestem od uczenia na PPA. Nie pokazywania wypłat. Jak ci się nie podoba to do widzenia Smile

Z takim nastawieniem to życzę powodzenia w pozyskiwaniu poleconych...


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - patulsky1337 - 04-02-2013 15:41

a ja za to z chęcią skorzystam. Nic nie stracę, a zawsze można coś zyskac Smile


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - ciamciaj - 04-02-2013 18:53

(04-02-2013 08:36)sewirus napisał(a):  lolo12 Jak by matiop nie zarabiał to nie zostałby oficjalnym mentorem Smile

Wystarczyłby jeden screen z nie dalekiej przesłości, a zobaczyłbyś coś zupełnie innego - mówie o zarobkach Big Grin


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - sewirus - 04-02-2013 18:59

Skoro nie jest oficjalnym mentorem to zwracam honor i przydałby się screen ale to już jego wybór Big Grin