Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Witajcie,
Mam do was pytanie, otóż widzę, że niektórzy YouTuberzy jak np: Eric Clapman robią muzykę, którą później udostępniają na YT. Zarabiają na niej pieniądze i nie mają żadnych roszczeń odnośnie praw autorskich. Mam do was pytanie,czy orientujecie się gdzie kupić, jakie są licencje tego typu? Ile kosztują? Aby mieć możliwość wyboru piosenek(Za które zapłacimy)a dzięki licencji będziemy mogli wykorzystać kawałek w naszej składance. Orientujecie się może? A może działa to w jeszcze inny sposób? Wątpię, aby pisali oni do każdego artysty o możliwość wykupienia licencji na każdą piosenkę..
Fajna strona, lecz raczej nie o nią mi chodziło.
Może będzie łatwiej, jak dam przykład..
Np. Eric Clapman używa w swoich składankach remiksów(itp.) artystów takich jak np. David Guetta. Nie ma za to żadnych łamanych praw autorskich,roszczeń, ani nic w tym rodzaju, a na dodatek zarabia pieniądze na składankach. Pytanie moje brzmi: Jak on to robi ? Co trzeba posiadać, aby tak robić, jak on?