(10-07-2013 17:43)MrocznyKILL napisał(a): Co do niekompletnych i przestarzałych informacji... user wpisujący w google info o neobux jak widzi taki pierwszy post to nie unika rejestracji w neobux lecz ucieka jak najdalej od takiego forum...
Chodzi mi o postrzeganie forum a reflink to sprawa drugorzędna
Osobiście nie jestem zainteresowany podmianką lecz sądzę że nie jeden serwis by mnie zainteresował gdyby był rzetelnie opisany na zarabiam.com .
A jeśli chodzi o podziękowanie za podzielenie się serwisem muszę to powtórzyć ale chyba i Ty żyjesz w innym świecie... Osoba pisząca tak ohydny i mało treściwy post ma gdzieś forum userów i całą resztę liczy się jej zysk... Według mnie tacy "spamerzy" nie zasługują na takie "podziękowanie".
Ciekawi mnie jeszcze co sądzisz o tematach osób zbanowanych ? Czy i im "podziękowanie" się należy?
Wydaje mi się że ktoś kto w ogóle wchodzi na forum jest świadom tego iż forum to nie jeden człowiek tylko cała społeczność, dlatego nie wyjdzie z forum a zapozna się z tematem - bo temat to nie pierwszy post, ale i wszystkie inne pisane przez resztę użytkowników.
Na pewno wiele osób byłoby zainteresowanych podmianką linków w zamian za przekopiowanie treści z danej strony, bo cóż innego można wnieść od siebie? Dowód wypłaty i kilka własnych zdań. Reszta to stawki, staż serwisu itd, które to można znaleźć właśnie na stronie docelowej, więc to tylko powielanie w zamian za reflink.
Co do świata to żyję na ziemi, w Polsce, ale nie wiem czy to jest Twój świat czy jednak ten inny.
Akurat w przykładzie który podałeś nie ma reflinku, więc ta osoba nie liczyła na żadne podziękowania

Jeżeli według Ciebie ktoś nie zasługuje na takie 'podziękowanie' to po prostu zarejestruj się z czystego linku i problem z głowy.
Co do osób zbanowanych to zależy od bardzo wielu czynników. To że ktoś otrzymał bana nie znaczy zaraz że jest oszustem. Bany sypią się codziennie za wszelakiego rodzaju przewinienia. Niektóre są tylko tymczasowe, więc w jaki sposób chcesz weryfikować czy ban jest tymczasowy czy stały? Bo takie informacje posiada tylko ekipa forum.