Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" (/Temat-Koniec-z-napychaniem-portfela-spamerom-72484)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - MrocznyKILL - 09-07-2013 22:18

Bardzo irytują mnie tematy których autor ma napisane 10 postów i był na forum tylko raz aby napisać info o jakimś serwisie... Miał fart był pierwszy i dzięki forum nabija mu się portfel a on w zamian nie dał nic. Takie tematy często są bardzo ubogie ohydne i co najważniejsze nie aktualizowane...

Proponuję wprowadzenie opcji "podmianki" pierwszego postu w tematach których autor powiedzmy nie logował się na forum minimum 3 miesiące a post zawiera "prze-kolorowane" lub nie aktualnie informacje.

Osoba zainteresowana podmianką postu musiała by napisać stosowny formularz do moderatora (Link do postu , Tekst do podmiany) .

Jeśli pomysł się spodoba można by również wynagrodzić osoby które podmienią najwięcej postów. Jako osoby dbające o to aby na forum znajdowały się tylko aktualne i szczegółowe informacje mogłyby dostać dodatkowe odznaczanieSmile


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Magoru - 09-07-2013 22:41

Nie jestem długo na tym forum ale uważam że to dobry pomysł, nazwałbym to przejęciem opieki nad tematem, to fakt że na forum leży dużo wartościowych aczkolwiek zaniedbanych tematów.
A i moderatorom pracę ułatwić by można było dogrywając prostą wtyczkę modyfikującą ID autora postu(bazy danych oczywiście, zmienia się jedną cyferkę i autor tematu jest inny)


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Evid3nce - 09-07-2013 22:42

Jestem za! Wink

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Tidus - 09-07-2013 22:49

Pomysł niegłupi. Ja co prawda zawsze rejestruje się z czystego linku, jeżeli osoba, która serwis poleca nie jest mi znana. Trochę niesprawiedliwie, gdyż mimo wszystko dowidziałbym się o nim później, gdyby nie ona, lecz jeżeli wchodzi na ukochane forum tylko, żeby zdobyć reflinki to nie mam nic na sumieniu.

Najlepiej oczywiście wprowadzić nakaz zaakceptowania tematu przez tutora i wyżej w dziale "Zbiór serwisów zarobkowych" lub wprowadzić ograniczenia w postaci online na forum minimum 1 tygodnia.

Niestety zablokowanie tego działu może spowodować, iż spam przeniesie się do innych działów, lecz kochana administracja szybko wyłapie takowego spamera i zapewne dostanie ostrzeżenie, a temat szybko zostanie usunięty.

Oczywiście jestem za wprowadzeniem takowych ograniczeń.


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - alizen - 09-07-2013 22:51

ja też jestem ZA. Będzie to bardzo przydatne


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Skadi - 09-07-2013 22:55

Też jestem za. Podpisuję się pod tym czterema kopytami! Tongue


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - bolo9797 - 09-07-2013 22:56

Oczywiscie ze za !!


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - bitu92 - 09-07-2013 23:28

Nom dobry pomysł Wink


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - WazzaP - 09-07-2013 23:34

Także jestem ZA! Świetny pomysł! Smile


Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - ciamciaj - 10-07-2013 00:03

Temat plus,tidus minus za czyste linki,nie lubimy tego;p