Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Różnie gdzie się da, facebook, portale ogłoszeniowe.
Strony internetowe, sklepy internetowe
Boty, skrypty
Programy na studia, programy bazodanowe, obróbka danych
Glosy:
25-04-2020 14:30
Madara Uchiha
Stały Bywalec
Liczba postów: 559
Dołączył: Apr 2014
Reputacja:
109 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 12.00
Zlecenia:
Wykonałem już ostatnie na razie nic nowego nie ma.
Sprzedaż:
Dzisiaj wysyłam jedną przesyłkę.
Uprawa:
Wczoraj zasadziłem słonecznik i szczypiorek. Zostało mi jeszcze zasadzić cukinię i ogórki za tydzień. Potem za 2-3 tygodnie paprykę i pomidory przenieść do ogródka i wsadzić do doniczek bazylię. I pozostanie patrzeć jak rosną. Może kupię też beczkę na deszczówkę i jak będzie sucho to będę podlewał z tej beczki wodą.
Własne projekty:
Nie wiem w dalszym ciągu czy robić tą stronę informacyjną i stronę z memami czy nie. Możecie coś doradzić Strona z memami to była by strona+ seria botów, które by wrzucały wszystko i wszędzie. A strona informacyjna no dość długo się schodzi ją robić.
Krypto:
Na razie mam coś koło 2560 zł na coinbase i czekam dalej co się stanie.
Mam teraz hajs na jakąś inwestycję i czekam właśnie jeśli krypto spadnie to dokupię, jeśli nie dokupię jakichś nowych itemów na sell.
Glosy:
28-04-2020 09:39
kamil2227
Początkujący
Liczba postów: 51
Dołączył: Jun 2011
Reputacja:
1 Forum Gold: 0.00
Jakieś 4-5 k na czysto ogólnie ale to przez długi okres czasu 2 lata, ale z tradingu takiego to 2k tylko, teraz bardziej gram i więcej inwestuję. Na tym przynajmniej nie jestem na minusie. A na minusie byłem na: mlmach, stsach. Studia też traktuję jako stratę finansową.
Glosy:
28-04-2020 17:51
Madara Uchiha
Stały Bywalec
Liczba postów: 559
Dołączył: Apr 2014
Reputacja:
109 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 12.00
Zlecenia: 1179 zł
Mogło być lepiej ale i tak trzeba się cieszyć w dobie tego wirusa.
Sprzedaż: 365 zł
Tutaj słabiutko w tym miesiącu. Może będzie lepiej w maju. Mam jeszcze 3760 zł w itemach.
Fireads: 64 zł
Tak wpadło sobie z automatu bo w sumie prawie nic nie robiłem z FA.
Uprawa:
Tutaj na razie dobrze, wszystko rośnie jak należy, nawet pomidory wyrastają w ogródku, które myślałem że wogóle nie wyrosną.
Własne projekty:
Lipa ten portal ogłoszeniowy to mi się nie opłaca bo za dużo czasu marnuję na niego. No a strona z memami to też nie wszystkie boty mi działają więc nie wiem. Zastanawiam się czy jest sens to robić.
Kryptowaluty:
Tutaj w miarę ok mam już na coinbase 2760 na tą chwilę.
Razem: 1608 zł
Plany na maj:
Dalej będę klepał zlecenia i zarobiony hajs inwestował albo w itemy albo w krypto. Na razie odpuszczę sobie własne projekty stron. Mam zamiar więcej rzeczy mieć już na sell od maja i w większej ilości miejsc się ogłaszać. W maju jeszcze zostało mi zasadzić ogórki (ich to dużo posadzę) oraz cukinię, a także przenieść paprykę z doniczek do ogródka i pomidory. W dwóch doniczkach zasadzę jeszcze bazylię i to na tyle sadzenia będzie, pozostanie tylko podlewać i patrzeć jak rośnie wszystko. Dalej trochę pewnie będę inwestował w kryptowaluty ale to się zobaczy zależy od ceny jaka będzie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2020 18:49 przez Madara Uchiha.)
Zlecenia:
Maj rozpoczął się burzowo, w końcu zapłacili mi za stronę 460 zł, ale musiałem osłuchać się czeczenów, czy tam ruskich, że pójdę do piachu, ale mamy to Dzisiaj właśnie drugą stronę skończyłem, a w zasadzie będę jeszcze kończył ale będzie 300 zł za nią, mam nadzieję, że chociaż tutaj nie będzie problemów z płatnością.
Uprawa:
Jutro albo w następny piątek zasadzę ogórki ale to zobaczymy czy jutro bo to od pogody zależy.
Sprzedaż:
Tutaj nic się nie dzieje nic nie sprzedałem :O :O :O
Kryptowaluty:
Aktualny stan nic nie dokupowałem, ale pewnie dokupię jeszcze w maju.
Glosy:
07-05-2020 08:12
Richlook
Aktywny
Liczba postów: 107
Dołączył: Oct 2016
Reputacja:
19 Forum Gold: 50.00
mógłbym to w sumie zrobić, zależy co ma wykonywać, jeśli strona sie nie przeładowuje to można użyć tylko js i konsoli, tak np. mam bota do omegle, którego nie używam bo za często wychodzi ochrona antybotowa, kiedyś tak zarabiałem 30-40 zł dziennie teraz już się tyle nie da napisz więcej o co chodzi
Glosy:
07-05-2020 16:48
Madara Uchiha
Stały Bywalec
Liczba postów: 559
Dołączył: Apr 2014
Reputacja:
109 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 12.00
Zlecenia:
Zapłacone w tym miesiącu już 830 zł jeszcze będę robił dzisiaj poprawki na jednej stroni i może będę miał jeszcze zlecenie na sklep internetowy oraz stronę.
Uprawa:
Na razie nie sadziłem ogórków i cukinii bo ma być jeszcze zimno jeden dzień z przymrozkami to poczekam, aż minie i wtedy będę sadził. Rzodkiewkę w czerwcu będzie można już zrywać i wsadzić jeszcze raz nową bo szybko rośnie.
Kryptowaluty:
Wczoraj dokupiłem za 200 zł chyba w najlepszym momencie jak zaczęło rosnąć i mam już 1000 zł więcej niż wczoraj.