Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Nazywam się Eryk mam 23 lata. Aktualnie pracuję (jeszcze) w agencji interaktywnej, zajmuję się marketingiem internetowym oraz koordynowaniem projektów. Dlaczego pracuję? Bo okres wypowiedzenia trwa 3 miesiące.
Jak zarabiam?
Od 6 miesięcy zajmuje się zarabianiem w Money2Money, najwyższa miesięczna pensja jaką udało mi się w tym programie osiągnąć to 5 tys złotych.
Trochę odpuściłem i zarabiam 3000-4000 złotych. Jednak chcę wrócić do regularnych i większych zarobków.
Ahh.. Bym zapomniał mam jeszcze zainwestowane trochę pieniędzy na long term w krypto
Na swojej drodze spotkałem pewną osobę, która z powodzeniem (Senior menadżer, zarobki 10 tys+) współpracuje z DuoLife. Spotkaliśmy się, omówiliśmy kilka kwestii, a po dłuższym namyśle zdecydowałem, że jest to model biznesu, który mi odpowiada.
Na czym będę zarabiał?
Money2Money
DuoLife
Cele:
Zarabianie minimum 5000 zł miesięcznie z DuoLife do końca 2018 roku
Zarabianie 10 000 zł w dwóch programach
Co już zrobiłem?
Postawiłem stronę WWW i bloga
Stworzyłem formularze do budowy bazy mailingowej
Opracowałem Landing Page
Stworzyłem strategie pozyskiwania leadów
Opracowałem lejek sprzedażowy do M2M
Posty z postępami prac będę starał się publikować co najmniej raz w tygodniu.
Pozdrawiam wszystkich
PS. Prowadzę bloga, a więc jeśli macie pomysły na jakieś wpisy, to z chęcią o nich usłyszę
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2018 15:54 przez Putek.)
Prowadzę stronę, a na niej bloga. Jako, że pracuję w agencji interaktywnej to stworzyłem dla siebie system reklam, który pozwala przekształcić tzw. "zimnego klienta" w "gorącego". W między czasie potencjalny użytkownik jest przeprowadzany przez lejek sprzedażowy. Jeśli uda mi się dopiąć "transakcje" to zaczynamy współpracę długofalową, a jeśli nie, to wrzucam go z powrotem na samą górę "lejka" (remarketing) i edukuje, z nadzieją, że podejmie współpracę w późniejszym czasie.
To wszystko tak w skrócie Cały czas jestem w początkowej fazie tzn. Cel (mierzalny), mierzenie efektów, sprawdzanie gdzie konwersja jest niska, optymalizacja, testowanie... mierzenie efektów, sprawdzanie, optymalizacja, testowanie... i tak w kółko
Jeśli macie więcej pytań to z chęcią odpowiem
PS. Można umieścić link na forum do mojej strony?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2018 21:43 przez Putek.)
(27-02-2018 15:41)Putek napisał(a): zajmuję się marketingiem internetowym
Od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimiś płatnymi kursami bądź książkami w tym temacie. Chciałbym się spytać Ciebie jako osoby obeznanej, czy masz coś ciekawego do polecenia?
Teraz jest nieco mniej niż 5 tysięcy. Czy to dużo, czy mało, to już zostawiam do oceny innych. Jednak osoby nie biorą pod uwagę ilości czasu spędzonego nad odpowiednią strategią, rzeczami technicznymi, no i oczywiście kosztami; reklamy, hostingu, domeny, automatyzacji, szkolenia.
Dla mnie sukcesem będzie, gdy mój zespół będzie zarabiał tyle co ja, a nawet więcej
Bo sztuką jest wyszkolić kogoś żeby radził sobie lepiej od Ciebie.
@Lerum
Jeśli chodzi o szkolenia zewnętrzne, to mogę polecić SprawnyMarketing, Socjomania. Ja w większości byłem szkolony wewnątrz firmy przez naszych specjalistów, działamy w 8 krajach, także wiedzy i projektów do analizowania jest bardzo dużo Np. Teraz prowadzimy rozmowy w sprawie usługi SEO na 24 kraje, gdzie budżet miesięczny, to około 40 tysięcy złotych na samo pozycjonowanie.
Aż szkoda rezygnować z etatu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2018 22:23 przez Putek.)
Rozpoczynam projekt "W Pogoni Za Milionem". Naszym celem jest uświadamianie ludzi jakie możliwości daje Internet.
Nasz projekt ma na celu edukację i pomoc w rozpoczęciu przygody w zarabianiu pieniędzy, ale nie na etacie - Tylko na własnych zasadach.
Szukam osób, które chcą nauczyć się zarabiać przez Internet i w Social Media. W ramach projektu oferujemy szkolenia online i stacjonarne z marketingu w mediach społecznościowych, gotowy system pozyskiwania partnerów oraz niezbędne narzędzia do automatyzacji całego procesu.
Zainteresowane osoby mogą napisać do mnie na PW, później zostaną dodane do zamkniętej grupy na Facebooku
Grupa "W Pogoni Za Milionem - Projekt 2018" liczy już 91 osób!
Zrobiłem dzisiaj na grupie taki event: Każda osoba, która zaprosi kogoś do naszej grupy, a w dniu ogłoszenia informacji o możliwościach biznesowych, tej osobie spodoba się pomysł i zacznie z nami współpracować, to otrzyma 50 zł za każdą osobę, która podejmie z nami współpracę.
Wypłaciłem 1200 zł z M2M, całe pieniądze przeznaczę na inwestycje w reklamę DuoLife.
Mam stworzone 2 Landing Page, do 2 grup docelowych. (Każdy partner będzie dostawał ode mnie takie Landing Page za darmo!)
Tworzę strategię dla promowania darmowych webinarów.
Tworzę posty na bloga, które mają ściągnąć docelowych partnerów. (Informacje o osobach zainteresowanych wykorzystam w tworzeniu przyszłych kampanii reklamowych).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2018 11:46 przez Putek.)
Rozpocząłem współpracę z DuoLife, efekty są niezłe Z firmą współpracuję dopiero 3 dni, a już mam w swoim zespole 23 osoby!!! Co daje średnią ponad 7 osób dziennie
Dla niedowiarków zdjęcie
Szukam 5 osób, którym w miesiąc pomogę zarobić do 2 500 zł