Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Jak w temacie.. czy jest jakiś skuteczny sposób by uniknać blokowania linku w przypadku spamu w wiadomosciach na fb?
Problem jest na kilku serwisach subsms.
Do tej pory link z leadnow przekierowywalem z własnej domeny prv.pl i działalo jednak od weekendu jednak po wysłaniu ok 50 wiadomosci link jest blokowany.
Polecacie jakieś skracacze lub inne metody które radzą Sobie z tym problemem?
Dodam ze alias z domen prv nie dziala. Html na blogspot również
Glosy:
27-03-2017 10:25
mysc
Get Paid 2.0
Liczba postów: 1,671
Dołączył: Jul 2010
Reputacja:
2402 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 47.00
50 wiadomości z jednym linkiem? "Troszkę" sporo :>
- po pierwsze - używaj przekierowania w JS
- po drugie - nie używaj wszędzie tego samego linku, im ich będzie więcej - tym lepiej.
Gdy dany link zostanie zablokowany, zniknie ze wszystkich wiadomości - i stracisz całe źródło ruchu w jednej chwili.
Używając wielu linków minimalizujesz to ryzyko i nawet w przypadku blokady - nawet kilku Twoich linków - zawsze jakiś ruch dalej będzie się pojawiał :>
Glosy:
27-03-2017 15:44
Bazor
Bywalec
Liczba postów: 291
Dołączył: Mar 2010
Reputacja:
55 Forum Gold: 16.00
Z własnego doświadczenia powiem, że bezpośrednie wstawianie skróconych linków z bit.ly itp. nie przynosi efektów. Zazwyczaj są od razu zablokowane...
A co do domen to można założyć wiele darmowych na freenom.com oczywiście są to domeny .tk .cq itd..
Mimo wszystko uważam że nie rzucają się za bardzo w oczy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2017 08:36 przez Infiltrator.)
Glosy:
29-03-2017 08:34
mysc
Get Paid 2.0
Liczba postów: 1,671
Dołączył: Jul 2010
Reputacja:
2402 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 47.00
To są już dwa różne linki, a przecież mogą prowadzić w to samo miejsce Ponadto, są jeszcze subdomeny - także jedna zarejestrowana domena w zupełności wystarczy.
Jeśli chodzi o darmowe skracacze - nie znam żadnego który umożliwi opublikowanie zablokowanego na FB linku, a to dlatego że żaden z nich nie działa w JS. Jeśli będziesz używał JS - przy pierwszej publikacji dowolnego linku, zawsze zostanie opublikowany (ale nigdy nie publikuj 2x tego samego linku w przypadku gdy strona docelowa jest zablokowana!).