(10-05-2014 11:45)kuba48 napisał(a): No, ale jak mogą nie mieć pełnej kasy dla ludzi skoro wzieli pełną wypłatę o Mobilteka za kwiecień?
Panie Kubo,
Nie za Kwiecień, a za Marzec. Gdybyśmy otrzymali środki za Kwiecień spłacilibyśmy Państwa bez problemu.
Miesiąc generujemy środki, następnie czekamy na raport od Mobiltek kolejny miesiąc i na podstawie raportu wystawiamy FV dla partnera, który ma 14 dni na opłacenie FV. Opóźnienie jest tak duże gdyż Mobiltek także musi zostać opłacony ale przez operatorów. Naturalnie pytaliśmy partnera o kredytowanie nas, tak jak Wy chcecie abyśmy kredytowali Was. Partner nie będzie nas kredytował co jest dla nas zrozumiałe i próbujemy Państwu wytłumaczyć, że my też nie możemy Was kredytować.
Otrzymaliśmy środki za Marzec, opłacamy Kwiecień, który był większy. Tym razem ponownie firma dokłada ze środków spółki.