Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

• Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

• 5
Holandia - Hiszpania w finale Mistrzostw Świata!

Sprawdź:
Piłkarze Holandii zatrzymali rewelację turnieju – Urugwaj i to oni zagrają w finale mistrzostw świata w RPA. Pomarańczowi pokonali zawodników z Ameryki Południowej 3:2 i staną przed szansą wywalczenia pierwszego Pucharu Świata w historii. Mecz w Kapsztadzie miał różne oblicza, ale dwie akcje między 70. a 73. minutą rozwiały marzenia piłkarzy z Ameryki Południowej.

Tak blisko, a tak daleko. Tylko jeden mecz dzielił obie reprezentacje od tak długo wyczekiwanego awansu do finału mistrzostw świata. Drużyny przystępowały do tego starcia wzmocnione niesamowitymi zwycięstwami w ćwierćfinałach.

Podopieczni Berta van Marwijka wyeliminowali wielkich faworytów całego turnieju – Brazylijczyków, zaś piłkarze La Celeste, będąc na krawędzi, ostatecznie uporali się z Ghaną. To wszystko jednak przestało mieć znaczenie, kiedy Rawszan Irmatow gwizdnął po raz pierwszy.

Początek spotkania należał do Holendrów. Częściej utrzymywali się piłce, zdominowali środek pola, na co nie umieli odpowiednio zareagować piłkarze z Ameryki Południowej. W 4. minucie otrzymali pierwsze ostrzeżenie.

Wesley Sneijder zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, gdzie piłkę wypiąstkował Fernando Muslera, lecz ta trafiła pod nogi Dirka Kuyta. Mocny strzał piłkarza Liverpoolu minął jednak bramkę Urugwaju.

Van Bronckhorst znaczy kapitan

W 18. minucie Giovanni van Bronckhorst pokazał, że nie bez powodu nosi opaskę kapitana drużyny Pomarańczowych. Kilka podań wymienili między sobą Sneijder i de Zeuw, po czym ten drugi odegrał na lewe skrzydło do obrońcy Feyenoordu Rotterdam. Ten przymierzył z ponad 30 metrów i umieścił piłkę w okienku bramki Muslery.

Wydawało się, że piłkarze z Europy pójdą za ciosem. W ich grze brakowało jednak dokładności, a Urugwajczycy coraz śmielej atakowali bramkę strzeżoną przez Martena Stekelenburga. Reprezentacja La Celeste musiała sobie w tym meczu radzić bez Luisa Suareza. Na boisku był jednak jeszcze Diego Forlan.

Na kłopoty Forlan i... Stekelenburg

W 41. minucie podanie jednego z obrońców Urugwaju przechwycił właśnie Forlan, po czym ograł Mathijsena i przy biernej postawie defensorów Oranje uderzył na bramkę.

Gdy wydawało się, że Stekelenburg sparuje ten strzał, ku rozpaczy kibiców Oranje w Kapsztadzie, piłka zatrzepotała w siatce.

Piłkarze van Marvijka nie wykorzystali w pierwszej połowie przewagi jaką osiągnęli, a której dowodem był cudowny gol van Bronckhorsta. Błysk geniuszu Forlana i błąd Stekelenburga sprawił jednak, że wynik meczu pozostawał sprawą otwartą.

Po przerwie, w drużynie Holandii na boisku pojawił się Rafael van der Vaart. Nie wpłynęło to jednak na poprawę gry piłkarzy Pomarańczowych. Wprost przeciwnie, lekka przewaga zarysowywała się po stronie Urugwaju.

W 51. minucie Boulahrouz zbyt lekko podał w kierunku bramkarza, i piłkę przechwycił Cavani. Został jednak zatrzymany wślizgiem przez holenderskiego golkipera. Natychmiastowy strzał Pereiry z pustej bramki wybił głową van Bronckhorst.

Kwadrans później Forlan mógł po raz drugi wpisać się na listę strzelców. Ładny strzał z rzutu wolnego piłkarza Atletico Madryt, obronił jednak Stekelenburg. Od tego momentu to znowu Holendrzy przejęli inicjatywę. W 68. minucie przed świetną szansą stanął Arjen Robben. Po strzale Van der Vaarta i obronie Muslery, miał przed sobą pustą bramkę, ale chybił.

Zabójcze trzy minuty

W 70. minucie Sneijder po raz kolejny pokazał, ile znaczy dla swojej reprezentacji. Pomocnik Interu Mediolan znalazł się w narożniku pola karnego i zdecydował się na strzał po ziemi. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z urugwajskich obrońców i wpadła przy słupku bramki Muslery.

Trzy minuty później piłkarze Oranje, jak się okazało, rozstrzygnęli losy meczu. Z lewego skrzydła dośrodkował Kuyt, a precyzyjnym strzałem głową popisał się Robben.

Piłkarze z Europy mogli wykorzystać kolejne okazje, lecz zamiast tego zafundowali swoim kibicom jeszcze mnóstwo nerwów w końcówce spotkania.

W 92. minucie holenderscy obrońcy znów zaspali. Urugwajczycy szybko rozegrali rzut wolny, a skutecznym strzałem z dystansu popisał się Maximiliano Pereira. W ostatnich sekundach piłkarze La Celeste przeprowadzili prawdziwe oblężenie bramki Stekelenburga, ale nie zdołali doprowadzić do wyrównania.

Holendrzy w meczu z Urugwajem momentami prezentowali się wreszcie na miarę oczekiwań. Awans do finału wywalczyli zasłużenie i wciąż pozostają niepokonaną drużyną w afrykańskim czempionacie. Czy pozostanie tak do samego końca okaże się w niedzielę na boisku w Johannesburgu.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2010 23:21 przez MareKSG.)

Post: #2
RE: Holandia w finale Mistrzostw Świata!

Post: #3
Jak Urugwaj przegrał to przegrał z honorem.

No końcówka meczu to była całkiem niezła
Mam nadzieje ze finał będzie Hiszpania - Holandia, no i że wygra Espania Big Grin

Ciekawy finał będzie

100 000 POST NA TYM FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2010 23:13 przez michal2612.)
07-07-2010 23:12
*

Poziom:
Post: #6
Jedna bramka Carlesa Puyola w drugiej połowie dała Hiszpanii upragniony awans do finału mistrzostw świata! Niemcy zostali srogo skarceni za defensywną taktykę, której na mundialu w RPA jeszcze nie prezentowali. La Furia Roja triumfuje i w niedzielnym meczu zagra z Holandią o najcenniejsze trofeum piłkarskie świata!

Co się dzieje z naszą reprezentacją? Niemieccy kibice przecierali oczy ze zdumienia, bo ich ulubieńcy nie przypominali drużyny, która we wspaniałym stylu pokonała Anglię i Argentynę. Sportowe BMW zamieniło się w dobrze wszystkim znany niemiecki walec, który tym razem rozbił się o ofensywnie grającą Hiszpanię.

Bohaterem meczu został Carles Puyol, który w 73. minucie znakomicie zachował się przy stałym fragmencie gry. Niemcy próbowali jeszcze odmienić losy meczu, ale w starciu z ofensywnie nastawioną Hiszpanią wyraźnie brakowało im argumentów.

Ośmiornica kontra niebieski sweterek

Niebieski sweterek Joachima Loewa mógł wróżyć tylko jedno – kanonadę strzelecką Niemców. – Nie jestem osobą przesądną, ale jak miałem go na sobie, moi chłopcy strzelali cztery bramki – mówił przed meczem szkoleniowiec. Nic z tego. W pierwszej połowie drużyna naszych zachodnich sąsiadów nie miała ochoty zagrać z Hiszpanią w otwarte karty.

Niemcy niemal całkowicie oddali inicjatywę mistrzom Europy. Być może wzięli sobie do serca... fatalną przepowiednię ośmiornicy Paula. Przypomnijmy, że nieomylna maskotka z Oberhausen wywróżyła im klęskę w półfinałowym starciu.

Z pierwszej połowy kibice na stadionie w Durbanie zapamiętali zapewne tylko... wtargnięcie na murawę jednego z widzów. Swoją drogą szybko i profesjonalnie usuniętego przez ochroniarzy. A Hiszpanie szukali swojej szansy, jednak niemiecka obrona funkcjonowała znakomicie. W 6. minucie bliski szczęścia był David Villa, ale przegrał pojedynek z Manuelem Neuerem.

W tej części meczu Niemcy oddali jeden (!) strzał na bramkę Ikera Casillasa. Atomowym uderzeniem z dystansu popisał się Piotr Trochowski, ale bramkarz Realu Madryt (z trudem) obronił. W doliczonym czasie gry w polu karnym padł Mesut Ozil, jednak Viktor Kassai nie dał się nabrać. Chwilę później węgierski arbiter odesłał obie ekipy do szatni.

Hiszpanie z furią od początku

– To powinien być wielki mecz. Jestem absolutnie pewien, że awansujemy do finału – mówił przed spotkaniem Andres Iniesta. Jednak w trakcie gry 26-letni pomocnik musiał nieco zweryfikować swój pogląd, a przynajmniej pierwszą jego część. Gra mogła się podobać, ale tylko w wykonaniu Hiszpanów, którzy od początku drugiej połowy z jeszcze większą furią ruszyli do ataku.

Na początek kilka niebezpiecznych uderzeń z dystansu, które nie zrobiły wrażenia na bramkarzu Niemiec. W 59. minucie zrobiło mu się jednak gorąco, bo najpierw kapitalnie zza linii pola karnego uderzał Pedro, a kilka sekund później do zagrania Iniesty minimalnie spóźnił się Villa. Podopieczni "Jogiego" Loewa wydawali się kompletnie zdominowani.

Die Mannschaft czyhał na możliwość wyprowadzenia kontrataku, a znakomita okazja nadarzyła się w 69. minucie. Wprowadzony kilka minut wcześniej Toni Kroos uderzył sprytnie i mocno, ale... naprzeciw siebie miał Casillasa. Cztery minuty później Niemcy zapłacili wysoką cenę za defensywną taktykę. Z rzutu rożnego dośrodkował Xavi, a najwyżej z polu karnym wyskoczył Carles Puyol. Wtedy obrońca Barcelony nie wiedział jeszcze, że wprowadza swoją drużynę do finału.

Zdezorientowani Niemcy próbowali jeszcze odwrócić losy meczu, ale na to było już za późno. Co więcej, tuż przed końcem mogli stracić kolejne bramki. Najlepszej okazji nie wykorzystał Pedro, któremu wyraźnie zagotowała się głowa podczas rozgrywania kontrataku. Dla Niemiec to najniższy wymiar kary, dla Hiszpanii – w pełni zasłużony awans do wielkiego finału.

Post: #7
RE: Holandia - Hiszpania w finale Mistrzostw Świata!
Brawo Hiszpania Smile
Stalo sie tak jak pisalem po meczu Hiszpanii z Paragwajem
"Jesli chodzi o półfinał MŚ (Hiszpania - Niemcy) bedzie tak samo jak 2 lata temu w finale ME" czyli 1:0 dla Hiszpanii Smile

Post: #8
Będzie ciekawie. Ja obstawiałem finał Holandia - Argentyna, ale mimo wszystko i tak się cieszę Smile