Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Wątek zamknięty 
Hermes - nowy system PPA (a'la adf.ly) » Polski system skracania i wyświetlania reklam

Autor Wiadomość
Post: #41
RE: Hermes - nowy system PPA (a'la adf.ly)
Sprawdź:
(06-08-2013 21:06)bosman napisał(a):  Tak, ale takie podejście nie jest na pewno profesjonalne Smile

Po drugie, nie wiem dlaczego akurat do tego postu się przyczepiłeś, skoro na forum jest milion innych głupszych odp (Kalkulator czy jak mu tam beka).

Przyczepiłem się tego posta, bo akurat ten temat czytam i ten temat obserwuje. Czytałem temat z kalutorem i to Ty robisz tam z siebie pajaca, ale to nie miejsce na tego typu pisanie... Jeżeli chcesz podyskutować zapraszam na PW.


@barnaba123

Proszę sprawdzić Prywatne Wiadomości Smile
Post: #42
RE: Hermes - nowy system PPA (a'la adf.ly)
(06-08-2013 21:07)Michal3242 napisał(a):  pytanie o dane firmy i odrazu cisza...

Strona #2 tego posta:
http://zarabiam.com/Temat-Hermes-nowy-sy...#pid670477
Post: #43
RE: Hermes - nowy system PPA (a'la adf.ly)
Małe sprostowanie. Adf.ly za kliknięcie z Polski wcale nie płaci takich bajońskich sum i często za 1000 wyświetleń nalicza mniej niż dolara na konto. Zatem tutejsze 3zł wydaje się być uczciwą stawką - zwłaszcza jak na raczkujący dopiero serwis.
Post: #44
RE: Hermes - nowy system PPA (a'la adf.ly)
również popieram zdanie poczmaila Big Grin
Post: #45
RE: Hermes - nowy system PPA (a'la adf.ly)
Ile już macie? Ja "astronomiczną kwotę" 7 groszy


edit

Jak chcę skrócić link, powstają dwa linki które przenoszą do tej samej strony.

Michal3242, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2013.
Post: #46
RE: Hermes - nowy system PPA (a'la adf.ly)
(06-08-2013 22:42)Michal3242 napisał(a):  Ile już macie? Ja "astronomiczną kwotę" 7 groszy


edit

Jak chcę skrócić link, powstają dwa linki które przenoszą do tej samej strony.

Już nie powstają. Od tej pory system sprawdza, czy link nie zostal skrocony, jesli byl juz skrocony to poinformuje o tym.
Post: #47
RE: Hermes - nowy system PPA (a'la adf.ly)
Trzeba kilkac przejdz dalej ? bo tera na tel i nie mam jak sprawdzic.
Post: #48
RE: Hermes - nowy system PPA (a'la adf.ly)
To przykładowy link Big Grin


http://hearme.pl/jsIbB
Post: #49
RE: Hermes - nowy system PPA (a'la adf.ly)
Według mnie jest to serwis lepszy od Adfly jeżeli robimy download pod polaków, a szate graficzną zawsze można poprawić, założę się, że aż tak trudne to nie jest? W najbliższym czasie spróbuję zdobyć min. do wyp łaty. Pozdrawiam.


@Edit:

Zaloguj przez NK? da fuq is going on?.
Post: #50
RE: Hermes - nowy system PPA (a'la adf.ly)
(06-08-2013 21:15)poczmail napisał(a):  Małe sprostowanie. Adf.ly za kliknięcie z Polski wcale nie płaci takich bajońskich sum i często za 1000 wyświetleń nalicza mniej niż dolara na konto. Zatem tutejsze 3zł wydaje się być uczciwą stawką - zwłaszcza jak na raczkujący dopiero serwis.

Poprawie cię na adf.ly około 700 wyświetleń to 1$ ( Wiem lepiej bo tam dorabiam parę groszy Big Grin )
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  System Secrets - Maximum Money in Minimum Time - Ken McCarthy masazysta33 3 537 07-04-2026 09:55
Ostatni post: Hybrid1990
  Sposób na adf.ly kamil4682 8 5,574 13-12-2025 23:07
Ostatni post: Hybrid1990
Lightbulb System poleconych na www.licytacje.tv licytacje_tv 2 2,929 26-10-2025 12:54
Ostatni post: Hybrid1990
Wink WEB WEALTH SYSTEM - Najlepszy CPA dla początkujących Matthew98 10 7,724 23-08-2025 21:13
Ostatni post: Hybrid1990
Exclamation $$$$ Piramida adf.ly $$$$ Klikamy w linki poprzednika Hubsson 382 107,351 16-08-2025 15:09
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: