Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hermes - nowy system PPA (a'la adf.ly) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hermes - nowy system PPA (a'la adf.ly) (/Temat-Hermes-nowy-system-PPA-a-la-adf-ly-74083)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Hermes - nowy system PPA (a'la adf.ly) - barnaba123 - 06-08-2013 19:48

Witam,

Właśnie uruchomiliśmy nowy serwis typu PPA (polska alternatywa dla adf.ly).

Zachęcam do wypróbowania Smile

Wypłaty od 1zł w dowolnej chwili na konto YetiPay - system obsługujący mikropłatności (jeśli ktoś ma sugestie i chciałby inny system wypłat jesteśmy otwarci) - planujemy także bezpośrednie przelewy bankowe przy większych kwotach.

Adres: http://hearme.pl

Niestety, nie jestem w tym momencie wiarygodny (jako właściciel), w związku z tym nie będę pisał "na pewno wszystko wypłacamy" bo co za idiota by pisał że nie wypłaci jakby nie miał zamiaru wypłacać Smile. W związku z tym weryfikację pozostawię użytkownikom.

Stawka wypłat to 3zł za 1000 klików.

System umożliwia generowanie kuponów z uzbieranych (lub wpłaconych) środków, które możecie sprzedać.

Dodatkową możliwością zarobku jest specjalne konto resellera (tutaj ilość kont jest ograniczona - tylko po kontakcie).

Z chęcią zapoznamy się ze wszelkimi propozycjami usprawnienia.


RE: Nowy system PPA (adf.ly) - bosman - 06-08-2013 19:51

Proponuje PayPal'a Smile

ps Skromny wygląd serwisu Tongue


RE: Nowy system PPA (adf.ly) - daniel42na - 06-08-2013 19:54

Treść tematu pełen profesjonalizm. facepalm

Nazwa serwisu i jego adres to jakieś 2 inne bajki facepalm

Alternatywa dla adfly - tia, tylko że adfly płaci pare razy więcej, a Wy nawet nie wiecie czy wypłacicie facepalm
Co to ma być ? :|


RE: Nowy system PPA (adf.ly) - Kaiteu - 06-08-2013 19:55

Jakby ciągle wypłacali to mnie to nie bd przeszkadzać czy mają ładny czy brzydki layout .


RE: Nowy system PPA (adf.ly) - barnaba123 - 06-08-2013 19:57

Nie szata zdobi serwisTongue. Inwestowaliśmy w funkcjonalność i testy (niezawodność) Smile Oprócz 3xlogo nie ma tam więcej żadnej grafiki.

Zastanawialiśmy się nad PayPalem, ale oni mają strasznie restrykcyjne blokowanie kont i monitorowanie użytkowników. Nie chcielibyśmy aby użytkownicy mieli przez nich problemy. Nawet sam mam zablokowane konto, bo serwis ubzdurał sobie, że chce 4 ostatnie cyfry konta bankowego i ich nie akceptuje... raz dzwoniłem do nich to odblokowali na miesiąc, potem ta sama bajka.


RE: Nowy system PPA (adf.ly) - v3XeR - 06-08-2013 19:57

skromy i odstraszający Sad
zmieńcie bo na tym fortuny nie wzbijecie

Ps. pokażcie jak wygląda strona do kliku


RE: Nowy system PPA (adf.ly) - barnaba123 - 06-08-2013 19:58

(06-08-2013 19:54)daniel42na napisał(a):  Treść tematu pełen profesjonalizm. facepalm

Dziękuję Smile Mogę zmienić, propozycje ? Smile


RE: Nowy system PPA (adf.ly) - barnaba123 - 06-08-2013 20:00

(06-08-2013 19:57)v3XeR napisał(a):  skromy i odstraszający Sad
zmieńcie bo na tym fortuny nie wzbijecie

Ps. pokażcie jak wygląda strona do kliku

Aż tak wszyscy na wygląd stawiają? O.o

A przykładowy link: http://hearme.pl/BIgPM
(tak, też skromny Tongue)


RE: Nowy system PPA (adf.ly) - rozekrr - 06-08-2013 20:00

"Jesteśmy polską firmą!" - można dane tej firmy? Smile


RE: Nowy system PPA (adf.ly) - Michal3242 - 06-08-2013 20:02

oczywiście nie można nabijać na easyhits4u itp?