Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Sprawdź:
Cytat:Dokladnie umie dlatego na wczorajszej naszej prezentacji w Katowicach musieliśmy wiekszą salę wynając bo miejsc zabrakło, miało być max 50, przyszło prawie 100
O raju to zdjęcie co wstawiłeś bardzo podobne do spotkań w Polsce z Charlesem Scovile (tym od Traffic Monsoon). Też były takie zebrania, też było dużo ludzi, nie jeden rzucił pracę dla TM i co? I jak to się skończyło?
TM to od dawna scam i ludzie potracili masę pieniędzy. Przestań sprawiać pozory, że tu będzie inaczej. Przecież ten schemat był przerabiany już kilka razy, przy kilku dużych revshare - TM, MX, Recyclix...
Taki Recyclix miał dużo wiarygodniejszy produkt niż FutureNet, profesjonalny biznes segregacji śmieci i co? I jak to się skończyło?
Ktokolwiek myśli, że w przypadku tego programu tak nie będzie ten albo bardzo naiwny, albo całkowicie nowy w świecie hyipów-revshare i potrzebuje stracić trochę kasy aby się nauczyć.
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Mieli rzekomo jakieś wysypiska śmieci i przetwórnie na Białorusi o ile dobrze pamiętam, albo na Litwie (gdzieś za granica w każdym razie, nie jestem pewien w którym to było kraju) podobno można było tam też pojechać i to zobaczyć. Firma była też w tamtym kraju zarejestrowana, a nie na jakichś wyspach Marshalla czy innym egzotycznym kraju na końcu świata.
Mieli też rzekomo podpisane umowy z Niemieckim McDonaldem na odbiór i przetwarzanie plastikowych opakowań (co okazało się jedną wielką ściemą, podobnie jak umowy reklamowe z Air France i BMW w Traffic Moonsoon).
Ogólnie Recyclix wyglądał dużo bardziej wiarygodnie niż to całe Future Net i łatwiej było się nabrać, że to faktyczny biznes. A i tak okazał się piramidą i po dwóch latach działania się po prostu zescamił.
rafi213
Uzależniony
Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja:
396 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.00
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Podobno dzisiaj padł hyip oferujący 6% dziennie. Podobno ja słyszałem że kosmici kupowali reklamy w TM, a w Recyclix składowali śmieci na pewno mieli też powiązania z Futurenet
Twoja wiedza o tych programach widzę jest ogromna tak samo planu marketingowego Futurenet.
Można i takie podejście do życia mieć, typowe myślenie Polaka "ja sam mało osiągnę, ale zrobię wszystko aby inni osiągnęli jeszcze mniej" Futurenet to samo zło podobno jeden z ich produktów to rev share i padnie to całe Futurenet padnie bo inne ich produkty nie istnieją. Ja to proponuje co niektórym też żadnych produktów w sklepach na literę F. nie kupować bo to może być oszustwo i powiązane nie daj bóg z Futurenet.
A tymczasem... dzisiaj sprzedaż biletów na event w Macau ruszyła, pewnie nikt nie poleci, a z Polski to już w ogóle, nikt nie kupi Futurocoina, a do kasyna w Rumunii nikt nie wejdzie, to ci powiedzą osoby które nawet nie potrafią sobie przypomnieć gdzie Recyclix był zarejestrowany
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
(08-09-2017 17:09)rafi213 napisał(a): Podobno dzisiaj padł hyip oferujący 6% dziennie. Podobno ja słyszałem że kosmici kupowali reklamy w TM, a w Recyclix składowali śmieci na pewno mieli też powiązania z Futurenet
Twoja wiedza o tych programach widzę jest ogromna tak samo planu marketingowego Futurenet.
Można i takie podejście do życia mieć, typowe myślenie Polaka "ja sam mało osiągnę, ale zrobię wszystko aby inni osiągnęli jeszcze mniej" Futurenet to samo zło podobno jeden z ich produktów to rev share i padnie to całe Futurenet padnie bo inne ich produkty nie istnieją. Ja to proponuje co niektórym też żadnych produktów w sklepach na literę F. nie kupować bo to może być oszustwo i powiązane nie daj bóg z Futurenet.
A tymczasem... dzisiaj sprzedaż biletów na event w Macau ruszyła, pewnie nikt nie poleci, a z Polski to już w ogóle, nikt nie kupi Futurocoina, a do kasyna w Rumunii nikt nie wejdzie, to ci powiedzą osoby które nawet nie potrafią sobie przypomnieć gdzie Recyclix był zarejestrowany
Ależ ignorancja i wyśmiewanie bije z Twojego postu. 'Zaufany promotor' nie ma co...
I jeszcze te teksty o typowych Polakach... ktoś jeszcze w ogóle wchodzi z Twojego reffa? Dla mnie to za duża wiocha...
Gdzie masz te całe 'produkty'? Na czym zarabia FN po za wpłatami użytkowników? Bo, że na pewno nie na tym iż jest 'portalem społecznościowym' i 'konkurencją dla facebooka' to wie każdy. Jako portal społecznościowy FN jest marny i nikt go nie zna. Znają go i siedzą tam wyłącznie osoby które w niego inwestują jako w revshare. A i na nich FN za bardzo nie zarabia inaczej jak przez ich wpłaty. Jak już ktoś wcześniej w tym temacie pisał w tych całych 'grach' które tam linkują nawet nie mają reflinków i na tym nie zarabiają. Z resztą reklam pewnie jest podobnie...
Krypotowaluta? To nic nie znaczy. Dzisiaj kryptowaluty wyrastają jak grzyby po deszczu i są ich setki. A ile z nich po za Bitcoinem jest coś warta? Z 5? 10?
Kasyno w Rumunii? Ciekawe, że jak zwykle gdzieś w miejscu gdzie mało kto się uda aby to dokładnie sprawdzić. Taka sama sytuacja jak z wysypiskiem śmieci i przetwórnią odpadów na Litwie (albo Białorusi nie pamietam dokładnie) w Recyclix.
(08-09-2017 18:34)alan_darski napisał(a): Czy ten Futurenet to jakas sekta?
Future Net nie. Ale zaślepieni $$$ promotorzy tacy jak ten wyżej rzeczywiście zachowują się jak sekta. Tak samo było w choćby Traffic Moonson. Co tam się działo z tymi promotorami i jakie oni kity wciskali i to nawet już po upadku programu to głowa mała.
rafi213
Uzależniony
Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja:
396 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.00
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Haha, przecież smieszkuje razem z wami, moje ostatnie posty są dostosowane do poziomu ignorancji i wypowiedzi takich osob jak Captain
No i przyklad powyżej czemu kasyno w Rumunii a nie np. pod twoim domem, po pierwsze w dzisiejszych czasach to godzina lotu z Warszawy a po drugie zakladnie kasyn przez firmy prywatne w Polsce jest zakazane prawnie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2017 18:48 przez rafi213.)
Glosy:
09-09-2017 18:23
santaclous
Liczba postów: -20
Dołączył: Apr 2017
Reputacja:
36 Forum Gold: 0.00
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Nie odwiedzałem tego wątku jakiś czas, ale widzę, że rafi213 dalej wciska ściemę tak jak to robił przy piramidzie finansowej TrafficMoonson
Glosy:
10-09-2017 19:53
rafi213
Uzależniony
Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja:
396 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.00