Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet » firma istnieje ale brak kontaktu z właścicielami - nie rejestrować się !

Autor Wiadomość
Post: #971
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Sprawdź:
Bardzo prężnie rozwijająca się dyskusja jak by ktoś jeszcze w niej nie uczestniczył.

FutureNet - sekta finansowa?
https://www.wykop.pl/link/3722769/future...finansowa/
Post: #972
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
No nareszcie padło moje ulubione słowo... sekta Big Grin teraz to się zacznie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Post: #973
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Widzę tutaj dyskusyjne deja vuRolleyes. Jedna strona nakręca drugą i tak w koło. Dalibyście sobie na wstrzymanieBig Grin. Pewnie temat nie miałby tyle stron, gdyby biorący udział w tym programie nie cisnęli głupotami o "zewnętrznych źródłach finansowania", "biznesie", "legalnej firmie" itp. A znowu przeciwnicy nie powtarzali cały czas tego samego, że to piramida itp. Jedni nakręcają drugich. Już takich tematów z tego typu programami było tutaj sporo, schemat jest ten sam niezmienny. Za jakiś czas ten temat trafi do poprzednich, tutaj powstanie nowy z nowym programem i tak cyklicznie.
Post: #974
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Umowa z procesorem Alipay podpisana, wkrótce otwarcie konta bankowego i kolejnego biura w Hong Kongu:



Post: #975
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Znalazłem krytyka Big Grin





Zastanawia mnie dlaczego tak mało dużych inwestorów z różnych tradycyjnych rynków interesuje się tego typu zarobkami. Przecież w niecały rok mogą zarobić grubą kasę prawda?
Glosy: nik5pl (+1), rafi213 (+1)
Post: #976
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Kolejne newsy z Futurenet :

- W Maju wdrożone zostały kolejne języki na naszą platformę. Już teraz mamy 7 dodatkowych wersji językowych, niemiecki, francuski, włoski, czeski, hiszpański, rosyjski i ukraiński, polski i słoweński.
Trwają prace nad aktualizacją językową na FutureAdPro.
Już w czerwcu pojawi się długo oczekiwany j. chiński.

- Futurenet wypływa po sukces! W ubiegłym tygodniu, świat żeglarski po raz kolejny skupił wzrok na Dąbrowie Górniczej. 150 najlepszych polskich żeglarzy wystartowało w regatach Pucharu Polski w klasie OMEGA, w śród nich finansowana przez FutureNet załoga Pol-380.
150 zawodników, 40 jachtów, jedne z najbardziej prestiżowych zawodów żeglarskich w Polsce. Tegoroczne zawody były jednak szczególne, ponieważ kultowa już wśród żeglarzy klasa Omega obchodzi swoje 75 urodziny! Cieszymy się, że jako FutureNet możemy wspierać ludzi z pasją, którzy chcą osiągnąć sukces.

-Już niedługo będzie dostępna nowa metoda wpłat dla naszych partnerów z Chin i Azji. Obok działających już rozwiązań pojawił się możliwość płatności z AliPay. To świetna wiadomość dla jego użytkowników, którzy do tej pory korzystali z alternatywnych procesorów płatniczych. Mamy nadzieję, że dzięki tym zmianom będziecie mogli prowadzić swój biznes jeszcze skuteczniej.

-Kolejny samochód z logiem FutureNet podbija szosy! Mariusz Bujnarowski odbierał swój samochód z FutureNet Lease. Biało-niebieskie BMW zostało przekazane na Wrocławskim torze wyścigów konnych

- Nasz oficjalny sklep poszerza swoją ofertę o kolejne produkty. Pojawiły się m.in. kolekcjonerskie złote monety symbolizujące FuturoCoin, jak i również pamiątkowe monety z wrocławskiego eventu, które przypomną Ci o tym, że FutureNet to przyszłość biznesu! Dostępne są również eleganckie piny z logiem FutureNet, które ubrane na biznesowym spotkaniu mogą posłużyć jako dobry pretekst do rozmowy o FutureNet. W ofercie sklepu jest również ulotka informacyjna, która ułatwi Ci szybkie przedstawienie, czym jest FutureNet, nawet gdy nie będziesz miał przy sobie telefonu czy komputera.

- W Maju została otworzona nowa spółka FutureNet LLC w Dubaju, to wspaniała informacja dla nas wszystkich, gdyż prowadzenie biznesu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich otwiera ścieżkę na wszystkie rynki świata. To prestiż, jakość, bezpieczeństwo a przede wszystkim olbrzymie możliwości rozwoju dla naszej platformy!

Nasze nowe biuro znajduje się pod tym adresem:

Futurenet LLC
Abdulla Al Fahed - 4
Office No. 210
Al Qusais second
Dubai
United Arab Emirates
Post: #977
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Wczoraj mial byc webinar..byl..? Jakies newsy ?

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
Post: #978
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Nagrany webinar :



a w nim m.in - zapowiedź startu Futuro Coina ( przewidywana data listopad będzie to poprzedzone eventem w Makau ) i zapowiedź otwarcia kasyn w Rumunii Smile
Post: #979
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Trochę dziwne posunięcie z przeniesieniem biura do Ukrainy i Dubaju. ale mam nadzieję, że jeszcze rok to pociągnie.

KitekW, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2017.
Post: #980
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
A co w tym dziwnego widzisz ?

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki firmy Firemedia Radek4921 19 8,818 18-02-2023 14:10
Ostatni post: Hybrid1990
  trafficmonsoon.com [RevShare] maxiu170 4,063 861,595 15-11-2022 18:10
Ostatni post: twardy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: