Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Sprawdź:
(01-05-2017 18:45)adik7276 napisał(a): O proszę nawet Mikuss się pojawił - największy bełkot tego forum.
santaclous - Wątpię żeby ktokolwiek chciał odpowiadać na Twoje głupie pytania bo i tak każdy na to leje co tam próbujesz udowadniać.
I skończ tego off topa bo mimo że w FAP nie jestem to wchodzę poczytać co ciekawego się dzieje, a nie co tam masz do powiedzenia o piramidach i Amwayach.
Ciekawa retoryka. Życiowy nieudacznik, każdy na ciebie leje. Zdecydowanie niepodejrzana agresja słowna.
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Głupie pytania? Człowieku czy ty w ogóle wiesz co piszesz? Ja rozumiem, że najlepiej żeby ludzie wpłacali pieniądze w oszustwa i o nic nie pytali. Wtedy było by najlepiej.
A to są podstawowe pytania żeby zweryfikować legalność firmy.
Mam dla ciebie propozycję. Mam super dochodowy biznes. Wystarczy, że umówimy się gdzieś pod mostem nad rzeką o 24 w nocy, przekażesz mi 10000zł w gotówce. O nic nie pytaj. Gwarantuję ci, że za 6 miesięcy zarobisz 15000zł.
Tylko szybko bo czas jest ograniczony
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2017 09:04 przez santaclous.)
Glosy:
02-05-2017 09:03
mikuss
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,259
Dołączył: May 2015
Reputacja:
833 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.50
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(01-05-2017 21:45)GreenVolume napisał(a):
(01-05-2017 18:45)adik7276 napisał(a): O proszę nawet Mikuss się pojawił - największy bełkot tego forum.
santaclous - Wątpię żeby ktokolwiek chciał odpowiadać na Twoje głupie pytania bo i tak każdy na to leje co tam próbujesz udowadniać.
I skończ tego off topa bo mimo że w FAP nie jestem to wchodzę poczytać co ciekawego się dzieje, a nie co tam masz do powiedzenia o piramidach i Amwayach.
Ciekawa retoryka. Życiowy nieudacznik, każdy na ciebie leje. Zdecydowanie niepodejrzana agresja słowna.
Tak go wytresowali inni naganiacze i tylko to umie powtarzać jak mantrę.
Adik jest rasowym naganiaczem dawców kasy w pewnebyznesybezryzyka revshare które są piramidą finansową ale dla każdego naganiacza ze względu na prowizję z jelenia nie są bo piramidy to są w egipcie i tak bełkocze swoje teksty bo innych nie zna, nie nauczyli więc nie ma co wymagać zmiany polemiki u .........
Trzeba poczekać aż padną jego pewnebyznesy revshare zniknie w otchłani internetu jak większość naganiaczy tylko niestety jego miejsce zajmą nowi i tak w koło macieju
Glosy:
02-05-2017 11:08
santaclous
Liczba postów: -20
Dołączył: Apr 2017
Reputacja:
36 Forum Gold: 0.00
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(02-05-2017 11:08)mikuss napisał(a):
(01-05-2017 21:45)GreenVolume napisał(a):
(01-05-2017 18:45)adik7276 napisał(a): O proszę nawet Mikuss się pojawił - największy bełkot tego forum.
santaclous - Wątpię żeby ktokolwiek chciał odpowiadać na Twoje głupie pytania bo i tak każdy na to leje co tam próbujesz udowadniać.
I skończ tego off topa bo mimo że w FAP nie jestem to wchodzę poczytać co ciekawego się dzieje, a nie co tam masz do powiedzenia o piramidach i Amwayach.
Ciekawa retoryka. Życiowy nieudacznik, każdy na ciebie leje. Zdecydowanie niepodejrzana agresja słowna.
Tak go wytresowali inni naganiacze i tylko to umie powtarzać jak mantrę.
Adik jest rasowym naganiaczem dawców kasy w pewnebyznesybezryzyka revshare które są piramidą finansową ale dla każdego naganiacza ze względu na prowizję z jelenia nie są bo piramidy to są w egipcie i tak bełkocze swoje teksty bo innych nie zna, nie nauczyli więc nie ma co wymagać zmiany polemiki u .........
Trzeba poczekać aż padną jego pewnebyznesy revshare zniknie w otchłani internetu jak większość naganiaczy tylko niestety jego miejsce zajmą nowi i tak w koło macieju
I ty to mówisz Wystarczy zerknąć na Twoje żałosne posty na forum i w każdym powtarzasz to samo. Ani to śmieszne, ani mądre. Dziwie się że jeszcze Cię nie zbanowali za te off topy pod każdym tematem. Są tematy ogólne do dyskusji, a Ty pod konkretnymi tematami o programach robisz sobie off topa i piszesz o piramidach. Widzę że masz nowe hobby. Na tym zakończymy dyskusję. I muszę Cię rozczarować - nie jestem naganiaczem, ale nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać. I tak się składa że na programach partnerskich zarabiam, a nie na piramidach. Przykro mi wróżbito Macieju.
Glosy:
02-05-2017 18:35
mikuss
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,259
Dołączył: May 2015
Reputacja:
833 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.50
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(02-05-2017 18:35)adik7276 napisał(a):
(02-05-2017 11:08)mikuss napisał(a):
(01-05-2017 21:45)GreenVolume napisał(a):
(01-05-2017 18:45)adik7276 napisał(a): O proszę nawet Mikuss się pojawił - największy bełkot tego forum.
santaclous - Wątpię żeby ktokolwiek chciał odpowiadać na Twoje głupie pytania bo i tak każdy na to leje co tam próbujesz udowadniać.
I skończ tego off topa bo mimo że w FAP nie jestem to wchodzę poczytać co ciekawego się dzieje, a nie co tam masz do powiedzenia o piramidach i Amwayach.
Ciekawa retoryka. Życiowy nieudacznik, każdy na ciebie leje. Zdecydowanie niepodejrzana agresja słowna.
Tak go wytresowali inni naganiacze i tylko to umie powtarzać jak mantrę.
Adik jest rasowym naganiaczem dawców kasy w pewnebyznesybezryzyka revshare które są piramidą finansową ale dla każdego naganiacza ze względu na prowizję z jelenia nie są bo piramidy to są w egipcie i tak bełkocze swoje teksty bo innych nie zna, nie nauczyli więc nie ma co wymagać zmiany polemiki u .........
Trzeba poczekać aż padną jego pewnebyznesy revshare zniknie w otchłani internetu jak większość naganiaczy tylko niestety jego miejsce zajmą nowi i tak w koło macieju
nie jestem naganiaczem, ale nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać. I tak się składa że na programach partnerskich zarabiam, a nie na piramidach. Przykro mi wróżbito Macieju.
Tak tak naganiaczu który nie jest naganiaczem ( koń by się uśmiał swoją drogą)
Taki cytat z perełki tm która przecież scamer scovile nie była piramidą
"Aby rozwiać wątpliwości od razu co do piramidy finansowej... Produktem w firmie są różnego rodzaju paczki reklamowe, płacisz za paczki ale w zamian możesz reklamować swój biznes. Poza tym firma zarejestrowana jest w stanach zjednoczonych, legalnie. Pod Traffic Monsoon podpięty jest Paypal co jeszcze bardziej potwierdza fakt iż jest to uczciwa firma (PayPal nie wchodzi we współprace z oszustami czy nielegalnymi biznesami)"
Jak by ktoś chciał poczytać to tutaj ta perełka się mieści :
Szkoda tylko, że z tobą po upadku tm nie stało się to co z resztą naganiaczy dawców kasy do tm todkami i spółkami, że zniknęli w otchłani internetu niestety ty nas jeszcze tutaj "męczysz" ale pozostaje nadzieja, że jak zniknie kolejna piramidka finansowa ładnie okryta słówkiem revshare to pójdziesz w końcu w pi.du bez żalu jak każdy naganiacz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2017 18:47 przez mikuss.)
Glosy:
02-05-2017 18:43
adik7276
Forumowy Fanatyk
Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja:
261 Forum Gold: 53.00
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(02-05-2017 18:43)mikuss napisał(a):
(02-05-2017 18:35)adik7276 napisał(a):
(02-05-2017 11:08)mikuss napisał(a):
(01-05-2017 21:45)GreenVolume napisał(a):
(01-05-2017 18:45)adik7276 napisał(a): O proszę nawet Mikuss się pojawił - największy bełkot tego forum.
santaclous - Wątpię żeby ktokolwiek chciał odpowiadać na Twoje głupie pytania bo i tak każdy na to leje co tam próbujesz udowadniać.
I skończ tego off topa bo mimo że w FAP nie jestem to wchodzę poczytać co ciekawego się dzieje, a nie co tam masz do powiedzenia o piramidach i Amwayach.
Ciekawa retoryka. Życiowy nieudacznik, każdy na ciebie leje. Zdecydowanie niepodejrzana agresja słowna.
Tak go wytresowali inni naganiacze i tylko to umie powtarzać jak mantrę.
Adik jest rasowym naganiaczem dawców kasy w pewnebyznesybezryzyka revshare które są piramidą finansową ale dla każdego naganiacza ze względu na prowizję z jelenia nie są bo piramidy to są w egipcie i tak bełkocze swoje teksty bo innych nie zna, nie nauczyli więc nie ma co wymagać zmiany polemiki u .........
Trzeba poczekać aż padną jego pewnebyznesy revshare zniknie w otchłani internetu jak większość naganiaczy tylko niestety jego miejsce zajmą nowi i tak w koło macieju
nie jestem naganiaczem, ale nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać. I tak się składa że na programach partnerskich zarabiam, a nie na piramidach. Przykro mi wróżbito Macieju.
Tak tak naganiaczu który nie jest naganiaczem ( koń by się uśmiał swoją drogą)
Taki cytat z perełki tm która przecież scamer scovile nie była piramidą
"Aby rozwiać wątpliwości od razu co do piramidy finansowej... Produktem w firmie są różnego rodzaju paczki reklamowe, płacisz za paczki ale w zamian możesz reklamować swój biznes. Poza tym firma zarejestrowana jest w stanach zjednoczonych, legalnie. Pod Traffic Monsoon podpięty jest Paypal co jeszcze bardziej potwierdza fakt iż jest to uczciwa firma (PayPal nie wchodzi we współprace z oszustami czy nielegalnymi biznesami)"
Jak by ktoś chciał poczytać to tutaj ta perełka się mieści :
Brawo Poszukaj to może jeszcze znajdziesz ten tekst nawet na czyimś blogu/stronie (nie pamiętam skąd to kopiowałem)
Ten wątek omawiałem już wiele razy więc nie mam zamiaru się powtarzać.
To już znak że brak argumentów u bełkota forumowego więc wyciąga jakieś brudy. To tyle ode mnie. Pa Pa
Glosy:
02-05-2017 18:48
santaclous
Liczba postów: -20
Dołączył: Apr 2017
Reputacja:
36 Forum Gold: 0.00
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Najbardziej mnie śmieszy to jak naganiacze do piramid finansowych Porównują FutureNET do TrafficMoonson, że nie upadnie bo ma kilka form płatności a TrafficMoonson miał PayPala.