Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Sprawdź:
Podobno ma byc payza? Bardziej oplacalny bedzie dotpay czy wlasnie ta payza? Bo zastanawiam sie czy wplacac przez dotpay czy jednak poczekac jak wejdzie ten procesor platniczy do programu
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(31-03-2016 07:34)tomek019 napisał(a): Ja uzywam Dotpay w platnosciach
tapnięte
No ja tez zastanawialem sie na dotpay liczyles moze ktory bedzie najbardziej oplacalny i taki w ktorym pozniej bedzie mozna wyplacic kase na konto bankowe?
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Ja zauwazylem, ze taniej jest przy wybraniu platnosci karta, przekierowuje do Dotpay i tam mozesz wybrac normalnie przelew Przynajmniej w przypadku MasterCard. Jak normalnie dalem Dotpay od razu wieksza prowizja wiec wplacalem w teb sposob. Moment i matryce kupione.
rafi213
Uzależniony
Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja:
396 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.00
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Osoby które już są w Futurenet na pewno dostały na e-maila newsletter od firmy.
Dla tych którzy się jeszcze zastanawiają czy warto z nami zarabiać lub go po prostu przeoczyli wklejam tutaj jego treść - jest to ostatni newsletter przed startem FutureAdPro:
Program FutureAdPro przejmuje strukturę która posiadasz w FutureNet.
Jeżeli postanowiłeś zostać użytkownikiem programu FutureAdPro, będziesz w nim dysponował tym samym teamem, co w FutureNet. Będzie też funkcjonowała taka sama struktura poziomów. (Uni Level)
Pierwsze rozliczenie prowizji od inwestycji Twoich Partnerów 7 dni po wystartowaniu FutureAdPro.
Aby uzyskać w programie FutureAdPro prawo do prowizji, należy posiadać przynajmniej jeden aktywny pakiet reklamowy „AdPack”.
Jednak teoretycznie i w praktyce może się zdarzyć, że któryś z partnerów Twojego Teamu, kupi swoje pakiety PRZED TOBĄ. W taki przypadku stracisz prowizję. Aby tak się nie wydarzyło wprowadziliśmy następujące rozwiązanie: Pierwsze rozliczenie prowizji nastąpi 7 dni od startu FutureAdPro. W ten sposób nie będzie miało znaczenia, czy swoje pakiety kupisz już 3 minuty po starcie, czy dopiero ostatniego siódmego dnia.Zostaniesz zakwalifikowany do prowizji swojego teamu.
PO 7 DNIACH rozliczenia prowizji będą odbywać się w W CZASIE RZECZYWISTYM.
W FutureAdPro dozwolona tylko JEDNA POZYCJA na jedno domostwo.
UWAGA, UWAGA: Każdy uczestnik programu FutureAdPro musi wiedzieć, że na jedno gospodarstwo domowe może przypadać tylko jedno konto / jedna pozycja.
Ten warunek jest też szczególnie wyszczególniony w regulaminie.
Informujemy, iż w przypadku działania niezgodnego z zasadami regulaminu zostaną zamknięte wszystkie konta naruszające powyższy zapis regulaminu.
Platforma społecznościowa FutureNet
W przypadku platformy społecznościowej FutureNet nie ma oczywiście powyższych ograniczeń.
Po rejestracji nie ma możliwości wprowadzenia zmian w Friends Tree (Matryce 10 – 1.000 dolarów)
UWAGA, UWAGA: Weź pod uwagę, że możesz zarabiać pieniądze tylko w tych Matrycach które sam posiadasz. Przykładowo jeżeli masz upgrade w wysokości 10 dolarów, a Twój partner (frontliner lub partner na dalszych pozycjach) wykupił pozycję 25 dolarów, to tracisz tego partnera w matrycy 25 dolarów. To samo dotyczy wszystkich pozostałych pozycji. Jeśli jesteś w matrycyo wartości 100 dolarów (EXCLUSIVE), a ktoś z Twojego Teamu wykupił pozycję SAPPHIRE z 500 dolarów lub ROYAL, to tracisz tego partnera w tych dwóch matrychach (500 SAPPHIRE, 1000 ROYAL). Zdecyduj więc jak najszybciej, na ile poważnie chcesz się zaangażować w Busines z FutureNet aby nie tracic należnych Ci prowizji.
Każdy, kto wystartuje w FutreAdPro, będzie automatycznie osiągał poszczególne pozycje w matrycach od pozycji MEMBER do pozycji ROYAL włącznie zgodnie z planem marketingowym FutureNet. LEPIEJ jednak będzie, jeśli jak najwcześniej aktywujesz te pozycje.
Ponadto powinieneś mieć świadomość, że po rejestracji, w przypadku błędów ze sponsorem, nie będzie możliwości wprowadzenia żadnych zmian w matrycach.
Dlatego koniecznie pamiętaj, żeby zarejestrować się u odpowiedniego sponsora.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2016 14:09 przez rafi213.)
Glosy:
31-03-2016 13:29
kostek880
Początkujący
Liczba postów: 81
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
30 Forum Gold: 0.00
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Wiec przykladowo Ty jako lider (frontliner) masz wykupioną matryce za 25 a ja nie to trace Ciebie jako partnera i calą Twoją grupe i ewentualnych spadochroniarzy? Prosze wytlumacz to mi