Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
(24-05-2017 11:29)eforsa napisał(a): Przypominamy, że wykorzystywanie wizerunku osób trzecich bez ich wiedzy i zgody, lub zgody ich rodziny, oraz wydarzeń i wizerunku związanego z tymi osobami jest surowo zabronione. Podobnie rozpowszechnianie fałszywych wiadomości i bezpodstawnych plotek w celu uzyskania korzyści majątkowych.
Konkretnym przypadkiem może być tu Magdalena Żuk i jej tragiczna śmierć, lub plotki o śmierci znanych aktorów polskich i zagranicznych, takich jak Artur Barciś etc.
Gdyby ktoś nie wiedział jak wygląda rozpowszechnianie takich informacji może zerknąć na poniższy screen: http://prntscr.com/fbhv2e
nie to zebym bronil, ale ciezko o zgode i wiedze osoby, ktora nie zyje.
Przecież nie wszystkie afery dot. tylko i wyłącznie śmierci znanych osób, więc nie wiem co Cię tak dziwi w zdaniu, które widnieje powyżej. Poza tym masz tam napisane dalej: "oraz wydarzeń i wizerunku..." To jest jakby odrębna część zdania.
Jak u was wyświetlenia??
U mnie bardzo dużo (nie żebym się nie cieszył - ale mała konwersja więc wydaje mi sie, że tro może być błąd)
Ogólnie mam 1300/1400 wyświetleń przez cały dzień - Aktualnie o tej porze mam już 1900 więc albo coś się zepsuło albo nie wiem ;d Wyświetlenia rosną w bardzo szybkim tempie...
Jak jest u was?
Jak wgl, eforsa łapie wyświetlenia? 1 usera może zliczyć kilka razy? Łapie też roboty typu Google itp?
(23-05-2017 18:43)RiczFroning napisał(a): A powiedz mi jeszcze, bo przypuszczam że się orientujesz, przy ryczałcie nie ma możliwości odliczenia zakupu domen czy hostingów, nie? Gdzieś tam wyczytałem, że ten rodzaj podatku jest niższy dlatego, że nie można nic wliczyć w koszty, żeby go obniżyć... Nie znam się na tym, a wiem na pewno, że część z Was ma znacznie większe rozeznanie w temacie
Nie mnie proszono ale odpowiem
Jeśli nie masz założonej działalności gospodarczej to nie możesz sobie odliczyć żadnych kosztów, nie ma zależności tutaj jaką forme opodatkowania wybierasz.
Jeśli chcesz założyć firme i wybrałeś ryczałt - nie możesz odliczyć żadnych kosztów.
Jeśli chcesz założyć firme i chcesz odliczyć sobie koszty to musisz mieć podatek na zasadach ogólnych (18%) lub podatek liniowy (19%).
Nie szkodzi Co prawda zdążyłem już się rozeznać w temacie, ale tak zwięzłej odpowiedzi nie znalazłem Dzięki wielkie!