Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
1.Nazwa przedmiotu:
Konto w grze League of Legends na serwerze EUNE. 2.Opis przedmiotu:
Konto znajduje się w platynie 3, posiada 94 bohaterów, 6 stron na runy i mnóstwo run (runy 3 poziomu warte są ok. 45000 IP). 3.Zdjęcia: 4.Kontakt:
Najlepiej na email: [email protected]
Ewentualnie prywatna wiadomość 5.Cena:
80zł (imho cena jest bardzo przyzwoita porównując do ofert na allegro) 6.Sposób zapłaty za przedmiot:
Wpłata na konto bankowe (bank pekao) lub Paypal.
E-mail możesz zmienić po zalogowaniu się na stronie League of legends, więc nie będę miał możliwości odzyskania dostępu do konta. Jeśli ktoś obawia się niedotrzymania przeze mnie umowy i jakieś kombinatorstwo to możemy wymienić się za pośrednictwem jakieś zaufanej osoby z tego forum (o ile to możliwe, nie znalazłem wzmianki w regulaminie na ten temat).
Dodam od siebie tylko tyle, że:
Każde konto z lola można bezproblemowo odzyskać jeśli ma się wystarczająco dużo danych o koncie.
Możesz dostać nawet pierwszy email, a prawdziwy właściciel i tak może je odzyskać.
Na allegro sprzedaje się miesięcznie ok. kilkadziesiąt kont. Nigdy nie słyszałem o sytuacji, w której po zmianie e-mail'a i hasła ktoś stracił konto.
Swoją drogą przez dłuższy czas nie będę miał sprzętu, żeby zagrać, a dość krucho u mnie z kasą, więc zamierzałem szybko sprzedać konto (dodatkowo unikając zbędnych opłat allegro), ale widzę, że tu jedynie padają oskarżenia, że próbuję kogoś naciągnąć.
W takim razie poczekam jeszcze kilka dni jeśli ktoś się jednak zdecyduje, później wystawię na allegro.
Nie twierdzę, że oszukasz kogoś z góry, ale po prostu odzyskanie konto w League of Legends to kwestia znajomości kiedy konto zostało założone, wymieniasz skórki i kilka innych rzeczy. Wiem, bo jak mi skradziono konto to odzyskałem po dwóch dniach.
Można odzyskać później łatwo. Kupiłem konto, zadowolony z niego zapłaciłem 100zł, 3 dni później hasło zmienione E-mail na koncie był mój. Odezwij sie priv, moze dogadamy sie ze sprzedaza tego konta
Na forum jestem już ponad półtora roku. Zależy mi na zyskaniu tutaj dobrej reputacji, nikogo jeszcze nie oszukałem i nie zamierzam tego zrobić. Jak mówię, że sprzedam konto, to znaczy że chcę się go pozbyć i nie zamierzam go odzyskiwać ani po trzech dniach ani po roku.
Mercz priw wysłane.
Edit: Oferta wciąż aktualna.
Edit2:
Konto sprzedane dla użytkownika Jojek89.
Temat do zamknięcia.
(21-02-2015 23:36)Nupek369 napisał(a): Na forum jestem już ponad półtora roku. Zależy mi na zyskaniu tutaj dobrej reputacji, nikogo jeszcze nie oszukałem i nie zamierzam tego zrobić. Jak mówię, że sprzedam konto, to znaczy że chcę się go pozbyć i nie zamierzam go odzyskiwać ani po trzech dniach ani po roku.
Mercz priw wysłane.
Edit: Oferta wciąż aktualna.
Edit2:
Konto sprzedane dla użytkownika Jojek89.
Temat do zamknięcia.
Potwierdzam i polecam na przyszłość tego użytkownika
Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.