Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do Zamknięcia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Do Zamknięcia. (/Temat-Do-Zamkniecia-108963)



Do Zamknięcia. - Nupek369 - 19-02-2015 23:01

1.Nazwa przedmiotu:
Konto w grze League of Legends na serwerze EUNE.
2.Opis przedmiotu:
Konto znajduje się w platynie 3, posiada 94 bohaterów, 6 stron na runy i mnóstwo run (runy 3 poziomu warte są ok. 45000 IP).
3.Zdjęcia:
[Obrazek: 35i6tsy.jpg]
[Obrazek: 2ls6xpv.png]
[Obrazek: 10mss2d.png]
4.Kontakt:
Najlepiej na email: [email protected]
Ewentualnie prywatna wiadomość
5.Cena:
80zł (imho cena jest bardzo przyzwoita porównując do ofert na allegro)
6.Sposób zapłaty za przedmiot:
Wpłata na konto bankowe (bank pekao) lub Paypal.


RE: Sprzedam konto League of legends - platyna 3 - C4mp3R - 20-02-2015 13:10

E-mail, na który założyłeś konto też sprzedajesz?


RE: Sprzedam konto League of legends - platyna 3 - Nupek369 - 20-02-2015 14:40

E-mail możesz zmienić po zalogowaniu się na stronie League of legends, więc nie będę miał możliwości odzyskania dostępu do konta. Jeśli ktoś obawia się niedotrzymania przeze mnie umowy i jakieś kombinatorstwo to możemy wymienić się za pośrednictwem jakieś zaufanej osoby z tego forum (o ile to możliwe, nie znalazłem wzmianki w regulaminie na ten temat).


RE: Sprzedam konto League of legends - platyna 3 - Onyke - 20-02-2015 19:58

Dodam od siebie tylko tyle, że:
Każde konto z lola można bezproblemowo odzyskać jeśli ma się wystarczająco dużo danych o koncie.
Możesz dostać nawet pierwszy email, a prawdziwy właściciel i tak może je odzyskać.


RE: Sprzedam konto League of legends - platyna 3 - Nupek369 - 20-02-2015 21:53

Na allegro sprzedaje się miesięcznie ok. kilkadziesiąt kont. Nigdy nie słyszałem o sytuacji, w której po zmianie e-mail'a i hasła ktoś stracił konto.

Swoją drogą przez dłuższy czas nie będę miał sprzętu, żeby zagrać, a dość krucho u mnie z kasą, więc zamierzałem szybko sprzedać konto (dodatkowo unikając zbędnych opłat allegro), ale widzę, że tu jedynie padają oskarżenia, że próbuję kogoś naciągnąć.

W takim razie poczekam jeszcze kilka dni jeśli ktoś się jednak zdecyduje, później wystawię na allegro.


RE: Sprzedam konto League of legends - platyna 3 - C4mp3R - 21-02-2015 22:19

Nie twierdzę, że oszukasz kogoś z góry, ale po prostu odzyskanie konto w League of Legends to kwestia znajomości kiedy konto zostało założone, wymieniasz skórki i kilka innych rzeczy. Wiem, bo jak mi skradziono konto to odzyskałem po dwóch dniach.


RE: Sprzedam konto League of legends - platyna 3 - Mercz - 21-02-2015 22:57

Można odzyskać później łatwo. Kupiłem konto, zadowolony z niego zapłaciłem 100zł, 3 dni później hasło zmienione Wink E-mail na koncie był mój. Odezwij sie priv, moze dogadamy sie ze sprzedaza tego konta Wink


RE: Sprzedam konto League of legends - platyna 3 - Nupek369 - 21-02-2015 23:36

Na forum jestem już ponad półtora roku. Zależy mi na zyskaniu tutaj dobrej reputacji, nikogo jeszcze nie oszukałem i nie zamierzam tego zrobić. Jak mówię, że sprzedam konto, to znaczy że chcę się go pozbyć i nie zamierzam go odzyskiwać ani po trzech dniach ani po roku.

Mercz priw wysłane. Wink

Edit: Oferta wciąż aktualna. Wink

Edit2:
Konto sprzedane dla użytkownika Jojek89.
Temat do zamknięcia.


RE: Do Zamknięcia. - Jojek89 - 23-02-2015 01:45

(21-02-2015 23:36)Nupek369 napisał(a):  Na forum jestem już ponad półtora roku. Zależy mi na zyskaniu tutaj dobrej reputacji, nikogo jeszcze nie oszukałem i nie zamierzam tego zrobić. Jak mówię, że sprzedam konto, to znaczy że chcę się go pozbyć i nie zamierzam go odzyskiwać ani po trzech dniach ani po roku.

Mercz priw wysłane. Wink

Edit: Oferta wciąż aktualna. Wink

Edit2:
Konto sprzedane dla użytkownika Jojek89.
Temat do zamknięcia.

Potwierdzam i polecam na przyszłość tego użytkownikaHeart


Do Zamknięcia. - Klin - 05-03-2015 16:44

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.