Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Ciemny Styl Windows - After Dark CC Theme Windows10
Sprawdź:
Cześć wszystkim,
chcę się z wami podzielić stylem dla Windows 10.
Wiem, że nie którzy na forum siedzą do późna na forum i w trosce o wasze oczy udostępniam styl z którego sam korzystam.
Oczy się nie męczą tak strasznie na ciemnym tle, jak na białym.
RE: Ciemny Styl Windows - After Dark CC Theme Windows10
Jak dla mnie zamiast pobierać 'theme' z nie oficjalnej strony to lepiej samemu zrobić ciemny styl po zmianie paru rzeczy w rejestrze ( są tutoriale na YouTube. A ten ciemny tryb to zmienia jedynie standardowe ikony ( folder, komputer, etc. ) i kolor tła w folderach, nic więcej.
Glosy:
03-09-2017 19:50
VeronVB
Aktywny
Liczba postów: 115
Dołączył: Aug 2017
Reputacja:
66 Forum Gold: 70.00
RE: Ciemny Styl Windows - After Dark CC Theme Windows10
(03-09-2017 19:26)pablo12 napisał(a): na pewno fajny,ale popraw paczkę bo nie da się wypakować błędy są
Wszystko działa, paczka jest oryginalna od autora, te 'błędy' to po prostu ścieżka pliku jest za długa, winrar obsługuje chyba do iluś tam znaków. Wystarczy otworzyć archiwum i przeciągać do folderu to co potrzeba. Zapewniam, że wszystko działa
(03-09-2017 19:50)Dante_/ napisał(a): Jak dla mnie zamiast pobierać 'theme' z nie oficjalnej strony to lepiej samemu zrobić ciemny styl po zmianie paru rzeczy w rejestrze ( są tutoriale na YouTube. A ten ciemny tryb to zmienia jedynie standardowe ikony ( folder, komputer, etc. ) i kolor tła w folderach, nic więcej.
Ten ciemny styl o którym piszesz, jest już do wyboru w Ustawieniach w Win10 1703 bez grzebania w rejestrze, ale tylko okno Ustawienia zmienia styl, sam Explorer już nie.
To będzie działało w przyszłości gdy skończą tworzyć nowy explorer.
Przykład:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2017 20:12 przez VeronVB.)
RE: Ciemny Styl Windows - After Dark CC Theme Windows10
(03-09-2017 21:25)Monster napisał(a): Zainstalowałem wszystko jest, ale dalej mam białe pole gdy wejdę np. w nowy folder, ktoś wie co by tu zrobić żeby naprawić?
Cytat:- For using this theme first you need install UltraUXThemePatcher [link]
- Copy all file in "Theme" folder to "%windir%/Resources/Themes".
- Open personalize panel and apply theme.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2017 06:15 przez VeronVB.)
RE: Ciemny Styl Windows - After Dark CC Theme Windows10
(04-09-2017 06:14)VeronVB napisał(a):
(03-09-2017 21:25)Monster napisał(a): Zainstalowałem wszystko jest, ale dalej mam białe pole gdy wejdę np. w nowy folder, ktoś wie co by tu zrobić żeby naprawić?
Cytat:- For using this theme first you need install UltraUXThemePatcher [link]
- Copy all file in "Theme" folder to "%windir%/Resources/Themes".
- Open personalize panel and apply theme.
Robiłem według instrukcji wszystko, a dalej tła folderów mam białe.
Glosy:
04-09-2017 22:52
radmatuszewski
Stały Bywalec
Liczba postów: 549
Dołączył: Jun 2016
Reputacja:
132 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 83.00
RE: Ciemny Styl Windows - After Dark CC Theme Windows10
(04-09-2017 22:52)Monster napisał(a):
(04-09-2017 06:14)VeronVB napisał(a):
(03-09-2017 21:25)Monster napisał(a): Zainstalowałem wszystko jest, ale dalej mam białe pole gdy wejdę np. w nowy folder, ktoś wie co by tu zrobić żeby naprawić?
Cytat:- For using this theme first you need install UltraUXThemePatcher [link]
- Copy all file in "Theme" folder to "%windir%/Resources/Themes".
- Open personalize panel and apply theme.
Robiłem według instrukcji wszystko, a dalej tła folderów mam białe.
RE: Ciemny Styl Windows - After Dark CC Theme Windows10
Ok, to napiszę swoją instrukcję, bo może nie do końca jasne jest co trzeba zrobić.
1. Zainstalować UltraUXThemePatcher i zrestartować komputer, w celu załadowania nowych bibliotek.
2. Wchodzimy do folderu: Theme For Win10... (w zależności od posiadanej wersji Windows w moim przypadku -> "Theme For Win10 Creators Update 1703")
i kopiujemy zawartość z Hide Commandbar lub Show Commandbar do katalogu
"C:\Windows\Resources\Themes"
3. Będzie już działać po części ten styl, ale gdzie nie gdzie są jeszcze białe boxy, następnie trzeba zainstalować Control Panel Default W10.exe i Fix bug white color after sleep for theme dark (bo wybudzeniu komputera np. z Hibernacji w explorer pokazują się wtedy znów białe boxy, po tym wpisie w rejestrze już nie) z folderu Extras.
4. I ostatni krok to usunięcie tej "wstązki" z explorera, jej niestety nie da rady zmienić w stylu, lub po prostu autor do tego jeszcze nie doszedł. W archiwum macie program OldNewExplorer 1.1.8.2, uruchamiacie go i zaznaczacie tak jak na obrazku: