Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
(06-08-2015 12:10)Leos2011 napisał(a): Na razie porównanie na niekorzyść sejfika
to się nigdy nie zmieni, w sejfik zarobisz 4-5 zł w miesiąc z klikania i więcej tutaj nie uzyskasz
dlatego, że stawki są jakie są to zapisanych osób xxxxxxxxxxx a aktywnych xx bo nie wielu się chce czas marnować bo większość ludzi umie liczyć koszty swego czasu, prądu, internetu i za byle co się nie bierze
rozumiem Cię ale jak klikam w robocie to nie marnuję swojego prądu, prawda?
a ja tak większość czasu staram się klikać choć muszę przyznać, że Clixsense mnie tak wciągnął, że często wieczorem w domu też odpalam
a jak tak dalej na sejfiku pójdzie to zrezygnuję, wolę zarabiać w dolarach i centach
Glosy:
06-08-2015 12:59
mikuss
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,259
Dołączył: May 2015
Reputacja:
833 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.50
(06-08-2015 12:10)Leos2011 napisał(a): Na razie porównanie na niekorzyść sejfika
to się nigdy nie zmieni, w sejfik zarobisz 4-5 zł w miesiąc z klikania i więcej tutaj nie uzyskasz
dlatego, że stawki są jakie są to zapisanych osób xxxxxxxxxxx a aktywnych xx bo nie wielu się chce czas marnować bo większość ludzi umie liczyć koszty swego czasu, prądu, internetu i za byle co się nie bierze
a jak tak dalej na sejfiku pójdzie to zrezygnuję, wolę zarabiać w dolarach i centach
tutaj nie ma opcji, że inaczej pójdzie to codzienność sejfika dlatego mówię, że każdy ceniący swój czas i umiejący go wycenić za ile "pracuje" w internecie to omija sejfik szerokim łukiem bo to szkoda czasu
Glosy:
06-08-2015 13:11
Leos2011
Uzależniony
Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja:
132 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 0.00
(06-08-2015 12:10)Leos2011 napisał(a): Na razie porównanie na niekorzyść sejfika
to się nigdy nie zmieni, w sejfik zarobisz 4-5 zł w miesiąc z klikania i więcej tutaj nie uzyskasz
dlatego, że stawki są jakie są to zapisanych osób xxxxxxxxxxx a aktywnych xx bo nie wielu się chce czas marnować bo większość ludzi umie liczyć koszty swego czasu, prądu, internetu i za byle co się nie bierze
a jak tak dalej na sejfiku pójdzie to zrezygnuję, wolę zarabiać w dolarach i centach
tutaj nie ma opcji, że inaczej pójdzie to codzienność sejfika dlatego mówię, że każdy ceniący swój czas i umiejący go wycenić za ile "pracuje" w internecie to omija sejfik szerokim łukiem bo to szkoda czasu
Ale Ci co zarabiają nie tylko na klikaniu piszą, że cenią sobie sejfik za możliwości zarobkowania więc chyba nie jest taki najgorszy, prawda?
Dalej testuję sejfika i na dzień dzisiejszy zarobek z klikania urósł do 11gr, mam czas w robocie to klikam ale prywatnie w domu nie będę bo szkoda prądu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2015 13:39 przez Leos2011.)
Glosy:
06-08-2015 13:35
mikuss
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,259
Dołączył: May 2015
Reputacja:
833 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.50
(06-08-2015 12:10)Leos2011 napisał(a): Na razie porównanie na niekorzyść sejfika
to się nigdy nie zmieni, w sejfik zarobisz 4-5 zł w miesiąc z klikania i więcej tutaj nie uzyskasz
dlatego, że stawki są jakie są to zapisanych osób xxxxxxxxxxx a aktywnych xx bo nie wielu się chce czas marnować bo większość ludzi umie liczyć koszty swego czasu, prądu, internetu i za byle co się nie bierze
a jak tak dalej na sejfiku pójdzie to zrezygnuję, wolę zarabiać w dolarach i centach
tutaj nie ma opcji, że inaczej pójdzie to codzienność sejfika dlatego mówię, że każdy ceniący swój czas i umiejący go wycenić za ile "pracuje" w internecie to omija sejfik szerokim łukiem bo to szkoda czasu
Ale Ci co zarabiają nie tylko na klikaniu piszą, że cenią sobie sejfik za możliwości zarobkowania więc chyba nie jest taki najgorszy, prawda?
no ja pozytywnych osób opinii na temat sejfik nie spotkałem nigdzie i nie spotkam dopóki zarobki są jakie są
pozytywne opinie są jedynie takich osób jak mrocznykill którzy "naganiają" do serwisu, on sam ma o ile się nie mylę 9-10k poleconych ale co z tego co ma jak aktywnych może ze 100-200
gdyby serwis był tak dobrym miejscem do zarabiania to aktywnych kont i osób byłoby w tysiącach na tysiące a nie w setkach na tysiące
sam kiedyś zaczynałem w sejfiku ( 7 lat temu)
zebrałem pokaźną grupę poleconych ale po analizie zarobków, poświęconego czasu itp itd usunąłem konto bo to szkoda czasu i od 7 lat kiedy tam byłem nie zmieniło się nic bo to serwis na polskie realia czyli stracony czas a na koncie kilka zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2015 13:42 przez mikuss.)
Glosy:
06-08-2015 13:39
Leos2011
Uzależniony
Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja:
132 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 0.00
No skoro tak twierdzisz...
A tymczasem na Cashnhits już ponad 12 centów uzbierane, chyba masz rację bo taki sam czas zbierania jak na sejfiku a 3 razy więcej zarobione...
Glosy:
06-08-2015 13:45
loryn222
Forumowy Fanatyk
Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja:
69 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 250.00
piszesz mikus ze nikt nie zarabia , to popatrz , na sejfiku kupiłem 1 lipca około reklamę ptp która miała lecieć na imperiumreklamy.com kupiłem za 2 zł ze swoich zarobków proszę , o to dowód :
a 28 lipca zakończyła żywot , ale mi dalej ludzie klikają ptp i dalej mi nalicza kredytki ale już nie tyle co wczesniej , i sie zastanawiam , czy by nie kupić ptp za kolejne 2 zł , a o to dowód moich zarobków na ptp na imperiumreklamy.com :
jak widać dalej mi zalicza choć juz nie promuje linku ptp . Pozdro za główkowanie mikuss i pragmatyczne myslenie .
Glosy:
06-08-2015 18:51
Leos2011
Uzależniony
Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja:
132 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 0.00
Panowie panowie, spokojnie, każdy może mieć swoją rację.
Ale ja piszę przede wszystkim o zwykłych klikaczach a nie promowaniu stron itp.
A z klikania na sejfiku jednak chyba zrezygnuję.
Dzisiejszy wynik to 11 groszy a w tym samym czasie na Cashnhits 13 centów. To porównanie mi wystarczy.
Na Clixsense dzisiaj na razie 53 centy ale jeszcze będę polował na ankietę bo na tym programie też w domu siedzę
Glosy:
06-08-2015 19:09
mikuss
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,259
Dołączył: May 2015
Reputacja:
833 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.50
leos , jakim cudem dzisiaj zarobiłeś , tylko 11 gr , ja dziś zarobie 11-20 gr + około 300 pkt a 500 pkt selam za 25 gr czyli dziennie zarabiam około 40 groszy a nie jak u ciebie 11 groszy
Glosy:
06-08-2015 19:18
Leos2011
Uzależniony
Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja:
132 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 0.00
Loryn222
Dzisiaj się zalogowałem za namową Mrocznegokilla i czekałem na płatne kliki, wyszło z tego 11 groszy, nic więcej. Pamiętaj, że ja tylko klikam w płatne reklamy i może dlatego? Albo nieszczęście świeżaka, choć powinno być odwrotnie
A Wy panowie Loryn i mikkus proszę, nie dogryzajcie sobie bo to do niczego dobrego nie prowadzi.
Na tym forum powinniśmy sobie pomagać a nie przeszkadzać i podstawiać kłody.