Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
(01-07-2012 04:08)Verb22 napisał(a): Zainwestowałem w BB około 6 tysięcy zł, wypłaciłem już 140 % tego. Mam spore zyski. Marlok - lecz się. Znam kolesia który wypłacił stamtąd 235 tysięcy dolarów. BB ma już 7 milionerów. Biznes się kręci, i nic nie zapowiada że upadnie.
Hmm? No to w końcu jak? wypłaciłeś ten wkład, czy nie? Poza tym, zapamiętajmy sobie: 2 tys. $.
(01-07-2012 12:38)Verb22 napisał(a): Adax
Rzeczywiście skomplikowany..
Marolk widocznie albo chce sam zarobić, tak aby inni nie zarobili i straszy, albo chowa jakiś uraz do tego typu biznesu. BB to rewolucja za to co zrobiła do dziś, i za to co robi. Absolutnie niezniszczalny biznes, który bazuje na rosnącym rynku reklam w necie.Tyle.
Ohh jakie to piękne!
(18-07-2012 16:23)Verb22 napisał(a): polak123
kurcze, BB wyprodukuje tysiące milionerów, i o tochodzi, pobudzi gospodarke świata, stworzy więcej miejsc pracy, bo nowi milionerzy stworzą wlasne firmy, pobudzą rynek. Módlmy się o to, bo jak o 50 % rośnie prędkość wypełniania się paneli, to jest pięknie !
Ohhh
(04-08-2012 20:29)Verb22 napisał(a): Bossos
musisz jeszcze policzyć traffic
Ja zainwestowalem 3 k $ i mam juz zwrot pelny, a przyspieszam, tylko ostatni mają problemy z panelami.
Tutaj już kwota 3k $
(08-09-2012 18:50)Verb22 napisał(a): Zainwestowalem w BB 4 tysiące $, działam już jako publisher. To na 99 % nie jest piramida. Ale oczywiście muszą się tu wypowiadać "znawcy". Zajmicie się safe riskami, just been paidami, 4wealt czyli czysytymi piradmiami finansowymi. Tam dopiero jest ryzyko..
Trochę później już jest 4k $.
Gdzieś po tym ostatnim poście zaczął się płacz, że BB to może jednak piramida, więc raczej nie dorzucił już nic (jak w ogóle dorzucał).
Posty są chronologicznie, także można sobie zobaczyć jak już na początku miał wypłacone 3 tys. $ (wspomina w 1 poście).
Ostatnio (niby) miał 4 tys. $ (z czego większość wypłacona, jak wspomina wcześniej), a teraz ma panele za 30 tys zł. i brakuje mu 12931293$ do zwrotu wkładu.
Ehh te trolle...
Poświęciłem tą chwilkę czasu, abyśmy wszyscy już na niego kolejnych minut nie tracili
Po pierwsze, Bannersbroker nie wypłaciło mi żadnej z nowych 5 wypłat które zleciłem na STP od 10 listopada bodajże. Zgodzę się ,kiedyś trolowałem i wierzyłem BB, jednakże dzisiaj jestem pewien że jest to piramida. Dowodów nie przytaczam bo jest ich 1000 +. Musiałem zachwalać (że niby wypłaciłem zwrot) że to pewny biznes, bo tak działa się jak chce się zdobyć refów, a wtedy chciałem zdobyć refów. Dzisiaj chcę tylko zwrotu a BB robi mi coraz większe problem(blokada payzy, zakaz sprzedaży paneli, problemy z kartą mimo samych zielonych punktów itd). Dlatego martwię się o swój zwrot. Tyle
(13-12-2012 23:40)Verb22 napisał(a): Zgodzę się ,kiedyś trolowałem i wierzyłem BB, jednakże dzisiaj jestem pewien że jest to piramida. Dowodów nie przytaczam bo jest ich 1000 +. Musiałem zachwalać (że niby wypłaciłem zwrot) że to pewny biznes, bo tak działa się jak chce się zdobyć refów, a wtedy chciałem zdobyć refów.
Czego szukasz na tym forum skoro jesteś oszustem/kłamcą...?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2012 10:11 przez xPietrek.)
Hahha, nie masz gdzie dziecko wyrzywać swojej frustracji? Oczywiście nie przeczytałeś mojego postu który wszystko wyjaśnia do końca. Napisałem że WIERZYŁEM w Bannersbroker i po części dla tego go chwaliłem, zwrot też w małej części kiedyś wypłaciłem ale nie całość. Oczywiście nikt nie odniósł się do moich wyjaśnień tylko zwierzątka silne w grupie chcą mnie zbanować bo krytuykuje perpetum mobile..Nikt ci za darmwo kasy nie da więc nauczccie się jednego - żeby zarobić kase i żeby ci ktoś ją wypłacił, to musi ją napipierw on zarobić, a BB zarabia na 2000 tysiąca stron hahahhahaha, nikt by tego nie ogarną, żadna liczba ludzi ani system, więc dajcie sobie siana. Ojojo jakie to straszne..
Hahha, nie masz gdzie dziecko wyrzywać swojej frustracji? Oczywiście nie przeczytałeś mojego postu który wszystko wyjaśnia do końca. Napisałem że WIERZYŁEM w Bannersbroker i po części dla tego go chwaliłem, zwrot też w małej części kiedyś wypłaciłem ale nie całość. Oczywiście nikt nie odniósł się do moich wyjaśnień tylko zwierzątka silne w grupie chcą mnie zbanować bo krytuykuje perpetum mobile..Nikt ci za darmwo kasy nie da więc nauczccie się jednego - żeby zarobić kase i żeby ci ktoś ją wypłacił, to musi ją napipierw on zarobić, a BB zarabia na 2000 tysiąca stron hahahhahaha, nikt by tego nie ogarną, żadna liczba ludzi ani system, więc dajcie sobie siana. Ojojo jakie to straszne..
Stary ja się nie dziwę że nie chcą cię zweryfikować bo sądząc po twoim zachowaniu to jesteś takie małe dzidzi które wysłało im do zweryfikowania legitymację z przedszkola.
Zrobcie ankiete kto jest za jego banem bo tylko wszystkich wkurza. Ja podobnie jak koledzy jestem za. Bedzie spokoj w kazdym temacie w jakim sie udziela.
Ban dla Verba z jednej strony drastycznie podniesie wartość merytoryczną tego forum oraz średnią wieku jego użytkowników, ale z drugiej strony nie wiem czy nie wywoła protestów "Towarzystwa ochrony osób cierpiących na schizofrenie-paranoidalną i rozdwojenie jaźni"