Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Jasne ja wiem że kasa wraca z zamkniętego konta, ale do nich nie dociera, że kasa im wróciła. Tak z Paribas płaciłam. Wiem, że mi nic nie zrobią! Wiem o tym! I łatwiej jest olać to. Chciałam nie być u nich w systemie, że niby kasę oddali, jak wcale nie oddali. Bo może zgłoszę jeszcze 5 sporów, żartuje. Ale ostatnio mam problem z pocztą. Na razie nie dowiedziałam się nic czego bym już sama nie wiedziała. Czyli tego czy ktoś miał tak, że to zgłosił i jak wtedy ściągnęli spowrotem tą kasę.
Czyli na moim miejscu byście tego nie zgłaszali, bo mogą chcieć drugą zapłatę?
(17-05-2020 15:35)Kinga167 napisał(a): Jasne ja wiem że kasa wraca z zamkniętego konta, ale do nich nie dociera, że kasa im wróciła. Tak z Paribas płaciłam. Wiem, że mi nic nie zrobią! Wiem o tym! I łatwiej jest olać to. Chciałam nie być u nich w systemie, że niby kasę oddali, jak wcale nie oddali. Bo może zgłoszę jeszcze 5 sporów, żartuje. Ale ostatnio mam problem z pocztą. Na razie nie dowiedziałam się nic czego bym już sama nie wiedziała. Czyli tego czy ktoś miał tak, że to zgłosił i jak wtedy ściągnęli spowrotem tą kasę.
Czyli na moim miejscu byście tego nie zgłaszali, bo mogą chcieć drugą zapłatę?
Z pierwszego zdania wynika że to już zgłosiłaś i plują się o kasę, a z ostatniego wynika że jeszcze tego nie zgłaszałaś... To jak było w końcu?
Załóż nowe konto i nigdy nie wracaj na tamto i po sprawie.
Ascoran, dumny członek zarabiam.com od Marca 2013.
Zgłosiłam, jak nie doszło.
KasÄ™ niby oddali na nieistniejÄ…ce konto.
I pisałam do nich. I tyle na tym się kończy mój kontakt z nimi.
Później rzecz doszła.
Zastanawiam się czy zgłosić, że jednak doszła. I taka być "uczciwa". Dobra nie ważne koniec tematu
kiedyś zamówiłem z chin repeator (router z mozliwoscia przeslania wifi dalej z mocniejszą siłą zasięgu) juz zacząłem spór itp. oddali hajs, urządzenie przyszło po prawie 2 mc.
dałem sobie siana z czym kolwiek w tym kierunku, nikt nie chciał zapłaty.
wręcz przeciwnie, dostałem mejla "thanks for shopping"..