Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
No o to właśnie pytam. Ciekawe czy dotrze w ogóle, czy będzie zwrócone do nadawcy.
Chociaż nie, nie mogą tak po prostu tego zwrócić. Muszę sprawdzić pod względem obecności wirusa.
I to zapewne wszystko, więc to rzeczywiście może trochę potrwać.
Pytanie: czy w ogóle weszło do Polski?
Czy był zwrot do nadawcy od razu i odmowa przyjęcia w kraju?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2020 15:20 przez trybulski.)
Korona wirus nie przeżyje, nie w człowieku dłużej niż kilka dni. Więc luzik.
Swoją drogą ta cała afera z tym wirusem jest śmieszna. Wirus sam w sobie wcale nie jest jakiś straszny, na grypę umiera znacznie więcej ludzi na świecie i jakoś żyjemy. Trza dbać o swoją odporność i tyle.
(28-02-2020 14:03)trybulski napisał(a): Jakby ktoś wiedział, gdzie mogę takie buciki kupić w Polsce, będę wdzięczny za informacje:
jeśli chcesz dokładnie ten model jak na zdjęciu to nie jest on już tak łatwo dostępny masz go np tutaj http://bitly.pl/XlsMt
Jak chcesz kupić koniecznie tak jak napisałeś w Polsce no to musisz szukać reselera
(02-03-2020 22:31)Maciu82 napisał(a): Korona wirus nie przeżyje, nie w człowieku dłużej niż kilka dni. Więc luzik.
Swoją drogą ta cała afera z tym wirusem jest śmieszna. Wirus sam w sobie wcale nie jest jakiś straszny, na grypę umiera znacznie więcej ludzi na świecie i jakoś żyjemy. Trza dbać o swoją odporność i tyle.
Nie tylko "w człowieku", na zwierzęciu też przeżyje.
Więc zwierząt z chin nie kupować