Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia, poszukuje źródła zarobku w sieci. Dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W czasach, gdy trudno jest o jakąkolwiek pracę nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem, zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, dlatego też każdy, kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 2 Głosów - 5 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Poradnik ✩ #3/4 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩
» Dokładne wyjaśnienie reklamowania ofert za pomocą YT!
Autor Wiadomość
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,648
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1512 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 688.00
Post: #1
Heart ✩ #3/4 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩

Mentoring Get Paid 2.0 - Mentoring rozwijany od stycznia 2015 roku!


#3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE

[Obrazek: vademecum.png]

REKLAMOWANIE OFERT CPA:
INSTAGRAM - FACEBOOK ADS - YOUTUBE - SNAPCHAT
Pewnie każdy z nas ogląda filmiki na YT, wyszukuje czegoś co go interesuje i podczas oglądania denerwuje się wyskakującymi okienkami z innymi filmami lub linkami. Jeśli o linkach mowa - na pewno nie raz zdarzyło Wam się w nie wejść - i właśnie ich dotyczy ten poradnik SmileJak wygląda zarabianie?

Otóż zarabianie na YT opiera się na metodzie S&F (Set and Forget) i stanowi ciekawy zysk pasywny - tzn. - po wykonaniu wszystkiego co niezbędne - niewymagający już więcej naszego udziału.
Wygląda to bardzo prosto i na pewno każdy wpadłby na to sam. W skrócie - chodzi o to by utworzyć kanał, "nawrzucać" filmików, pododawać linki do reklamowanych ofert w opisie i wezwania do działania. Im więcej mamy filmików, tym więcej zaczniemy po jakimś czasie zarabiać. 

UWAGA : NIE WŁĄCZAJ ZARABIANIA ADSENSE NA YOUTUBE'IE!


Każdy film powinien zawierać linki do reklamowanych ofert w opisie oraz ekran końcowy. Ekran końcowy ustawia się już po zuploadowaniu filmików, w każdym filmie osobno, tylko w filmach, które trwają co najmniej 25 sekund.

W celu dodania ekranu wchodzimy do "menadżera filmów", "edytujemy" dany film, wybieramy opcję "ekran końcowy", a następnie dodajemy dwa elementy :

1. Pierwszy element to link. Niestety, aby dodać link musimy mieć powiązaną z kanałem witrynę (obojętnie jaką - jednak nie może być to pusta strona). Aby powiązać witrynę z kanałem należy się stosować do instrukcji zawartej tutaj : Dodawanie w filmach linków do swojej witryny.
Link dodawany na YT, to dowolny link z domeny powiązanej, kierujący do reklamowanej oferty. Oprócz tego należy dodać również "wezwanie do działania" : "ODWIEDŹ WITRYNĘ" i wgrać miniaturkę o rozmiarze minimum 300x300px. Ta miniaturka może zawierać słowa, np, "KLIKNIJ", "WEJDŹ", "SPRAWDŹ", itd. + warto na niej umieścić motywy odpowiadające tematyce kanału.

2. Drugi element, konieczny do ustawienia "ekranu końcowego" to link do innego filmu z Twojego kanału. Tutaj polecam pójść na łatwiznę i wybrać opcję : "Dopasowany do widza : Pozwól YouTube wybrać film z Twojego kanału dopasowany do widza".

Oba elementy powinniśmy umiejscowić na samym środku, tak aby wręcz przeszkadzały oglądającym!SmileALTERNATYWNA METODA POZYSKIWANIA KLIKNIĘĆ

Być może z jakiś powodów nie chcesz dodawać witryny powiązanej lub uważasz to za mało efektywne (wezwanie do działania pojawia się na samym końcu filmu - a nie każdy z oglądających obejrzy całość). Jest jeszcze dużo bardziej skuteczny sposób, niestety czasochłonny. Ten sposób polega na działaniu w oparciu o sam OPIS i zawarte w nim linki. Niestety nie ma już możliwości dodawania adnotacji informującej o zawartości opisu (która i tak nie działała na urządzeniach mobilnych, a według YOUTUBE - generują one ponad 60% ruchu) - a więc jedynym sposobem zwrócenia uwagi jest EDYCJA KAŻDEGO FILMU i dodanie na początku i na końcu ekranów zawierających reklamy opisu - LUB - jeśli używasz własnej domeny, możesz od razu na takim ekranie podać bezpośredni adres. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by takie "wstawki" dodawać również w środku filmików - ale będzie to jeszcze bardziej czasochłonne niż prosta edycja samego początku i końca.
W celu edycji filmów można używać dowolnych programów, ale myślę że najłatwiej dodać taką grafikę bezpośrednio na YT (poprzez ten edytor) lub po prostu poprzez "Microsoft Movie Maker" SmileJaki kanał utworzyć?

Przy wyborze kanału trzeba uważać by nie naruszał on standardów youtube'a. Właściwie tematyka kanału może być dowolna - ale trzeba mieć pomysł na to co możesz oferować w linkach i czy kogoś w ogóle zainteresuje to co pod linkiem schowane. Raczej nie polecam prowokujących, wulgarnych nazw ani do kanałów ani do filmików. Jak ma być pasywnie, to niech to będzie coś mało ryzykownego (jeśli chodzi o możliwość otrzymania blokady w serwisie). 
Tak naprawdę masz dowolność, mogą to być wydarzenia sportowe, urywki meczów, jakieś śmieszne filmiki - ale z doświadczenia wiem, że największą klikalność osiągają filmy o - przynajmniej lekkim - zabarwieniu erotycznym.Skąd brać filmiki ?


Najprościej i najszybciej jest po prostu ściągać je z innych kanałów. Takie filmiki znajdują się na wielu kanałach i są w internecie rozpowszechnione. Jeśli jednak zdarzy się, że ktoś zgłosi roszczenia - film oczywiście zostanie usunięty, a używane konto YT otrzyma ostrzeżenie. Aby minimalizować takie ryzyko, warto pobierać filmiki z zagranicznych kanałów, najlepiej pomijając te anglojęzyczne (np. przy tematyce powiązanej z erotyką lub ciekawymi "akcjami sportowymi" - język nie ma znaczenia). Dobrym pomysłem będą filmiki z Japonii, Rosji, Ukrainy, Norwegii, Szwecji, itd. W celu wyszukiwania takich filmów, przyda się google translate Smile

Przed pobraniem filmików z danego kanału sprawdzajcie jak długo kanał istnieje i jak długo istnieją opublikowane na nim filmiki. Jeżeli tworzycie kanał na pograniczu erotyki, nie ściągajcie świeżych filmów, jako źródło wybierajcie tylko stare zasłużone kanały. Nowe filmiki wiążą się z ryzykiem otrzymania blokady na YT (jeśli są krótko na kanale żródłowym nie mamy pewności, że YT je akceptuje), a my przecież chcemy stworzyć stabilne i pasywne źródło dochodu.

Do pobierania filmików z YouTube'a polecam program :
http://www.dvdvideosoft.com/pl/?dvsapps=true 
- FREE YOUTUBE DOWNLOADER. 
Uwaga żeby się nie pomylić - konwerter do mp3 nas nie interesuje Wink

Programik pozwala ściągać nawet wszystkie filmy z kanału. Podajemy w nim linki do konkretnych filmików albo linki do całych kanałów. Jest bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny, myślę że każdy sobie poradzi.
Następnie pobrane filmy uploadujemy na nasz kanał i odpowiednio opisujemy, co dokładnie wyjaśniam już na przykładzie konkretnych nisz (w działach dot. konkretnych metod zarobkowych!). Czy promować filmy? Ile filmów powinno być na kanale?

Jeśli chodzi o promowanie - moim zdaniem nie warto, szkoda na to czasu. Oczywiście trochę wyświetleń można sobie nabić np. na addmefast, ale równie dobrze w tym czasie można wgrać więcej filmów, a im więcej filmów - tym większa szansa na zadowalający zysk pasywny po jakimś czasie. Tutaj muszę dodać, że pod żadnym pozorem nie należy wgrywać wszystkich filmików na JEDEN kanał. Powinniście mieć wiele kanałów, każdy na innym koncie YT, im więcej - tym lepiej. Nie ma konkretnej liczby filmików, które się powinny znaleźć na takim kanale - polecam uzależniać to od uploadu, im ten Wasz upload (chodzi mi o wydolność łącza internetowego) gorszy - tym mniej filmików powinno być na kanale. Mała ilość filmów na kanale ma jeszcze jeden plus - minimalizuje ryzyko blokady. Pamiętajcie, że im więcej filmów - tym większa szansa na ew. zgłoszenia -> a tym samym większa szansa na utratę CAŁEGO kanału.Jak zminimalizować ryzyko blokady/utraty ruchu?

Aby zminimalizować ryzyko blokady kanału:

- Do każdego filmiku dodaj ograniczenia wiekowe (jeśli zarabiasz na erotycznych niszach)

- Nie używaj wprowadzających w błąd nazw, opisów i tagów (lepiej niech ich będzie mniej, a faktycznie opisujących kanał - niż więcej, a "naciąganych")

- W opisie dodaj "źródło", tj. link do kanału źródłowego z którego pobrałeś dany filmik

- Nie powielaj "świeżych filmików" - uważam że powinno się wybierać minimum 3-miesięczne

- Każdy nowy kanał twórz na osobnym koncie YouTube, nie skupiaj się na jednym kanale - im więcej ich zrobisz, tym lepiej

- Nie używaj słowa "sex"

- Usuń filmy co do których pojawiają się zastrzeżenia (widoczność w menadżerze filmów) PRZED PUBLIKACJĄ. Publikuj tylko filmy bez żadnych uwag o "prawach autorskich", "kopiach", itd.Podsumowanie

Podsumowując : ściągamy masowo "bezpieczne filmy", opisujemy, dodajemy ekran końcowy (lub/i edytujemy filmy) i tak zostawiamy kanał, po czym zaczynamy zajmować się nastepnym Wink YT to świetna metoda na zbudowanie pasywnego zysku, której cały czas używam. Dodatkowo, tą samą metodę możesz śmiało wykorzystywać na pozostałych serwisach filmowych. Pamiętajcie, że im więcej kanałów (na osobnych kontach YT), tym lepiej. Dodatkowo warto dodać źródło, ustawić ograniczenia wiekowe, ściągać tylko stażowe (i zagraniczne) filmiki i nie używać słowa "sex" w nazwach/tagach/opisach SmileReklama


ZYSKAJ DOSTĘP DO STALE AKTUALIZOWANEJ BAZY PORADNIKÓW


ZDOBĄDŹ OBIEKTYWNĄ WIEDZĘ BEZ REJESTRACJI Z REFLINKÓW
.

▶| MENTORING od A do Z | Usługi | FastMicroPay | getpaid20.pl | FanPage |
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2018 21:23 przez mysc.)
Glosy: radmatuszewski (+1), twardy (+1), danoneksss (+1)
07-23-2017 01:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
tomek7912 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 982
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 80 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #2
✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩
Spoko poradnik Smile
Glosy: mysc (+1)
07-23-2017 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radmatuszewski Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 520
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 117 +

Forum Gold: 98.00
Post: #3
RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩
Poradnik bardzo fajny, przy okazji wyłapałem literówkę.

Nie używaj wprowadzających w błąd "nazwa", opisów i tagów (lepiej niech ich będzie mniej, a faktycznie opisujących kanał - niż więcej, a "naciąganych")

Chodzi mi o zwrot nazwa.

Zapraszam do mojego dziennika : https://goo.gl/0UNIi3
Glosy: mysc (+1)
07-23-2017 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,648
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1512 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 688.00
Post: #4
RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩
Dzięki, poprawione Smile

▶| MENTORING od A do Z | Usługi | FastMicroPay | getpaid20.pl | FanPage |
Glosy: radmatuszewski (+1)
07-23-2017 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kn10 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 206
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 21.00
Post: #5
RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩
A jakie sieci polecacie zeby cos promowac na yt? Mam spora nisze, ktora gwarantuje duzo wyswietlen natomiast nie za bardzo wiem co pod nia podpiac?
07-30-2017 03:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czaarny Offline
Banned
*

Liczba postów: 26
Dołączył: Feb 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩
spoko poradnik dzięki Big Grin
07-30-2017 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,648
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1512 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 688.00
Post: #7
RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩
(07-30-2017 03:39)kn10 napisał(a):  A jakie sieci polecacie zeby cos promowac na yt? Mam spora nisze, ktora gwarantuje duzo wyswietlen natomiast nie za bardzo wiem co pod nia podpiac?

Jeśli nie zdradzisz tej niszy, to ciężko cokolwiek podpowiedzieć Smile

▶| MENTORING od A do Z | Usługi | FastMicroPay | getpaid20.pl | FanPage |
07-30-2017 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shadecaster2 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 923
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 142 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 55.00
Post: #8
RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩
youtube usuwa mi wiekszosc filmów po 1 dniu albo w ten sam dzien dlaczego? mam tak od tygodnia
07-30-2017 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nemek Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 71
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩
(07-30-2017 20:01)Shadecaster2 napisał(a):  youtube usuwa mi wiekszosc filmów po 1 dniu albo w ten sam dzien dlaczego? mam tak od tygodnia

Podobno nowe konta tak maja.

[Obrazek: hWWEcN1.png]
07-30-2017 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


A ja polecam sprawdzic:

[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,648
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1512 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 688.00
Post: #10
RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩
(07-30-2017 20:01)Shadecaster2 napisał(a):  youtube usuwa mi wiekszosc filmów po 1 dniu albo w ten sam dzien dlaczego? mam tak od tygodnia

1. Co to za filmy? (mniej-więcej tematyka)
2. Co nimi reklamujesz?
3. Stosujesz się do uwag z powyższego poradnika - "Jak zminimalizować ryzyko blokady/utraty ruchu?" ?Smile

▶| MENTORING od A do Z | Usługi | FastMicroPay | getpaid20.pl | FanPage |
Glosy: Shadecaster2 (+1)
07-30-2017 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart
Poradnik
 ✩ #2/4 - Reklamowanie ofert CPA - FACEBOOK ADS ✩
mysc 7 5,085 11-30-2018 03:50
Ostatni post: mysc
  Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA Klin 226 33,996 11-22-2018 11:09
Ostatni post: przeCinek19
 
Poradnik
 ✩ #4/4 - Reklamowanie ofert CPA - SNAPCHAT ✩
mysc 9 2,852 07-25-2018 14:37
Ostatni post: setineq
Its My Birthday!
Poradnik
 NISZA CPA/PPA WHITE HAT krok po kroku
kniew 17 5,211 09-07-2017 14:05
Ostatni post: Matixio
 
Poradnik
 CPA na Facebooku
PaulRcootiC 8 2,029 08-06-2017 09:52
Ostatni post: Wojtek574

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.