Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia, poszukuje źródła zarobku w sieci. Dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W czasach, gdy trudno jest o jakąkolwiek pracę nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem, zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, dlatego też każdy, kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 2 Głosów - 5 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Poradnik ✩ #2/4 - Reklamowanie ofert CPA - FACEBOOK ADS ✩
» Dokładne wyjaśnienie reklamowania ofert za pomocą FB ADS!
Autor Wiadomość
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,648
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1512 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 688.00
Post: #1
Heart ✩ #2/4 - Reklamowanie ofert CPA - FACEBOOK ADS ✩

Mentoring Get Paid 2.0 - Mentoring rozwijany od stycznia 2015 roku!


#2 - Reklamowanie ofert CPA - FACEBOOK ADS

[Obrazek: vademecum.png]

REKLAMOWANIE OFERT CPA:
INSTAGRAM - FACEBOOK ADS - YOUTUBE - SNAPCHAT
"Facebook Ads" dla wielu osób może się okazać strzałem w dziesiątkę.  W tym tekście omówię wykorzystanie FB ADS do promowania programów partnerskich. 

Zacznijmy od możliwości, które oferują narzędzia reklamowe facebooka. Możemy w ten sposób promować fanpage'e, przyciski "call to action", strony - a także wykorzystywać je np. do zbierania adresów e-mail. Aktualna lista możliwości znajduje się pod tym linkiem: https://www.facebook.com/business/ads-guide/. W tekście, technicznie, skupiam sie stricte na promowaniu postów reklamowych - ale np. zasady dobierania grupy docelowej sprawdzą się w każdym typie reklam.1. Etap pierwszy - przygotowanie fanpage'a i dodanie posta reklamowego

W celu reklamowania programów partnerskich należy założyć fanpage powiązany tematycznie z reklamowanym programem (niszą w której działacie) i dopracować go pod względem wiarygodności - nawet jeśli ma służyć wyłącznie do postów reklamowych. Potencjalni klienci, przed skorzystaniem z oferty, mogą sprawdzać fanpage - jeśli ten będzie niewiarygodny, zbyt amatorski, pusty, po prostu stracicie klienta.

Po przygotowaniu fanpage'a, należy przygotować i opublikować post reklamowy. Zanim dodasz taki post, przeczytaj ten tekst do końca - wygląd posta stanowi znaczący element optymalizujący koszt kampanii.2. Etap drugi - narzędzia reklamowe FaceBook'a

Aby przejść do narzędzi, należy rozwinąć listę w prawym górnym rogu ekranu i wybrać opcję "zarządzanie reklamami" - tak jak jest to widoczne na poniższym obrazku:

[Obrazek: f1.png]3. Etap trzeci - doładowanie konta reklamowego i płatność za reklamę

Obecnie nie jest potrzebna karta kredytowa, każdy może wykupić reklamę za pośrednictwem szybkich płatności w ciągu jednej chwili. Ceny reklam są zależne od wybranej grupy docelowej i konkurencji (innych reklamodawców chcących dotrzeć do konkretnych osób). Bez podpinania karty kredytowej nie ma możliwości, aby zapłacić za reklamę więcej niż się wpłaciło (nawet w przypadku popełnienie błędu z ustawianiem "budżetu").

Pieniądze pobierane są z konta reklamowego (sami ustalamy dzienny budżet reklamy), które doładowuje się wybierając opcję "rozliczenia i metody płatności":

[Obrazek: f2.png]

"Saldo konta pre-paid" wskazuje ile pieniędzy możemy przeznaczyć na reklamę. Jeśli saldo będzie mniejsze niż założony w kampanii budżet - reklama przestanie się wyświetlać w chwili gdy saldo dojdzie do 0,00zł i nie ponosimy z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.4. Etap czwarty - przygotowanie reklamy

1) Przechodzimy do "menadżera reklam" i wybieramy opcję "utwórz kampanię":

[Obrazek: f3.png]


2) Wybieramy cel marketingowy. Jako, że promujemy programy partnerskie - nie intresuje nas zasięg, interesuje nas faktyczna aktywność związana z reklamą (tj. model "CPC").

Jeśli Twój post reklamowy jest czymś co raczej nie przystoi lajkować, komentować, a tym bardziej udostępniać - wybierz opcję "aktywność". Aktywność to wszystkie działania, które sa podejmowane wobec posta - w tym wejścia na stronę. To najkorzystniejszy cenowo model, ale nie sprawdzi się przy postach które angażują odbiorców aż nadto (jeszcze to wyjaśnię omawiając wygląd miniaturki). Po wyborze modelu, należy jeszcze go do doprecyzować wybierając opcję: "aktywność dotycząca posta".

Jeśli Twój post reklamowy angażuje odbiorców (jest chętnie lajkowany, komentowany, udostępniany) - wybierz cel "Ruch", wówczas zapłacisz tylko za wejścia na reklamowaną stronę. Stawki w modelu "ruch" są niestety wyższe od modelu "aktywność", ale w tym wypadku ten model jest niezbędny do ograniczenia zbędnych kosztów.

[Obrazek: f4.png]


3) Zdefiniowanie odbiorców

Zakładam, że reklamujesz program partnerski w Polsce i prowadzisz polskojęzyczny FP - zatem lokalizacja nie będzie miała znaczenia. Ustawiamy więc najogólniej "POLSKA", tak by reklama docierała do wszystkich znajdujących się na terenie całej Polski. 

Teraz w zależności od niszy i promowanego programu partnerskiego - wybieramy płeć. Nie kierujcie się tym, że kobiety/mężczyźni TEŻ mogą być zainteresowani - kierujcie się większością. Jeśli większość potencjalnych klientów to mężczyźni - wyklucz kobiety - i odwrotnie. Jeśli nisza jest porównywalnie ciekawa dla obu płci - zaznacz "wszyscy".

Wiek - tak samo jak wyżej trzeba jak najbardziej tą grupę sprecyzować. Od razu wyrzuć myśli "też mogą być zainteresowani" -> tu nie chodzi o docierania do wszystkich, a tylko do osób najbardziej zainteresowanych Twoją tematyką. 
Podam przykład - jeśli chodzi o mój blog o zarabianiu przez internet, są to osoby w wieku od 17 do 25 lat. Oczywiście 26-latki i 16-latki TEŻ mogą być zainteresowani, ale WIĘKSZOŚĆ fanów strony mieści się w przedziale 17-25 Smile Nie ma sensu celować w rozszerzoną grupę odbiorców, trzeba się skupić na konkretnej, najbardziej pasującej do tematyki - tak żeby nie generować zbędnych kosztów (w końcu płacimy za aktywność).

Zainteresowania dają spore pole do popisu. Sama lokalizacja, wiek i płeć to bardzo ogólna grupa - dopiero zainteresowania ją doprecyzowują. Tutaj łatwo popełnić błędy polegające na: 

- dodawaniu bardzo ogólnych zainteresowań, które pasują do większości - np. "uroda", "sport", "kino", filmy", muzyka", "gry". Takie ogólne zainteresowania w niczym nie pomagają - dalej grupa odbiorców będzie bardzo zróżnicowana i dalej w naszą reklamę będą wchodziły osoby niezainteresowane ofertą (i generowały koszt!)

- dodawaniu zainteresowań pokrywających się z reklamowaną ofertą - np. reklamując dietę odchudzającą lub suplement na odchudzanie można wpisać w zainteresowania: "dieta", "fitness", "weight-loss", "bodybuilding" i dotrzeć do osób, które już się tym interesują, ćwiczą, zdrowo się odżywiają i NIE MAJĄ POTRZEBY schudnięcia. Takie zainteresowania, choć wydają się logiczne na pierwszy rzut oka - generują straty.

Podam jeszcze jeden przykład:
W reklamach bloga mógłbym w zainteresowaniach zaznaczyć tylko "zarabianie przez internet", ale czy faktycznie to właśnie Ci ludzie są dla mnie odpowiednią grupą odbiorców? Taka reklama trafiałaby do faktycznie zainteresowanych osób, ale nie miałaby przełożenia na sprzedaż. Jak wiecie, sprzedaję poradniki - więc najlepszą grupą docelową są osoby NOWE. Czy ludzie już zainteresowani "zarabianiem przez internet" są nowi w tej branży? Nie Smile Żeby dotrzeć do osób nowych, trzeba dotrzeć do osób zainteresowanych zarabianiem w ogóle i rozszerzyć zainteresowania o tematy pokrewne - bo istnieje bardzo duża szansa, że zainteresują się też zarabianiem w programach partnerskich.

W zainteresowaniach, oprócz tematów związanych z e-biznesem, uwzględniłem między innymi :

- autorów książek o zarabianiu pieniędzy, np. kiyosaki
- hyip
- mlm, marketing wielopoziomowy
- biznesplan
- telemarketing
- reklama, marketing, marketing bezpośredni, cyfrowy, partnerski
- zarządzanie (studenci zarządzania!)
- nazwy firm szkoleniowych związanych z marketingiem, np, sprawnymarketing

Tak sprecyzowana zainteresowania są w stanie dotrzeć do osób, które dopiero zainteresują się zarabianiem przez internet i mogą przełożyć się na sprzedaż.


Jeśli chodzi o zainteresowania, warto zastanowić się nie tyle czym się interesują potencjalni klienci - ale kim są. Wracając do diet odchudzających - kim mógłby być potencjalny klient? Nie tyle jest to osoba otyła, co osoba której ta otyłość przeszkadza - to ogromna różnica. Można się głowić nad tym jak wyodrębnić osoby otyłe za pomocą zainteresowań, ale na nic się to zda - bo trzeba wyodrębnić osoby otyłe, które mają z tego powodu kompleksy. Pamiętajcie, że to tylko teoretyczny przykład - nie sprawdzałem tego rozwiązania - ale moim zdaniem reklamę powinno się skierować do osób zainteresowanych rozwojem osobistym, pua, lubiących strony "trenerów podrywu". Uważam, że to właśnie w tej grupie zainteresowań jest nasza grupa docelowa. Banner (miniaturka) i treść posta powinny zaś być na tyle wymowne by zniechęcić do klikania osoby szczupłe i takie które kompleksów z powodu otyłości nie mają (tak aby nie wchodziły na naszą stronę i nie generowały kosztów reklamy!). O roli treści reklamy i wyglądu bannera przeczytasz więcej w pkt. "6) Strona i post"


4) Umiejscowienia

Wybieramy "edytuj umiejscowienia" i:

- jeśli nie promujemy ofert mobilnych, reklama powinna się wyświetlać tylko na komputerach (zakładasz konta bankowe, wysyłasz sms'y, kupujesz przedmioty przeglądając facebooka na smartfonie? Mobilni użytkownicy mogą się zainteresować, nawet wejść - generując koszt - i odłożyć sprawę na później, by o niej po prostu zapomnieć)

- reklama, która najbardziej zwraca uwagę to reklama w "aktualnościach" i  tylko taką opcję nalezy zostawić (odznaczamy wszystkie inne):

[Obrazek: f5.png]


5) Budżet i harmonogram

Wybieramy budżet dzienny (maksymalna kwota, która zostanie pobrana z salda w ciągu dnia; minimalny budżet dzienny to 2zł) i ustalamy datę zakończenia kampanii.

Resztę opcji pozostawiamy bez zmian. Kwotę oferty (wartość za akcję) można ustawić samodzielnie - niestety zbyt niska kwota grozi po prostu brakiem jakichkolwiek działań (pierwszeństwo będzie miała konkurencja, która oferuje wyższe kwoty dla tej samej grupy odbiorców) - najoptymalniej zostawić zaznaczoną opcję "automatycznie".


6) Strona i post

Wybieramy opcję "użyj istniejącego posta" - a następnie zaznaczamy fanpage i post, który ma być promowany. To wszystko jeśli chodzi o ustawianie reklamy Smile

Teraz wróćmy do pkt. 1 - przygotowania postu reklamowego. Mniej więcej już napisałem jaką pełni rolę - ten post również selekcjonuje odbiorców. W zależności od tego co reklamujesz, powinien być tak przygotowany by zniechęcić osoby nie będące w głównej grupie docelowej do kliknięcia (każde kliknięcie to dla nas dodatkowy koszt za reklamę).

Jeśli nie chcesz by w link klikały osoby "inteligentne" - reklama powinna być totalnie niewiarygodna, wręcz infantylna, np.:

[Obrazek: f6.png]

Jeśli chcesz odsiać osoby "niemądre" - używaj trudniejszych słów i akademickiego tonu. Pamiętaj, że każde kliknięcie generuje koszt - wygląd reklamy może zmienić bardzo dużo jeśli chodzi o selekcję odbiorców i zbędne wejścia na stronę. Jeśli zastanawiałeś/aś się kiedyś nad fenomenem bannerów "Śmieje się z..", "... go nienawidzą!", " jeden prosty trick sprawił", itd. - to właśnie przykład selekcji i optymalizacji kosztów. Im bardziej wiarygodny byłby banner, tym więcej osób by w niego wchodziło - i tym więcej kosztowałaby reklama. Mało wiarygodny banner, w dodatku reklamujący mało wiarygodną ofertę, od razu odsiewa osoby "zbyt mądre" (które nie uwierzą w wielkie zyski, magiczne tricki i wkurzonych na gimnazjalistę lekarzy) i ogranicza zbędne koszty. Ot, cały sekret tych bannerów :> Pamietajcie o tym projektując treść posta reklamowego i wygląd miniaturki, na stronę powinny wchodzić tylko osoby najbardziej pasujące do grupy docelowej - nie każdy. Tu nie chodzi o to by w link klikali wszyscy - chodzi o to w by w link klikały tylko osoby najbardziej pasujące do reklamowanej oferty.


Wygląd posta powinien składać się z treści i linku (dużej miniaturki). Duża miniaturka stworzy się sama, gdy zdjęcie będzie w wymiarze: 800px (szerokość), 417px (wysokość) lub większym. Mniejsze rozmiary rozmazują obrazek lub pojawiają się jako mała miniaturka. Obrazek powinien mieć jak najmniej treści - im więcej treści na obrazku, tym mniejszy zasięg reklamy. Aby dopiąć post na ostatni guzik, ustalcie jeszcze tytuł i opis reklamowanej strony.5. Etap piąty - testowanie i ciągła optymalizacja reklamy

Każdą kampanię należy rozpocząć od testów, które powinny doprowadzić do syt. w której "koszt wejścia w reklamowany link" będzie niższy od "zysku z jednego wejścia". Osobiście testuję reklamy na budżecie 8-10zł/dzień (nie zarabiam na niszach z drogimi klikami) - i taką stawkę polecam, ale wszystko zależy od Waszych chęci.. no i samej wartości niszy :> Dopiero gdy dojdziemy do momentu w którym osiągamy satysfakcjonujący zysk - zwiększamy budżet według indywidulanych możliwości.


Podam przykład jednej z moich kampanii Smile Co każde 100 wejść zmieniałem co najmniej jeden element reklamy.

Elementy mające wpływ na skuteczność i koszty reklam:

- wygląd miniaturki + napisy na miniaturce (pamiętaj, że im mniej napisów - tym większy zasięg)
- tytuł reklamowanej strony
- treść posta
- grupa docelowa (płeć, wiek, zainteresowania)

(pomijam dni, w których nie było wykupionej reklamy)

- dzień 1 - wizyt 105 / 0 leadów - budżet 10zł
- dzień 2 - wizyt 623 / 0 leadów - budżet 10zł
- dzień 3 - wizyt 237 / 2 leady - budżet 10zł
- dzień 4 - wizyt 161 / 1 lead - budżet 10zł
- dzień 5 - wizyt 117 / 2 leady - budżet 10zł
- dzień 6 - wizyt 165 / 5 leadów - budżet 10zł
- dzień 7 - wizyt 110 / 3 leady - budżet 8zł
- dzień 8 - wizyt 86 / 3 leady - budżet 8zł
- dzień 9 - wizyt 63 / 1 lead - budżet 8zł
- dzień 10 - wizyt 92 / 6 leadów - budżet 8zł

Tak to mniej więcej wygląda z każdą niszą - ciągłe testowanie, zmienianie i analizowanie wyników Smile Zauważ, że pierwsze 700 wejść to 0 leadów - jakbym się od razu zraził, nie doszedłbym do lepszych konfiguracji reklam :> Na powyższej liście żaden dzień nie ustatysfakcjonował mnie na tyle, by zwiększyć budżet na daną konfigurację - dalej testuję inne pomysły. Pamiętajcie jednak, że w momencie "znalezienia" opłacalnej konfiguracji, śmiało można zwiększać budżet SmilePodsumowanie

To wszystko co trzeba wiedzieć przy promowaniu programów partnerskich na facebooku za pomocą "FB ADS" Smile Narzędzia reklamowe facebooka dają olbrzymie możliwości selekcji grupy docelowej, ale równie ważne jest przygotowanie samej reklamy - tak by zachęcała tylko osoby na których nam zależy, nie wszystkich. Reklama w modelu CPC nie ma generować jak najwięcej wejść, ma generować tylko wejścią od osób potencjalnie zainteresowanych ofertą - tak by nie zwiększać sobie niepotrzebnych kosztów. Życzę powodzenia Smile 


Reklama


ZYSKAJ DOSTĘP DO STALE AKTUALIZOWANEJ BAZY PORADNIKÓW


ZDOBĄDŹ OBIEKTYWNĄ WIEDZĘ BEZ REJESTRACJI Z REFLINKÓW
.

▶| MENTORING od A do Z | Usługi | FastMicroPay | getpaid20.pl | FanPage |
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2018 21:22 przez mysc.)
Glosy: Arczit (+1), Obamakiller (+1), ElWariato (+1), suchy0001 (+1), jarekxD (+1), bimber14 (+1), danoneksss (+1)
07-23-2017 01:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
Bartezx1997 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 684
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 486 +

Forum Gold: 24.50
Post: #2
RE: ✩ #2/3 - Reklamowanie ofert CPA - FACEBOOK ADS ✩
Super poradnik, który diametralnie zmienił moje spojrzenie na Fb ads Wink

Dziennik Pracy
07-30-2017 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
suchy0001 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,901
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 544 +

Forum Gold: 95.00
Post: #3
RE: ✩ #2/3 - Reklamowanie ofert CPA - FACEBOOK ADS ✩
bardzo fajny poradnik ! Smile

mysc Mam tylko pytanko mianowicie (- dzień 2 - wizyt 623 / 0 leadów - budżet 10zł )
Skoro to aktywność dotycząca posta to stawkę ustalałeś ręcznie czy automatycznie? Bo mi kurcze nigdy nie udało się zdobyć tylu kliknięć w tak małym budżecie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-27-2017 14:12 przez suchy0001.)
08-27-2017 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,648
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1512 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 688.00
Post: #4
RE: ✩ #2/3 - Reklamowanie ofert CPA - FACEBOOK ADS ✩
Zawsze ustawiam automatycznie Smile Generalnie im mniej sprecyzowana grupa, tym tańszy koszt jednostkowy (w grę wchodzi też konkurencja - która jest zmienną) - ale też potencjalnie niższe przychody... Nie kierowałbym się w ogóle tym kosztem za aktywność (sam w sobie nic nie znaczy), a wyłącznie różnicą kosztów i przychodów (zyskiem).

W tym dniu faktycznie jest sporo wejść w stosunku do innych dni... statystyki wkleiłem z reklamowanego PP, a nie z FB ADS - także być może próbowałem też reklamowac ten link gdzie indziej (możliwe, że spróbowałem w sejfiku.. ale bez efektów i to zawyżyło wejścia), niestety na 100% nie odpowiem, bo nie pamiętam ;/ Inne dni są natomiast w 100% z FB ADS i co do tego nie mam wątpliwości Smile

▶| MENTORING od A do Z | Usługi | FastMicroPay | getpaid20.pl | FanPage |
Glosy: suchy0001 (+1)
08-28-2017 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Armin Van Buuren Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 253
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 92 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: ✩ #2/3 - Reklamowanie ofert CPA - FACEBOOK ADS ✩
Również używam FB ADS na codzień, zgadzam się że bardzo ważne jest analizowanie wynikówi ciągłe testy. Próbując różnych możliwości w końcu trafimy na to co przyniesie nam zadowalające efekty Smile

https://futbolbet.pl/
http://jakzarobicwdomu.pl/
https://rankuje.pl
08-29-2017 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kryptokox Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 43
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: ✩ #2/4 - Reklamowanie ofert CPA - FACEBOOK ADS ✩
Mega poradnik! Teraz już wiem, że robiłem to źle. Dzięki!

Kryptokox, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2018.
08-29-2018 00:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marcins1996 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: ✩ #2/4 - Reklamowanie ofert CPA - FACEBOOK ADS ✩
A fanpage da się dobrze wypromować nie korzystając z Facebook Ads ?

Marcins1996, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2018.
11-29-2018 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,648
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1512 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 688.00
Post: #8
RE: ✩ #2/4 - Reklamowanie ofert CPA - FACEBOOK ADS ✩
Dość zamknięte pytanie... Tongue No.. da się, metod jest bardzo dużo. Reklamowanie fanpage'a może się odbywać na FB i poza nim Smile

Możesz np.:
- zapraszać znajomych do polubienia ze swoich kont
- robić s4s (share for share)
- wrzucać reklamy FP na tablice kont, do grup
- dodawać link do fp w opisie filmików na YT
- tradycyjnie szeptać w miejscach powiązanych tematycznie

Dobór metod zależy od tematyki FP.. jeśli to np. FP ERO i masz konta (damskie) ze znajomymi - możesz prosić w PW ludzi, którzy do Ciebie piszą o polubienie i zaproszenie znajomych do polubienia. Skoro są w stanie zapłacić (co widać po niektórych dziennikach na forum), to FP nie polubią?;p

Wbij sobie jednak na początek chociaż z 200-300 lajków sztucznych (ta ilość zależy od tematyki). Łatwiej jest ludziom polubić FP, który jest już lubiany przez innych.

▶| MENTORING od A do Z | Usługi | FastMicroPay | getpaid20.pl | FanPage |
Glosy: Czaq (+1)
11-30-2018 03:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart
Poradnik
 ✩ #3/4 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩
mysc 28 7,446 12-04-2018 23:36
Ostatni post: Marcins1996
  Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA Klin 226 33,996 11-22-2018 11:09
Ostatni post: przeCinek19
 
Poradnik
 ✩ #4/4 - Reklamowanie ofert CPA - SNAPCHAT ✩
mysc 9 2,852 07-25-2018 14:37
Ostatni post: setineq
Its My Birthday!
Poradnik
 NISZA CPA/PPA WHITE HAT krok po kroku
kniew 17 5,211 09-07-2017 14:05
Ostatni post: Matixio
 
Poradnik
 CPA na Facebooku
PaulRcootiC 8 2,029 08-06-2017 09:52
Ostatni post: Wojtek574

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.