Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficmonsoon.com [RevShare] » 110 Roi

Autor Wiadomość
overlord25 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,715
Dołączył: May 2014
Reputacja: 1405 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 18.20
Post: #391
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Sprawdź:
Pewnie dużo osób w tym temacie nie wie że admin tej piramidy miał w przeszłości wiele takich stron gdzie póżniej się zwinął się z kasą i dużo osób zostało oszukanych przez niegoSmile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2015 16:54 przez overlord25.)
10-08-2015 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dariuszxdd Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,192
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 334 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #392
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
dziwne bo ja wiem że Charless w jednym programie po prostu wiedział że program nie da rady zakończył działalność programu i oddał wszystkim kasę.

Moim zdaniem każdy ma możliwość przed wejściem do programu skontaktować się z charlsemm i pogadać z nim .
Nikt nie jest zmuszony wchodzić do programu. hmm. a jak widzę twoją overlord25 sygnaturkę to widzę że reklamujesz program gdzie również kupuje sie paczki i strona z tego co wiem nie ma certyfikatów ani zabezpieczeń, no chyba że coś się zmieniło. Dobrze jak by w tym wątku udzielały sie osoby które chciały by lub które są w tym programie . Osoby które nie mają pomysłu lub ich nie stać zrobią oddzielny wątek i narzekają na traffic jaki on jest słaby Smile
Pozdrawiam Ludzi z TraffficMonsoon .
Glosy: todek78 (+1), Bentley1 (+1)
10-08-2015 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #393
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Drodzy sceptycy Traffic Monsoon - 5 września Warszawie odbędzie się spotkanie z administartorem Charlesem Scovillem. Jakiego programu admin spotyka się, pokazuje plany finansowe, rezerwy na procesorach itp? To nie jest zwykły hyip ani piramida, tylko platforma reklamowa, która ma konkretny produkt i nie płaci tylko z tego co wpłacą użytkownicy. Wielu już krytykowało, nazywało piramidą, chociaż w gorszych programach siedziało i traciło czasem pieniądze, a sami zarabiają teraz tu i namawiają kolejne osoby. Można zarabiać tu bez polecania, dlatego ja np dziele się moją prowizją z moimi poleconymi, żeby nie było że szukam ludzi tylko dla kasy. Ja po prostu chcę pokazać, że wśród setek scamów są perełki w których można zarobić i TM jest jedną z nich Smile

Wasia90

Wystarczy zapoznać się ze szczegółami programu, z tym skąd się biorą pieniądze na wypłaty, na cyzm zarabia admin itp, zanim wydasz opinię o programie Wink Jeśli nie znasz szczegółów to chętnie Cię z nimi zapoznam i może zmienisz zdnanie na temat programu Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2015 22:47 przez todek78.)
Glosy: PrzybylskiMateu (+1), dariuszxdd (+1)
10-08-2015 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
overlord25 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,715
Dołączył: May 2014
Reputacja: 1405 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 18.20
Post: #394
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(10-08-2015 17:00)dariuszxdd napisał(a):  dziwne bo ja wiem że Charless w jednym programie po prostu wiedział że program nie da rady zakończył działalność programu i oddał wszystkim kasę.

Moim zdaniem każdy ma możliwość przed wejściem do programu skontaktować się z charlsemm i pogadać z nim .
Nikt nie jest zmuszony wchodzić do programu. hmm. a jak widzę twoją overlord25 sygnaturkę to widzę że reklamujesz program gdzie również kupuje sie paczki i strona z tego co wiem nie ma certyfikatów ani zabezpieczeń, no chyba że coś się zmieniło. Dobrze jak by w tym wątku udzielały sie osoby które chciały by lub które są w tym programie . Osoby które nie mają pomysłu lub ich nie stać zrobią oddzielny wątek i narzekają na traffic jaki on jest słaby Smile
Pozdrawiam Ludzi z TraffficMonsoon .

Mozliwe że w jakimś tam programie oddał kasę wszystkim ale żeby nie być gołosłowny wymieniam jego projekty Scamy które wcześniej prowadził i zwinął się z kasą Infinitybux.com, BuxSecure.com, TviPtc.com, Powerfulbux.com, Foreverbux.com, BuxUnleashed.com, Banrev.com, Ultimatepowerboost.com, Wealthenginex.com, ULaunchFormula.com

Jak widać Charles Scoville nie jest takim uczciwym człowiekiem jak go niektórzy malują w tym temacie Smile

Każdy ma prawo wypowiadać się w tym temacie bez względu na to czy komuś to się podoba czy nie

Jeśli chcesz dyskutować o mojej sygnaturce to rób to w odpowiednim temacie tam gdzie ta strona jest opisana a nie rób tu Off-topic Smile

(10-08-2015 22:31)todek78 napisał(a):  Drodzy sceptycy Traffic Monsoon - 5 września Warszawie odbędzie się spotkanie z administartorem Charlesem Scovillem. Jakiego programu admin spotyka się, pokazuje plany finansowe, rezerwy na procesorach itp? To nie jest zwykły hyip ani piramida, tylko platforma reklamowa, która ma konkretny produkt i nie płaci tylko z tego co wpłacą użytkownicy. Wielu już krytykowało, nazywało piramidą, chociaż w gorszych programach siedziało i traciło czasem pieniądze, a sami zarabiają teraz tu i namawiają kolejne osoby. Można zarabiać tu bez polecania, dlatego ja np dziele się moją prowizją z moimi poleconymi, żeby nie było że szukam ludzi tylko dla kasy. Ja po prostu chcę pokazać, że wśród setek scamów są perełki w których można zarobić i TM jest jedną z nich Smile

Wasia90

Wystarczy zapoznać się ze szczegółami programu, z tym skąd się biorą pieniądze na wypłaty, na cyzm zarabia admin itp, zanim wydasz opinię o programie Wink Jeśli nie znasz szczegółów to chętnie Cię z nimi zapoznam i może zmienisz zdnanie na temat programu Wink

To nie jest żadna platforma reklamowa bo ludzie nie są tu dla reklam tylko dla zarobku Smile to jest piramida finansowa tak jak każdy hyip w tym dziale Smile Strona jest tak skonstruowana że udaje że zarabia na pseudo reklamach Smile użytkownicy zarabiają wyłącznie na wpłatach innych użytkowników Smile

Podam przykład użytkownik wpłacił do programu 1000$ i kupuje za to 20 paczek po 55 dniach ma wypracowane 110% czyli to będzie 1100$ i chce je wypłacić tylko skąd admin ma wziąć te dodatkowe 100$ dla niego?Ktoś inny musi wpłacić kasę żeby on mógł je wypłacić Smile

todek78 mam dla ciebie propozycje idź do sklepu kup sobie chleb zjedź go i wróc po 55 dniach do tego samego sklepu i poproś ich żeby ci wypłacili 110% za zjedzony chleb Rolleyes
11-08-2015 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #395
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Czy Ty nie rozumiesz, ze w TM jest dopływ gotówki z poza programu? Są produkty, które ludzie kupują i nie mają z nich żadnego zarobku, czyli jest to dodatkowe źrodło, a pieniądze idą na wypłaty dla użytkowników. Admin zarabia tylko na prowizjach jak już wspomniałem. W hyip, zarobek jest tylko z wpłat użytkowników.

Akurat porównanie z chlebem trochę nietrafione... Tu kupujesz reklamę która jest produktem, a zarobek to dodatek i nikt Ci go nie gwarantuje i każdy kto w to wchodzi jest o tym informowany, przynajmniej przeze mnie. Tak samo jak każdym ryzyku, które istnieje w każdym biznesie, nie tylko w Internecie.

I potwierdzę słowa dariuszxdd - wejście w program który reklamujesz jest 100 większym ryzykiem, bo już ma problemy z PayPal, nie ma zabezpieczeń i przy pierwszym ataku padnie jak wiele tego typu programów, co nie oznacza, że da zarobić, ale tylko na samym początku. I nie jest to offtopic, tylko zwykła wymiana argumentów i porównanie Traffic Monsoon z innymi programami Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2015 13:52 przez todek78.)
Glosy: dariuszxdd (+1)
11-08-2015 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dariuszxdd Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,192
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 334 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #396
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Ludzie masowo wykupują reklamy w TrafficMonsoon ponieważ są tam naturalni użytkownicy i zdobywają ludzi do swoich projektów( biznesów) itp.
Są tam usługi które wykupując, reklamujesz swoją strone nie tylko w Traffic, ale i poza nim . 6 września z tego co wiem będzie założyciel w Polsce i na pewno nam po części zdradzi jaki jest stan rezerw . Z tego co wiem to tylko na PayPal jest przeogromna rezerwa .
Ludzie kupują adpacki owszem . Program dzieli się zyskiem to dziwne żeby nie kupować, ale kupujemy realną usługę strona jest dostarczana do prawdziwych użytkowników i klikają w nią zwykli ludzie . ( ad pack daje mi 1-3 subskrybentów )
Tylko dzięki traffic. w innych serwisach mam ok 40 poleconych i drugie tyle
adresów z landing Page .
Więc są ludzie którzy interesują się tylko reklamą nie obchodzi ich zupełnie adpack... przykład cash links Smile
Reklamodawca wykupuje je z myślą pozyskania klientów i to sie udaje Smile
Teraz osoby które siedzą w tym widzą ile cash linków jest co dziennie. Ludzi już jest ok 1 000 000 więc tylko można pomyśle ile ci wielcy reklamodawcy wydają na cash linki.
Ale tak polak zawsze potrafi wynaleźć coś złego..
Tyle że nas jest tylko 1% w programie którzy aktywnie uczestniczą w programie Smile
To tylko pokazuje że Polacy są ciągle nie ufni ale z każdym dniem nas przybywa.
co kilkanaście sekund zakładany jest jakiś biznes a każdy biznes potrzebuje reklamy więc trafficmonsoon takie właśnie reklamy oferuje...

Ps. I tak jak ktoś nie zrozumie to nie ma sensu dyskutować dalej bo to jak by walił głową w mur .

A my ludzie którzy są w TrafficMonsoon pijemy szampana Smile
11-08-2015 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #397
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Małe sprostowanie - 5 września wizyta CharlesaWink
A co do zaufania polaków to masz rację, dla przykładu 15 razy więcej jest Wenezuelczyków niż Polaków Big Grin
Ale niektórych nie przekonasz. Nawet jak za 2-3 lata oni stracą w kilku programach, a TM będzie działało dalej, to i tak będą mieli swoje zdanie. Ale dzięki takiej wymianie argumentów już wiele osób dojrzało potencjał programu i mimo początkowego sceptycyzmu weszli i zainwestowali niemałe pieniądze.
Pozdrowienia dla wszystkich zwolenników i przeciwników programu Smile
Glosy: dariuszxdd (+1)
11-08-2015 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dariuszxdd Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,192
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 334 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #398
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Marketing Sieciowy - perfekcyjny biznes! to NIE jest piramida finansowa





Teraz zaczną komentować tylko osoby które i tak nie zrozumieją przesłania Smile
11-08-2015 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
speed055 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 424
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 381 +

Forum Gold: 224.00
Post: #399
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Coś mnie ostatnio wylogowuje jak zatwierdzam klikniecie cash link ma ktoś podobnie ?
11-08-2015 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dariuszxdd Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,192
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 334 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #400
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Ja nie mam.
Spróbuj wyczyścić pliki cookies , lub z aktualizować wersje przeglądarki, albo spróbować na innej Smile
11-08-2015 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rafi213 1,841 316,059 06-11-2022 09:45
Ostatni post: xdax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: