Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 2.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STREFA KLIKÓW - nowy polski bux » STREFA KLIKÓW - nowy polski bux

Autor Wiadomość
Kaspirek Offline
Władca Wątków :)
*

Liczba postów: 1,381
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 137 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 43.22
Post: #191
Odp: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux
Sprawdź:
Ja sie przejechalem na polskich buxach nie raz ,d ale zycze powodzenia ,d i tych slow dziwnych od Magdaleny napisze jak zrozumialem . Inwestowac nie za wiele bo mozecie stracic niebawem mozemy sie zawinac itp ,d jak ostatrnio ptcsolution . A imie rafal mnie odstrasza od surf.fenka tam chyba rafal byl jak pamietam ,d moze zmienil dzialanosc ,d z autosurfa na buxy ,p hehehee .
Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

Biegasz? Dużo chodzisz? Zarabiaj na chodzeniu!
https://zarabiam.com/Temat-Yourfitway-co...niu-169069
26-07-2014 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Magdalenek Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 89
Dołączył: May 2014
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 0.00
Post: #192
RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux
Kaspirek z takim rozumowaniem i poziomem czytania ze zrozumieniem przeniosłabym się z forum na Baby TV.
Gdybyśmy chcieli kogoś naciągnąć - to chyba byśmy robili wszystko co w naszej mocy aby zgarnąć jak najwięcej kasy tak?
Wiem, że nie wiesz co to świadome inwestowanie i nie rozumiesz co znaczy uświadamianie konsumentów.
Jak można u nas coś stracić skoro oferujemy zwrot poniesionych kosztów jeżeli ktoś stwierdzi, że stracił?
Do reszty się nie odniosę z wiadomych przyczyn.
26-07-2014 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mks22 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 555
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 0.00
Post: #193
RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux
Szkoda, że administracja odeszła od pierwotnego pomysłu, aby nie wprowadzać robotów, ale jeśli faktycznie nie są tylko buxem, to jest nadzieja Smile Polacam wpis właścicielki -z wieloletnim doświadczeniem forum o zarabianiu w interenecie (szuwi.com):

Spodziewałam się od dawna takiego końca PTCSolution.
Właściwie od chwili powstania serwisu miałam spore wątpliwości, a utwierdziłam się w nich gdy przeczytałam na forum ptcs o płatnym wypożyczaniu refów i formach zarabiania obcych na naszym rynku, czyli o zmianie serwisu PTC w Buxa.

Dlaczego?

Wrócę do przeszłości.
Na tym forum swego czasu walczyłam z promocją serwisów-piramidek, w których wysokość zarobków uzależniona jest od wpłat własnych.
Wykupywanie coraz droższych kont premium dla zwiększenia stawki za klik i wynajmowanie refów, to pseudoinwestycja.
Ale tez realna gra na pieniądze.
Prawdziwe, nie wirtualne.
Gra, w której zawsze są przegrani.

Naczytałam się wtedy uwag od forumowiczów.
Był ich cały wachlarz, od wyważonych do obraźliwych i agresywnych.
Dowiedziałam się z nich, że ograniczam ludziom dostęp do zarabiania, że uważam ich za niezdolnych do myślenia i podejmowania samodzielnych decyzji, że to ich prywatna sprawa, czy i w co chcą inwestować.
Mimo tego, postawiłam na swoim, wprowadzając zakaz promowania na forum hyipow i surfów.
Znakomita większość z nich padła.
Po nich przyszły 'nieszkodliwe' i witane entuzjastycznie buxy.
Niestety.
Bux to nie perpetum moblile.
Nie nakręca się sam, nie wytwarza też zysku, obraca tylko kasą pozyskaną od reklamodawców i uczestników. Prędzej czy później suma wpłat nie pokryje wypłat.
Ktoś powie, że są takie, które działaja kilka lat, nieźle prosperują i placą.
Może należy się zastanowić w jaki sposób generują zysk.
Być może taki serwis zarobkowy jest tylko jednym, z trybików większej maszyny, przykrywką dla innych interesów, lub admin grywa w kasynach, obstawia zaklady, albo jest graczem giełdowym, który obraca wpłatami z serwisu, powiela wartość i dzięki temu utrzymuje płynność finansową.

Pampers wziął duzy rozmach, tworząc PTCSolution wielu spraw nie uwzględnił, nie przewidział, do wielu problemów nie był przygotowany.
Wypuszczając serwis bazował na doświadczeniu zdobytym na polskim rynku, bez rozeznania rynku zagranicznego i praw nim rządzących.
Jest zdolny, szybko się uczy, wyciąga właściwe wnioski, ale na wszystko potrzeba czasu.
A tego czasu nie miał.
PayPal skomplikował mu działalność na tyle, że priorytetem stało się utrzymanie serwisu w aktywności, a wszystko inne przeszło na drugi plan.
Wejśćie w spółkę wydawało się dobrym rozwiązaniem, niestety, ubezwłasnowolniło go jako admina.
Echa wszystkich problemów i sytuacji słychać było na forum ptcs.
Wiktor nie ukrywał problemów i robił wszystko co mógł, by serwis utrzymać i userów nie zawieść.
Każdy uzyskany lub odzyskany z PP pieniądz przekierowywał na wypłaty.
Zasilał tez kasę serwisu prywatnymi pieniędzmi.

Nie wyszło, a kolejny rok szarpaniny i huśtawki emocjonalnej mu nie posłużył.
Wspomniał o tym, ja tylko mogę potwierdzić, że płaci wysoki rachunek za niespełnione nadzieje swoje i Wasze.
26-07-2014 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Magdalenek Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 89
Dołączył: May 2014
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 0.00
Post: #194
RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux
@MKS, pozwól nam prowadzić ten projekt według naszego uznania i strategii. Mówiłam Ci już to samo na innym forum. Ewentualnie załóż swoją stronę i postępuj według swoich teorii. Poza tym wklejanie jakichś cytatów dotyczących całkiem innych stron jest nie na temat.

Jestem trochę grr, ponieważ mam wolne dzisiaj i kolejny weekend prostuję niektóre bzdury. Ale to już koniec.
Do zobaczenia w poniedziałek.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2014 17:52 przez Magdalenek.)
26-07-2014 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mks22 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 555
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 0.00
Post: #195
RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux
Kompletnie nie rozumiem takich agresywnych odpowiedzi... Przecież powtarzam tyle razy, że życzę Wam dobrze, trzymam kciuki, chcę żeby poszło Wam dobrze, nawet staram się promować Wasze serwisy. To, że dzielę się swoimi obawami naprawdę nie oznacza, że nie pozwalam Wam prowadzić projektu wedle Waszych zasad. Myślałem, po prostu, że forum internetowe jest po to właśnie, żeby się dzielić pewnymi przemyśleniami, sugestiami, obawami i brać pod uwagę pomysły innych osób. Wklejanie cytatów jest moim zdaniem na temat, nie musisz się ze mną zgadzać. Naprawdę nie rozumiem takiego podejścia... Gdybym jeszcze napisał, że wklejony cytat dotyczy w 100% Waszego projektu, to okej. Jakby nie patrzeć to jednak sporo Was różni od serwisów Pampersa...


Co do wspomnianego cytatu, to weźmy pod uwagę, że są to słowa chyba najbardziej poważanej osoby w świecie GPTR - z samej zasady warto się tym słowom chociaż przyjrzeć, a nie odrzucać automatycznie. Moim zdaniem profesjonalizm poznać przede wszystkim po umiejętności przyjmowania konstruktywnej, kulturalnie wyrażonej krytyki i zdania trochę różniącego się od naszego. Wydaje mi się, że ma Pani tutaj lekcję do odrobienia....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2014 18:33 przez mks22.)
Glosy: Owl_ (+1)
26-07-2014 18:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Magdalenek Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 89
Dołączył: May 2014
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 0.00
Post: #196
RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux
Ja oczywiście przeczytałam tą wypowiedź z uwagą i przyznaję autorce stuprocentową rację. Chętnie również przyjmuję konstruktywną krytykę i nie twierdzę, że tak się nie wypowiadasz. Uważam, że używasz jednej z najlepszych form wypowiedzi - natomiast wałkowane jest cały czas jedno i to samo a jakiekolwiek racjonalne (moim zdaniem) odpowiedzi generują tylko kolejne "podchwytliwe" pytania. Tak to wygląda z mojego punktu widzenia. Wszystko ma swoje granice i proszę nie traktować moich niektórych wypowiedzi jako agresywne ale skoro rzeczowe odpowiedzi do Was nie trafiają (w większości) to może wersja hardcore będzie bardziej odpowiednia.

Ja nie wiem kto to jest Pampers, kto to jest Rafał z Surfki, czy pani z Szuwi, itp. Fakt, może to i minus ale z drugiej strony my przynajmniej nie wiemy że czegoś się nie da zrobić i cały czas staramy się robić wszystko aby właśnie zrobić to "niemożliwe".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2014 18:45 przez Magdalenek.)
26-07-2014 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mks22 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 555
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 0.00
Post: #197
RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux
Dlatego dyskutujmy i współpracujmy, a nie zamykajmy sobie nawzajem ust - tylko dzięki temu takie miejsca jak to forum mają sens Smile
26-07-2014 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Magdalenek Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 89
Dołączył: May 2014
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 0.00
Post: #198
RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux
Heh, tylko, że jak dalej będziecie krakać, że i tak się wyniesiemy czy padniemy za chwilę to albo w końcu wykrakacie albo my stwierdzimy, że to bez sensu. Nigdy nikogo do niczego nie zmuszaliśmy. Są trzy wyjścia. Rejestrujesz się na Strefie i na koncie Standard klikasz w reklamy, zarabiasz wolniej ale tracisz tylko czas. Wyjście numer 2: chcesz zarabiać szybciej więc coś inwestujesz, ale jest to Twoja własna wola. Wyjście 3: Nie rejestrujesz się, nie inwestujesz, nie ma tematu.

Rozważamy również zaprzestanie udzielania się na zewnętrznych forach bo to nie prowadzi do niczego dobrego. Chyba lepiej będzie gdy będziecie sobie rozmawiać w swoich gniazdach i omawiać teorie spiskowe zamiast starać się jakby supportować projekt rzetelnymi i sprawdzonymi informacjami a nie domysłami nabytymi z innych nieprofesjonalnych serwisów, których głównym celem było okradanie swoich użytkowników. Wybór należy oczywiście do Was, natomiast na chwilę obecną stwierdzamy, że szkoda czasu - ponieważ i tak wszystko wiecie lepiej.

Także przez jakiś czas będzie można uzyskać bezpośredni kontakt ze mną jedynie na forum Strefy lub innym rzetelnym i składającym się z poważnych ludzi h---forum.

Pozdrawiam i udanego weekendu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2014 19:40 przez Magdalenek.)
Glosy: ZawszeZa (+1)
26-07-2014 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

mks22 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 555
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 0.00
Post: #199
RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux
Oczywiście można i tak, skoro tyle nerwów i czasu kosztuję Panią odpowiadanie na te wszystkie nasze wątpliwości. Zdecydowanie wystarzy kontakt na forum Waszych serwisów Smile Nie sądze, żebym gdzieś napisał, że "i tak padniecie za chwilę". Szczerze mówiąc nie przewiduję takiej możliwości, bądźmy realistami. Nie po to inwestuje się tyle czasu i środków finansowych, żeby się zwinąć od razu. Jeśli to się stanie (zakłądam, że nie szybko, jeśli w ogóle), to raczej po pewnym czasie, gdyby poszły za tym pewne błędy, typu zbytnia rozrzutność. Jak jednak Pani widzi, zapisałem się do Waszych serwisów, bo spodobało mi się bardzo to, że jednak bierzecie pod uwagę płynność finansową, nie obiecujecie nieograniczonych zarobków, zmniejszacie prowizje za kliki, bonusy. Mnie to przekonało do tego, żeby Wam jednak zaufać, mimo że jak Pani pamięta na początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Moze jednak nie poszły te wszystkie uwagi forumowiczów na marne, skoro serwis podażą w niewątpliwie coraz lepszym, w miarę bezpiecznym kierunku?

Nie wiem, czy ostatnie zdanie rozumiem dobrze, ale mam nadzieję, że nie....

No trudno, co za różnica, w takim razie "niepoważni ludzie" z tego forum przechodzą do dyskusji na forum Strefy Klików i Clixarea Big Grin Najwyżej dostanę bana za zadawanie niewygodnych pytań i grzeczne przedstawianie swoich wątpliwości Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2014 19:49 przez mks22.)
26-07-2014 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Owl_ Online
Bywalec
*

Liczba postów: 280
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 113 +

Forum Gold: 10.00
Post: #200
RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux
(26-07-2014 19:31)Magdalenek napisał(a):  Rozważamy również zaprzestanie udzielania się na zewnętrznych forach bo to nie prowadzi do niczego dobrego.

Wydaje mi się, że tak to powinno właśnie wyglądać. Im bardziej serwis broni swojego dobrego imienia na forach zewnętrznych, tym większe to budzi z reguły podejrzenia i teorie spiskowe ;P

(26-07-2014 19:31)Magdalenek napisał(a):  a nie domysłami nabytymi z innych nieprofesjonalnych serwisów, których głównym celem było okradanie swoich użytkowników.

Czy projekt okaże się profesjonalny i długodystansowy - przekonamy się jeśli serwis wytrwa chociaż z rok Smile

Zobacz 7 sprawdzonych serwisów, płacących na konto bankowe za wypełnianie ankiet
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2014 19:49 przez Owl_.)
Glosy: mks22 (+1)
26-07-2014 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strefa Wtajemniczonych NowyUser 1 136 13-11-2023 12:28
Ostatni post: Hybrid1990
  Płacący za Rejestrację z Polski (ero) HELP Obamakiller 1 1,145 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  Serwis podobny do FireGifts (polski) ged321 3 1,546 05-10-2021 17:55
Ostatni post: Hybrid1990
  Czy http://www.nols-barre.com/ wysyłają kasę do polski ? mysza5000 3 2,100 25-09-2021 14:45
Ostatni post: Hybrid1990
Wink Ogads - stawka za polski traffic Ventura 9 6,251 14-06-2021 18:15
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości