Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 28 Głosów - 2.29 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eforsa.pl - Temat Ogólny » Dyskusje ogólne dotyczące Programów Partnerskich Eforsa.pl

Autor Wiadomość
mikiniki Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,968
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2520 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 54.02
Post: #5681
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Sprawdź:
Nie chcę się tutaj kłócić czy ban był słuszny czy nie. Wasz serwis, Wasza polityka.... Jak dla mnie możecie banować i nie wypłacać środków, nawet jak ktoś Wam nie powie dzień dobry rano. Chcę tylko przestrzec ludzi żeby liczyli się z tym, że tutaj dostaniecie dużo łatwiej bana niż w innych serwisach.
13-09-2017 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
fejQ Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 116 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #5682
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
@mikiniki nie chce bronić eforsy bo dla mnie ten serwis to porażka pod wieloma wzgledami, ale chyba powód bana nie jest bezpodstawny tymbardziej, ze EF TO bodajze nie pierwszy serwis ktory Cie zbanowal bez wyplaty srodkow
13-09-2017 10:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mikiniki Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,968
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2520 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 54.02
Post: #5683
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
(13-09-2017 10:20)fejQ napisał(a):  @mikiniki nie chce bronić eforsy bo dla mnie ten serwis to porażka pod wieloma wzgledami, ale chyba powód bana nie jest bezpodstawny tymbardziej, ze EF TO bodajze nie pierwszy serwis ktory Cie zbanowal bez wyplaty srodkow

Pierwszy był Treepay, Eforsa druga ( i ostatnia bo już na amen skończyłem s subami )

Nie mówię że nie bez powodu. Ale przynajmniej ja bym za to nie banował.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2017 10:33 przez mikiniki.)
13-09-2017 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Komandos Offline
Banned
*

Liczba postów: 135
Dołączył: Jan 2017
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #5684
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
mikiniki a ile ci nie wypłacili?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2017 10:57 przez Komandos.)
13-09-2017 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mikiniki Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,968
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2520 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 54.02
Post: #5685
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Oni twierdzą że 3.5k ja sadze ze więcej min 2k
13-09-2017 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eforsa Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,259
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 546 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 245.00
Post: #5686
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Konkretnie możemy podać jak chcesz, wszystko co zarobiłeś jest wciąż na twoim koncie i nigdzie nie idzie dopóki nie przyjdą reklamacje.

No i znów pojawia się kwestia konkursów na FB ( i wszelkich innych), naszą uwagę na to zwrócili wczoraj bezpośrednio operatorzy. Przypominamy więc: konkursy na naszym serwisie, Eforsa, są zabronione. To kuszący sposób promocji bo potrafi rozprzestrzeniać się wirusowo w banalnie prosty sposób i wiele osób szybki zysk kusi. Jednakże obecnie jest to tak ryzykowna metoda, że na bazie żądań i wniosków operatorów i usługodawców jest ona surowo zabroniona. Konkursy typu "wygraj wózek, roczny zapas pieluszek, bilety na koncert, zestaw kosmetyków" czy jakikolwiek inny będzie surowo karany, bez wyjątków - z bezterminowym zamrożeniem środków włącznie.

Wszyscy się chyba zgodzimy, że tego rodzaju akcje zagrażają i tak już ciężkiej egzystencji na rynku Premium i Sub SMS, nie potrzeba eskalować takich napięć i ryzykować nie tylko swoimi środkami, ale też środkami wszystkich Partnerów na naszym i innych serwisach. Bo przypominamy, takie działania odbijają się szerokim echem wśród internautów co z kolei wpływa na konwersję nie tylko na naszym serwisie, ale każdym innym działającym w tej branży. Jeśli inne serwisy zezwalają na takie działania to muszą się liczyć z długofalowymi konsekwencjami bo wiadomym jest, że operatorzy nie dyskryminują i nie bawią się w półśrodki, wszelkie naruszenia, nieważne jak wydają się trywialne, zwykle skutkują wyłączeniem całych numerów Premium i Sub przy użyciu których te naruszenia zostały dokonane - a to z kolei sprawia, że WSZYSCY Partnerzy zarabiający na tych numerach na danym serwisie ucierpią. Pośrednio cierpieć będą też Partnerzy na innych serwisach bo dostajemy co chwila informację, żebyśmy pilnowali tego rodzaju działań ponieważ zgłoszono już X przypadków takich i takich naruszeń regulaminów na innych (nie powiązanych z nami) numerach należących do konkurencji. Sami też nierzadko zgłaszacie do nas takie działania i inne naruszenia, za co szczerze dziękujemy, bo pomaga nam to niezmiernie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2017 06:42 przez eforsa.)
14-09-2017 06:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #5687
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Cytat:Konkursy typu "wygraj wózek, roczny zapas pieluszek, bilety na koncert, zestaw kosmetyków" czy jakikolwiek inny będzie surowo karany, bez wyjątków - z bezterminowym zamrożeniem środków włącznie.
A przypadkiem nie chodzi o podszywanie się pod marki i inne naruszenia, a nie samo organizowanie konkursów?
14-09-2017 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eforsa Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,259
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 546 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 245.00
Post: #5688
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Nie, niestety nie tylko o to chodzi. Gdyby tylko o to chodziło nie byłoby większych problemów. Po prostu wymogi jakie stawiają przed nami operatorzy w celu legitymizowania konkursów używających ich usług subskrypcyjnych czy premium są wybitnie restrykcyjne a ryzyko niezastosowania się do nich nie jest warte świeczki.
14-09-2017 09:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

krajstof99 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: May 2017
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5689
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
A czy operatorzy nie mają pretensji, że wmawiacie nam, że przy IVR jest naliczanie sekundowe, tak mam napisane na mojej strone ( to gówno prawda ale skoro wy mi tak wmówiliście to czemu ja również nie moge ich oszukać), a tak naprawde pobiera za całą rozpoczętą minute z góry? Po drugie teraz rodzi się pytanie gdzie trafiają te pieniądze gdy dzowniący prowadzi rozmowe 3 sekundową? Ja otrzymuje 10gr, a on musi zapłacić za to 4,92. Więc moje pytanie brzmi: Co się dzieje z resztą?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2017 12:31 przez krajstof99.)
14-09-2017 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eforsa Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,259
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 546 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 245.00
Post: #5690
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Testowaliśmy to wielokrotnie, nigdy jeszcze nie naliczyło nam za całą minutę z góry, a testowaliśmy to na każdej możliwej sieci. Nie przypominamy sobie też by ktokolwiek inny to zgłaszał. Czy mógłbyś podać bardziej szczegółowe dane już na PW? Na przykład w jakiej godzinie nastąpiło połączenie, na jakim numerze, z jakiej sieci korzystałeś, żebyśmy mogli skontaktować się z usługodawcą z jakimiś konkretami, wtedy postaramy się przynajmniej zbadać tę sprawę na twoim przykładzie, konkretnym przykładzie. Jak pisaliśmy wyżej, podczas testowania (a testowaliśmy to wielokrotnie) nie zdarzyło nam się by zaistniała sytuacja naliczenia z góry całej kwoty. Skontaktuj się z nami ponownie na czacie lub PW, żebyśmy mogli chociaż upewnić się, że nie wystąpił jakiś jednostkowy przypadek.
15-09-2017 06:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kolejne problemy z eforsą chomik3 3 3,789 21-04-2021 15:21
Ostatni post: ariendark
  eforsa, czy warto? dzenus 22 18,907 19-03-2019 16:32
Ostatni post: eforsa
Sad Problem z logowaniem sie do serwisu eForsa sirsiwy998 7 7,282 25-07-2018 05:43
Ostatni post: eforsa
Photo Link MP4 eforsa dafid95 2 6,187 08-11-2017 10:56
Ostatni post: MansCheerup
  Eforsa prosi o nr.tel i kod aktywacyjny helix 5 7,126 24-10-2017 21:15
Ostatni post: Czaq

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości