Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
INSTANTER Subskrypcje SMS

Autor Wiadomość
Hercik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 711
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 174 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1441
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
Sprawdź:
Ludzie czepiacie się o te wypłaty a może każdy z was chce wyplacac kasę z własnej kieszeni zanim dostaną pieniądze od operatorów co?
Nie jeden serwis co miesiąc wypłaca i ludzie żyją tylko lament i płacz tutaj...

Nowe programy? W tym tygodni maja się pojawić nowe programy wystarczy dokładnie czytać watek .

Co do odpowiedz na parę tysięcy ludzi nie łatwo tego tak szybko zrobic , nie będą wam każdemu z osobna wchodzić w dupe za przeproszeniem to są tylko ludzie, teraz wprowadzali rachunki uporali się z nimi i będzie znowu na bierzaco wszystko cierpliwości więcej a lamentu mniej. Oni na sile nikog nie trzymaja...

Co do wypłat na koniec każdego miesiąc będzie się nam generował rachunek na podstawie którego dostaniemy wypłaty do 10 każdego miesiąca czyli teraz ostatniego kwietnia wygeneruje nam się rachunek na podstawie którego dostaniemy wypłaty do 10 maja to nie trudne do zrozumienia..

A tak szczerze to był od początku błąd ze były wypłaty codzienne można było od razu co miesiąc bo tak jest dasz palec to wezmą cala reke...

To takie moje skromne zdanie żaden hejt Smile
03-04-2014 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
badii Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,499
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 368 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 23.00
Post: #1442
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
(03-04-2014 20:56)Hercik napisał(a):  Nie jeden serwis co miesiąc wypłaca i ludzie żyją tylko lament i płacz tutaj...

A no... i nie jeden serwis wylądował już w scamie Big Grin
Straciłem do nich zaufanie po tych wszystkich 'akcjach' z wypłatami, nie mogą się zdecydować to w maju też się nie będą mogli zdecydować czy wypłacić czy nie Wink
03-04-2014 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Squall112 Offline
Banned
*

Liczba postów: 523
Dołączył: Jun 2010
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 24.00
Post: #1443
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
To jak zleciłem dziś wypłatkę, to oznacza że dostanę ją dopiero w maju ???
03-04-2014 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hercik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 711
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 174 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1444
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
Ale trochę smieszne jest to ze zakładane jest z gory jak by to juz scam byl, nie jedne takie płacze lament i awantury były tutaj na forum nie jeden serwis wyzywali od oszustów a potem okazało się ze płacił może jestem dziwny ale ja wole raczej neutralne podejście bez naskakiwania Tongue co ma być to będzie a teraz mój ulubiony cytat: racja jest jak dupa każdy ma swoja Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2014 21:07 przez Hercik.)
03-04-2014 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kariolmax Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,100
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 17.18
Post: #1445
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
(03-04-2014 21:02)badii napisał(a):  
(03-04-2014 20:56)Hercik napisał(a):  Nie jeden serwis co miesiąc wypłaca i ludzie żyją tylko lament i płacz tutaj...

A no... i nie jeden serwis wylądował już w scamie Big Grin
Straciłem do nich zaufanie po tych wszystkich 'akcjach' z wypłatami, nie mogą się zdecydować to w maju też się nie będą mogli zdecydować czy wypłacić czy nie Wink

Ja tak samo Smile po prostu boję się o to, że nigdy nie dostanę swoich pieniędzy, które bym u nich zarobił. To już jest conajmniej dziwne, że zmieniają tyle razy zasady wypłacania. Cyrk na kółkach - poważna firma Webstar Media beka
03-04-2014 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
badii Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,499
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 368 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 23.00
Post: #1446
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
(03-04-2014 21:06)Hercik napisał(a):  Ale trochę smieszne jest to ze zakładane jest z gory jak by to juz scam byl, nie jedne takie płacze lament i awantury były tutaj na forum nie jeden serwis wyzywali od oszustów a potem okazało się ze płacił może jestem dziwny ale ja wole raczej neutralne podejście bez naskakiwania Tongue co ma być to będzie a teraz mój ulubiony cytat: racja jest jak dupa każdy ma swoja Big Grin

Easysub tez podwyzszalo stawki i co? Scam...
Icharge tez podwyzszalo stawki, mialy byc supper weekendy, stawka promocyjna 7zl i co? Scam...
Cylka bral kase od kazdego, obracal i co? Jest tak jakby zapadl sie pod ziemie, bo nawet policja go nie moze znalezc Wink

Wymieniac dalej? Tylko zeby pozniej placzu nie bylo, ze nie wyplacili Wink
03-04-2014 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hercik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 711
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 174 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1447
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
(03-04-2014 21:09)kariolmax napisał(a):  
(03-04-2014 21:02)badii napisał(a):  
(03-04-2014 20:56)Hercik napisał(a):  Nie jeden serwis co miesiąc wypłaca i ludzie żyją tylko lament i płacz tutaj...

A no... i nie jeden serwis wylądował już w scamie Big Grin
Straciłem do nich zaufanie po tych wszystkich 'akcjach' z wypłatami, nie mogą się zdecydować to w maju też się nie będą mogli zdecydować czy wypłacić czy nie Wink

Ja tak samo Smile po prostu boję się o to, że nigdy nie dostanę swoich pieniędzy, które bym u nich zarobił. To już jest conajmniej dziwne, że zmieniają tyle razy zasady wypłacania. Cyrk na kółkach - poważna firma Webstar Media beka

Tyle razy zmieniają ? Przypomnijmy bo były codzienne a teraz wprowadzili NET30 wiec raz zmienili nie wiem skąd stwierdzenie iz tyle razy zmieniali zasady wypłacania.

(03-04-2014 21:12)badii napisał(a):  
(03-04-2014 21:06)Hercik napisał(a):  Ale trochę smieszne jest to ze zakładane jest z gory jak by to juz scam byl, nie jedne takie płacze lament i awantury były tutaj na forum nie jeden serwis wyzywali od oszustów a potem okazało się ze płacił może jestem dziwny ale ja wole raczej neutralne podejście bez naskakiwania Tongue co ma być to będzie a teraz mój ulubiony cytat: racja jest jak dupa każdy ma swoja Big Grin

Easysub tez podwyzszalo stawki i co? Scam...
Icharge tez podwyzszalo stawki, mialy byc supper weekendy, stawka promocyjna 7zl i co? Scam...
Cylka bral kase od kazdego, obracal i co? Jest tak jakby zapadl sie pod ziemie, bo nawet policja go nie moze znalezc Wink

Wymieniac dalej? Tylko zeby pozniej placzu nie bylo, ze nie wyplacili Wink

Płaczu nie będzie wole zaryzykować niż liczyć na nasz kraj albo 6 w totka Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2014 21:16 przez Hercik.)
03-04-2014 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SiwyX2014x Offline
Banned
*

Liczba postów: 208
Dołączył: Mar 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #1448
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
Ale dramat! Hahaha beka w ch*j. Co za typy.... jak będziecie tak narzekać to ch*uda dostaniecie a nie kasę. Jakbyście mieli taki zapierd** to tez byście nie ogarnęła wszystkiego. Zrozumcie to tez ludzie a nie roboty. Ciekawe czy było by wam do śmiechu jakbyście mieli np wypłacić ze swojej kieszeni 100000 zł miesięcznie i czekać na zwrot 2 miesiace od MT. Jeżeli wam się nie podoba to wypi****lać do konkurencji.... i do tego jakbyście dostawali 1000000 wiadomości z pytaniami z tego 80 % "kiedy dojdzie wyplata" to czy byście wyrobili się. ZROZUMCIE ICH!!!
03-04-2014 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
badii Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,499
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 368 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 23.00
Post: #1449
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
@Hrustus, szybciej trafisz ta szostke anizeli dostaniesz swoj hajs Big Grin
03-04-2014 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Duxone00 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 687
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 172 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 191.00
Post: #1450
RE: instanter.pl Subskrybcja SMS
To nie zarabiaj Wink wstrzymaj się i sam się przekonasz...

Swoją drogą i tak dobrze że operator im płaci co miesiąc a nie wystawia faktury na 90 dni gdzie większość firm obecnie tak robi Wink


Wypłaty co dzienne pewnie i by były ale sam instanter pisał iż mają 5 czy 6k aktywnych użytkowników

Suma sumarum niech każdy user dzisiaj zdobędzie 1 lead to łącznie wyjdzie 5k leadów
a wiadomo że co poniektórzy dziennie generują minimum od 10 do 200-400 leadów

Także przykład

Co dziennie niech pięć tysięcy osób wygeneruje 3 leady co nam da po 30 dniach 450k leadów (o ile dobrze obliczyłem)

razy podstawową stawkę czyli x4

450k x 4zł = 1,800,000zł i tą kase musieli by wyłożyć z własnej kieszeni pod koniec miesiąca dla nas nie czekając na wypłatę od operatora ...

to się trochę mija z celem i zacząłem rozumieć ich

dałem średnią 3 leady temu iż jedni wygenerują w ciul zaś drudzy nic ale coś takiego powinno wyjść (nie wliczałem zarobków reffów) którzy mają 50gr za leada
03-04-2014 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up MIXSUB.PL - serwis sub sms / premium sms WYPŁATY 24H [Czas na zmiany] mixsub.pl 68 14,724 11-08-2015 19:04
Ostatni post: DzejkobPL

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości