Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nietypowy dziennik badii'ego.

Autor Wiadomość
prololex Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,239
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 211 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 42.00
Post: #11
RE: Nietypowy dziennik badii'ego.
Sprawdź:
Ja mam 182 cm , waże 60 kg i trener kazał nabrać mi masy Big Grin
Myśle , że wystarczy systematyczność , spalisz te 5 kg i zbudujesz rzeźbe Smile
01-11-2013 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
tiumer Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 258
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 37 +

Forum Gold: 41.00
Post: #12
RE: Nietypowy dziennik badii'ego.
Ciężko pogodzić tyle aktywności na raz. Moim zdaniem to trochę za dużo tego. Takie przemęczanie się wcale nie przyniesie szybszych efektów, jedynie możesz się zniechęcić. Zapisz się na siłownie i pogadaj z trenerem, on Ci wszystko wyjaśni, ułoży plan, pokaże jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. A co do diety to na prawdę jest ona najważniejsza. Najlepiej pójść do dietetyka, który ułoży ją specjalnie dla Ciebie. Możesz też się o nią zapytać trenera na siłowni, powinien się na tym znać. (przynajmniej u mnie tak jest Tongue) Jeśli o alkohol chodzi to wiadomo, że źle wpływa na treningi. Chociażby to, że po imprezie, na kacu ćwiczyć nie będziesz. Ale myślę, że piwko albo wódeczka od czasu do czasu (albo częściej Tongue) nie zaszkodzą. Big Grin
Glosy: badii (+1)
01-11-2013 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
elbowndg Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 786
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 210 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.02
Post: #13
RE: Nietypowy dziennik badii'ego.
Redukcja czyli to żebyś skupił się na redukowaniu tłuszczu z organizmu.
Do tego ważna jest dieta, przy tworzeniu swojej pierwszej polecam zajrzeć tu, dosyć solidnie opisane:
DIETA NA INNYM FORUM (mam nadzieje że nie zostanie to potraktowane jak jakaś reklama innego forum)

aeroby to inaczej ćwiczenia tlenowe, głównymi są chyba bieganie i pływanie, ja osobiście uwielbiam skakankę ;P kardio to ćwiczenia w których podnosi się znacznie twójn puls, długie/szybkie bieganie, rower itd. poprawiasz wydolność serca i spalasz tluszcz. Poza tym masz wtedy zwiększony metabolizm.

A crossfit to po krótce aeroby i kardio razem przy typowo siłowo-wydolnościowym treningu.
Mój własny crossfit jest małą kopią z fightclubu w którym trenowałem tylko że niestety tyle sprzętu nie mam więc jest mniej "stacji": rwanie, burpesy, worek dół, worek góra, brzuch, skakanka, szybki bieg 200m i sprint z powrotem. Każda stacja minuta, jak najkrótsze lub brak przerw między stacjami.

PS. najlepsze ćwiczenia BURPESY ;D



Mega polecam, zrób sobie takie stacje, daj drugie burpesy, a każde nastepne cwiczenie będzie dla Ciebie katorgą ale walcz i życzę powodzenia i sukcesów

@edit
A co do alkoholu przy redukcji, nie polecam... a jeśli już musisz bo jakoś tak wymaga tego sytuacja to proponuje wódkę pod wodę z cytryną.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2013 22:06 przez elbowndg.)
Glosy: badii (+1)
01-11-2013 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
badii Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,499
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 368 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 23.00
Post: #14
RE: Nietypowy dziennik badii'ego.
Dzięki wszystkim za odpowiedzi!

Wizyta umówiona online z dietetykiem - teraz tylko czekać na odpowiedź.
W poniedziałek idę na siłownię i dowiem się czy jest tam jakiś trener czy ktokolwiek kto zna się na rzeczy, kto może mi pomóc.
Alkohol to raczej odstawię na dłuższą metę, do czasu aż moje ciało będzie mi się podobać ;>
Ćwiczenia to tak samo zacznę robić, te Burpeesy to nawet fajne są z tego co zauważyłem Big Grin

Wszystkiego się narazie powoli dowiaduję, ale prawdziwy hardcore to zacznie się dopiero od poniedziałku. Będzie tylko trening, trening i jeszcze raz trening, aby wyrobić rzeźbę i spalić trochę masy w zasadzie Big Grin

Trzymajcie kciuki! Jest motywacja - to na pewno!
01-11-2013 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
elbowndg Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 786
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 210 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.02
Post: #15
RE: Nietypowy dziennik badii'ego.
(01-11-2013 22:23)badii napisał(a):  ale prawdziwy hardcore to zacznie się dopiero od poniedziałku. Będzie tylko trening, trening i jeszcze raz trening, aby wyrobić rzeźbę i spalić trochę masy w zasadzie Big Grin

Pamiętaj o najważniejszym - ROZGRZEWKA! Wielu poczatkujących na siłowni o tym zapomina i słyszy się później o tym jak ktoś w pierwszym tygodniu już coś zerwał/naciągnął, przykurcze mięśni (bardzo często po ćwiczeniach angazujących biceps). No i rozciąganie.

Pamiętaj że mięśnie nie rosną na treningu, tam dostarczasz tylko bodźce do wzrostu, mięśnie rosną gdy odpoczywają.

No i moje ulubione motto ;D
No pain, no gain!

@edit
I powtórzę się jeszcze raz, a nawet kilka razy.
Dieta, dieta i jeszcze raz dieta.
Dobra dieta to już co najmniej połowa sukcesu, druga połowa to już tylko twoje chęci i motywacja.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2013 16:36 przez elbowndg.)
Glosy: badii (+1)
02-11-2013 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
badii Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,499
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 368 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 23.00
Post: #16
RE: Nietypowy dziennik badii'ego.
Dzięki za rady po raz kolejny!
Jakaś specjalna rozgrzewka jest preferowana? Czy zwykłe rozciąganie mięśni, nadgarstków, barków, szyji wystarczy?
Skontaktowałem się z panią dietetyk i "dokonamy pomiaru masy i składu ciała i ułożymy dietę dostosowując do indywidualnych Pana potrzeb".
Kazała mi się skontaktować telefonicznie, ale to już jutro zadzwonię i umówię się na najbliższy wolny termin - oby to był poniedziałek.
Siłownią, na którą będę uczęszczać to : https://www.facebook.com/pages/Antidotum...16?fref=ts .
Jest to nowa wytwórnia zdrowia, gdzie dowiem się wszystkiego w poniedziałek - przejdę tam osobiście i zapytam o indywidualnego instruktora, czy jest taka możliwość i ile razy w tygodniu byśmy się spotykali na siłowni Wink
Dieta będzie na 100%, motywacja też jest, został tylko jeden dzień, a od poniedziałku bierzemy się prawdziwie za rozkład posiłków w dzień, ćwiczenia, basen..

Dziękuję wszystkim za pomoc! Kolejne spostrzeżenia mile widziane w temacie!
02-11-2013 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
badii Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,499
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 368 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 23.00
Post: #17
RE: Nietypowy dziennik badii'ego.
Plany się trochę pokrzyżowały.
Dietetyka nie będzie - a no dlatego, że rodzice mają więcej do gadania aniżeli ja Smile
Tak więc, muszę sam sobie przyjąć jakąś dietę, najważniejszy punkt to nie wpier*alać kanapki co przerwę beka .
Jakieś pomysły na dietę? Co jeść rano, po szkole, wieczorem?
Jak to mówią "śniadanie jedz jak król, obiad jak książę, kolację jak żebrak" - do tego trzeba się przyzwyczaić.
Cały czas jadałem płatki z zimnym mlekiem - słodkie płatki CHOCAPIC przyznam, przyjmie się, czy zmienić na coś innego?
ZERO SŁODYCZY, więcej owoców i warzyw, bo nigdy nie dojdę do celu.
Mój plan na tydzień wygląda następująco :
pon siłka
wtorek siłka
środa basen
czwartek basen
piątek siłka
sobota siatkówka
niedziela basen

Oczywiście każdy dzień będzie wieczorem podsumowany, co było jedzone, w jakiej ilości, o której godzinie itp.
Zero białego pieczywa, a co najważniejsze - bułek, to tak tuczy, że ja pierdziele... Czarny chleb only!

Czekam na sugestie i podpowiedzi bardziej 'doświadczonych'. Jutro dostanę karnet na basen, więc od środy zaczynam, tak samo jak i z siłką idę sobie wykupić miesięczny (ktoś wie ile takie karnety mogą kosztować?).

Pozdrawiam!

PS. Mój 700-ny post Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2013 21:02 przez badii.)
03-11-2013 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nasgaroth Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 330
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 272 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 12.00
Post: #18
RE: Nietypowy dziennik badii'ego.
Tutaj masz fajny temat jeżeli chodzi o diety: klik

I ogólnie polecam to forum każdemu początkującemu koksowi Wink
03-11-2013 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

elbowndg Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 786
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 210 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.02
Post: #19
RE: Nietypowy dziennik badii'ego.
(03-11-2013 21:01)badii napisał(a):  Jak to mówią "śniadanie jedz jak król, obiad jak książę, kolację jak żebrak" - do tego trzeba się przyzwyczaić.

Nic bardziej mylnego. Posiłki trzeba zbalansować i przede wszystkim 3 posilki dziennie to gwozdz do trumny, trzeba jesc czesto, 5-6 razy dziennie posilki wyliczone.

@nasgaroth
już mu wysłałem ten link wcześniej Smile
03-11-2013 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
badii Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,499
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 368 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 23.00
Post: #20
RE: Nietypowy dziennik badii'ego.
(03-11-2013 21:49)elbowndg napisał(a):  
(03-11-2013 21:01)badii napisał(a):  Jak to mówią "śniadanie jedz jak król, obiad jak książę, kolację jak żebrak" - do tego trzeba się przyzwyczaić.

Nic bardziej mylnego. Posiłki trzeba zbalansować i przede wszystkim 3 posilki dziennie to gwozdz do trumny, trzeba jesc czesto, 5-6 razy dziennie posilki wyliczone.

@nasgaroth
już mu wysłałem ten link wcześniej Smile

o, a to mi się przyda jak tak mówisz Wink
rano śniadanko małe, w szkole około 10 drugie śniadanko, koło godziny 2ga kanapka (?), 16 podwieczorek jakiś tam/obiad, 18/19 kolacja?
03-11-2013 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nietypowy serwis dla ludzi pracujących przez internet pawelszwajkowski 10 2,906 19-04-2021 15:06
Ostatni post: Hybrid1990
  Nietypowy dziennik o DigiEuro HubabubaPl 13 2,781 05-12-2019 17:09
Ostatni post: Hybrid1990
  Wszystko jest możliwe - Dziennik Dzonyy'ego Dzonyy 1 1,376 04-12-2019 13:54
Ostatni post: Hybrid1990
  NIetypowy Problem Stem 12 2,803 25-02-2018 11:51
Ostatni post: Artinesse
  Rywalizacja i Motywacja- Dziennik Badii i Badom badom 22 3,534 25-02-2018 10:01
Ostatni post: Vasaki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości