Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PS3 - Opłaca się teraz?

Autor Wiadomość
FaDX Offline
Banned
*

Liczba postów: 39
Dołączył: Nov 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: PS3 - Opłaca się teraz?
Sprawdź:
Dokładnie.
Nowe PS3 SuperSlim kupiłem za 700zł (konsola,kable,hdmi,pad) w ten czwartek Smile
Dopiero po nowym roku (koło marca) będę kupywał PS4.
23-11-2013 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
RiO32xz Offline
Banned
*

Liczba postów: 66
Dołączył: Nov 2013
Forum Gold: 7.00
Post: #42
RE: PS3 - Opłaca się teraz?
Różnica i tak nie bedzie zbyt duża Sony wyprowadza PS4 żeby pokazać konkurencji że coś robią, ogólnie chwile poczekać wystarczy i PS3 bedzie w takiej cenie że wiekszosc ludzi bedzie mogla sobie pozwolic na kupno Smile Co do tematu odp: lepiej poczekać chwile na świeta beda spore promocje PS3 a jeśli Ci zalezy na PS4 to sobie kup ;p
23-11-2013 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kerak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 264
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 50 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 31.36
Post: #43
RE: PS3 - Opłaca się teraz?
Ja w poniedziałek jak dostanę kasę ze sprzedaży Xbox'a to opłacam trójeczkę (Zarezerwowana, soft 3.55 gotowy do CFW) i w środę już będę męczył The Last Of Us, Uncharted, God Of War'a i wiele innych exclusivów Tongue)

Opłaca się jak nie ograłeś exclusivów tak jak ja Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2013 15:55 przez Kerak.)
24-11-2013 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allo2 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: PS3 - Opłaca się teraz?
jeżeli lubisz grać to jak najbardziej.
ja swoją kupiłem 2 lata temu i grałem mniej niż 10 razy, ehh

allo2, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2013.
25-11-2013 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elbowndg Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 786
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 210 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.02
Post: #45
RE: PS3 - Opłaca się teraz?
(22-11-2013 21:24)makingmoney napisał(a):  Kupowanie teraz PS3 to tak jak kupić Samsunga Galaxy SII.
Skoro masz te 1,000zł to dozbieraj jeszcze drugie tyle, nawet żeby miało to zająć kilka miesięcy.
Zobaczysz u znajomego jak śmigają gierki na nextgen'ach a potem wrócisz do swojego szarego pokoju z PS3 to będzie Ci smutno Lol

O czym ty piszesz :/
Już bym wolał za 600zł kupić sobie PS3 a za reszte gier.
Dozbiera drugie tyle i kupi sobie PS4 z jedną grą... WOW żeby się nie nagrał za dużo ;x
Ja tam mam PS3 i jaram sie cały czas tym tak samo, gdy wpadają kumple posiedzieć przy piwku to jakoś nie patrzymy czy ktoś ma jakiś kwadratowy łeb w MK czy Tekkenie albo że płyta za głośno chodzi w napędzie ;x
Liczy się zabawa bo chyba po to są stworzone konsole prawda?
25-11-2013 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

allo2 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: PS3 - Opłaca się teraz?
na nowego ps-a nie bedzie duzo gier, poza tym będą cholernie drogie, wiec jezeli kupowac konsole,to tylko ps3.

allo2, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2013.
26-11-2013 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BlackElegant Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 46
Dołączył: Dec 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: PS3 - Opłaca się teraz?
Moim zdaniem się opłaca jest wiele super tytułów,a ps4 nie ma co teraz kupywać bo stanieje za jakiś czas Wink
15-12-2013 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magyx Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 84
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 170.00
Post: #48
RE: PS3 - Opłaca się teraz?
Powiedzcie coś o padzie do PS3 Tongue na tym czymś granie to męczarnia. Jak już chcecie stary sprzęt to lepszy xbox360 bo na nim jest jakiś komfort grania przynajmniej.

Co do kupna teraz PS4 to jest to jak najbardziej słuszny wybór bo konsola nie jest strasznie droga a na jesień będzie tyle gier, że nikt o PS3 nie będzie pamiętał.

Co do exów na PS3 to wychodzą też na PS4 np. Last of Us czy planowane Uncharted 1-3. No i GTA 5, które będzie graficznie mocno odświeżone i pozamiata znów na next-genach.

Na jesień ofensywa nowych tytułów i spokojnie będzie w co grać. Na PS3 nic już mocnego nie wyjdzie więc wybór jest prosty jak kogoś stać to lepiej inwestować w nowy sprzęt bo PS3 kończy już powoli swój żywot.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2014 19:22 przez magyx.)
30-07-2014 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Knight97 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 512
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 84 +

Forum Gold: 2.00
Post: #49
RE: PS3 - Opłaca się teraz?
(30-07-2014 19:16)magyx napisał(a):  Powiedzcie coś o padzie do PS3 Tongue na tym czymś granie to męczarnia. Jak już chcecie stary sprzęt to lepszy xbox360 bo na nim jest jakiś komfort grania przynajmniej.

Co do kupna teraz PS4 to jest to jak najbardziej słuszny wybór bo konsola nie jest strasznie droga a na jesień będzie tyle gier, że nikt o PS3 nie będzie pamiętał.

Co do exów na PS3 to wychodzą też na PS4 np. Last of Us czy planowane Uncharted 1-3. No i GTA 5, które będzie graficznie mocno odświeżone i pozamiata znów na next-genach.

Na jesień ofensywa nowych tytułów i spokojnie będzie w co grać. Na PS3 nic już mocnego nie wyjdzie więc wybór jest prosty jak kogoś stać to lepiej inwestować w nowy sprzęt bo PS3 kończy już powoli swój żywot.

Pad na PS3 jest dla mnie bardzo wygodny. Grałem na PS1, miałem do PC wiele Playstation-podobnych padów i jestem przyzwyczajony - więc dla mnie pad od X360 jest niewygodny, w dodatku wymaga kupna co chwilę baterii [mój pad od X wytrzymywał 2-3h grania w World Of Tanks]... Zależy od przyzwyczajeń - ktoś kto grał na PS1/2 / miał wiele ps-podobnych padów będzie wolał tego pada.
PS4 - racja w tej chwili nie jest strasznie droga, ale powiedzmy sobie szczerze - za rok kupisz go jeszcze taniej, za dwa znowu taniej itp. Ja będę czekał na koniec generacji lub wcale nie kupię żadnej konsoli tej generacji [poza WiiU na które mam ogromną chęć Smile ]
Szczerze mówiąc - piszesz, że nic nowego na PS3 nie wyjdzie. Ale PS3 ma ogromną bibliotekę do nadrobienia. Nie każda gra z PS3 będzie portowana do PS4, a powiedzmy sobie szczerze - porty PS3-PS4 tylko utrudniają twórcom tworzenie nowych gier [nie zajmą się dwoma grami na raz przecież]
30-07-2014 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magyx Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 84
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 170.00
Post: #50
RE: PS3 - Opłaca się teraz?
Każdy ma inny pogląd na temat pada ale w większości głosy są takie, że pad do Xboxa360 jest lepszy od DS3. Co do tych baterii można sobie zakupić ładowarkę i 4 akumulatorki i odpada więc opcja kupowania non stop baterii.

Za rok kupisz jeszcze taniej PS4 itd. ale to jest takie podejście jak z całą elektroniką, za rok będzie zawsze taniej. Tym sposobem można czekać w nieskończoność.

Co do WiiU, konsola dobra jako uzupełnienie do innej podstawowej.

Czy warto teraz kupić PS3 moim zdaniem już nie. Nie przekonuje mnie masa gier na PS3 bo PS2 ma jeszcze większą bibliotekę i co z tego ? Moim zdaniem lepiej stawiać na jakość a nie na ilość.
31-07-2014 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przerobienie PS3 sebekwkb 5 7,807 01-02-2022 18:29
Ostatni post: Yaakula
  PS3 dla młodego gejmera. Liromir 3 8,159 28-04-2016 10:46
Ostatni post: qwertybsk
  Kupno PS3 kilka pytań master4 2 7,664 24-02-2016 00:02
Ostatni post: Koja
  Sens zakupu PS3 jasieeks 10 14,491 11-02-2016 15:20
Ostatni post: Czaq
  Nowe PS3 już 28 września. adik0070 24 23,062 17-03-2015 21:11
Ostatni post: Miki1209

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości