Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 36 Głosów - 3.72 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od "zera" do miliardera?

Autor Wiadomość
As7 Offline
Bezimienny
*

Liczba postów: 884
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 304 +

Forum Gold: 21.00
Post: #691
RE: Od "zera" do miliardera?
Sprawdź:
Tu zaś kiljan była zmiana trenera i nowe transfery do drużyny więc też był jakiś bodziec aby poszły w góre Smile
28-07-2014 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Kiljan Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,709
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 2679 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 331.48
Post: #692
RE: Od "zera" do miliardera?
E tam, musialbym najpierw przeanalizowac dokladniej sytuacje a tego nie lubie Big Grin
Euro poki co idzie zgodnie z planem w gore, jen poki co nadal nie moze sie zdecydowac i delikatnie w dol, poki co analiza sie wzglednie sprawdza
28-07-2014 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kariolmax Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,100
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 17.18
Post: #693
RE: Od "zera" do miliardera?
@Kiljan proszę rzuć jakąś radę co mam zrobić.

Ciągle borykam się z tym, że jak działam na USD-PLN i kupuję loty po względnie najniższej cenie to i tak nigdy waluta nie wzrośnie aż tak, żebym wyszedł na +

Tutaj wrzucam screena moich operacji Smile
[Obrazek: cpoekh.jpg]
28-07-2014 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Kiljan Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,709
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 2679 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 331.48
Post: #694
RE: Od "zera" do miliardera?
Otworzyłeś po 19, wtedy zamyka się europejska giełda więc nie licz na żadne ruchy do jutra do 9.
28-07-2014 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiektbg Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 325
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 54 +

Forum Gold: 1.00
Post: #695
RE: Od "zera" do miliardera?
Swoją drogą mając 12lat kariolmax masz duuużo czasu na naukę do 18nastki, żeby zacząć grać na prawdziwe pieniądze, chyba, że planujesz założyć konto na rodzica Big Grin Ja jak na razie próbuję sił w opcjach binarnych, ale jak będę miał wolne 1-2 tysiące to może spróbuję też coś na forexie Smile
28-07-2014 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
As7 Offline
Bezimienny
*

Liczba postów: 884
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 304 +

Forum Gold: 21.00
Post: #696
RE: Od "zera" do miliardera?
Kiljan, dedykujesz swoje przewidywania co do rynku po:
Wiadomościach z świata i analizach technicznych jak i analizach ekspertów z netu ? np. z investing.com ? Bo można tam znaleźć granice wsparcia, przewidywania itp...

Czy bardziej sam sie wyedukowałeś i potrafisz oceniać rynki i wykresy ? :>
28-07-2014 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kiljan Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,709
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 2679 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 331.48
Post: #697
RE: Od "zera" do miliardera?
Jak już mówiłem wszystkie analizy można sobie wsadzić... na chwilę obecną wszyscy twierdzą, że euro/dolar będzie calutki czas spadał, a ja jestem na wzrost, więc albo jestem w błędzie a wszyscy inni mają rację albo to ja mam racje a inni są w błędzie...
Poziomami wsparć i oporów jak najbardziej można się sugerować przy ustawianiu TP, przewidywania i prognozy maja 50% szans więc tutaj nie ma co zbytnio myśleć. Co do analizy wykresu:
[Obrazek: mmn7jNI.png]
Godzinówka wygląda dosyć ciekawie, spadek zaczął się od 21 lipca, z poziomów 1,3530 poleciał na 1.3430 w ciągu tygodnia to bardzo duży spadek, od 22 do 24 była stabilizacja, lekkie odbicie i znow glebszy spadek, potem byla chwila odbicia i dalej mocny spadek, teraz jest stabilizacja, wszelkie analizy powiedzialyby ze teraz bedzie kolejna fala spadkow i wlasnie dlatego ja w to nie wierze, gielda nie jest w ten sposob przewidywalna.
[Obrazek: vdxMmJf.png]
Tygodniówka już jest znacznie ciekawsza, tutaj bardziej prawdopodobny jest wzrost, obecne poziomy to poziomy z pazdziernika/listopada zeszłego roku według analiz jest dalszy spadek z powodu nieprzebicia poziomu 1.40, lecz to moze byc proba przekroczenia poziomu 1.34(na spadek) co na moje oko sie nie udalo mimo ogromnej siły dolara w zeszłym tygodniu, jesli na najblizszym posiedzeniu fomc nie podejma zadnych dzialan to dolar nie dostanie dodatkowej mocy, teraz dolar ma moc ponieważ jest konflikt, jednak to nie bedzie mialo wplywu na dlugo jesli dalej sie nie rozwinie.
Na moje oko sierpień będzie raczej niekorzystny dla dolara względem euro.
Glosy: Radarr (+1), As7 (+1), cord (+1)
28-07-2014 23:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sirkawon Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 59 +

Forum Gold: 420.00
Post: #698
RE: Od "zera" do miliardera?
Źródło: http://pl.investing.com/analysis/eur-usd...iony-22159

"Początek nowego tygodnia przynosi próbę niewielkiego odreagowania na wykresie eurodolara. Jednak o bodźce ze strony kalendarza makro będzie dzisiaj ciężko (jedyne emocje może wzbudzić indeks PMI dla usług w USA).
Jeśli chodzi o wydarzenia i dane makro, rozpoczynający się tydzień (poza dniem dzisiejszym) zapowiada się bardzo interesująco. Już jutro poznamy szereg istotnych danych z Japonii (stopa bezrobocia, sprzedaż detaliczna) oraz USA (indeks cen nieruchomości, indeks zaufania konsumentów Conference Board). Przypominam, że w tym tygodniu odbędzie się posiedzenie Rezerwy Federalnej, a w piątek – 1. sierpnia – poznamy najnowszy raport z amerykańskiego rynku pracy.
[Obrazek: pic39c25049c960a12af6734cfddbce62c6.png]
Ostatnie godziny na rynku najpopularniejszej pary walutowej upływają pod znakiem rachitycznego odbicia. Moim zdaniem sekwencja spadkowa zainicjowana 10 lipca została wypełniona. Rynek na danych krótkoterminowych pozostaje wyprzedany, a to z kolei sugeruje możliwość uaktywnienia się strony popytowej w najbliższych godzinach. Docelowe zasięgi dla wzrostowej korekty rozciągają się pomiędzy 1,3508-1,3562 (a ich geneza została przedstawiona na wykresie powyżej).
Przypominam, że kurs analizowanej pary znajduje się w połowie drogi od momentu wybicia z kilkutygodniowego trendu bocznego (w połowie bieżącego miesiąca) do wsparć usytuowanych w rejonie 1,33, a zatem na minimach z listopada poprzedniego roku. Na obecnym etapie wspomniana bariera stanowi docelowy poziom dla strony podażowej."



Hmm czyżby Kiljan miał rację?? Wink
Oby! Lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2014 07:08 przez sirkawon.)
29-07-2014 07:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kiljan Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,709
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 2679 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 331.48
Post: #699
RE: Od "zera" do miliardera?
Prognoza dla edka u mnie nadal taka sama jednak jen się zmienia, wczoraj były słabe dane z japonii a to może oznaczać, że spadek UJ będzie odroczony minimum do jutra. Jednak jen od kilku dni jest kompletnie nie ruchawy(euro z reszta tez) więc coś sporego niedługo powinno jednak się wydarzyć, obecnie odradzam wchodznie w jena.
29-07-2014 10:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mauorycy Offline
KREZUS
*

Liczba postów: 870
Dołączył: May 2013
Reputacja: 489 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 39.00
Post: #700
RE: Od "zera" do miliardera?
Z takim ROI powinieneś myśleć nad otworzeniem HYIP-a jakiegoś Big Grin
29-07-2014 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości