Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Max998 - mówi jak jest.

Autor Wiadomość
Skipi Offline
Sprzedałem się za 5zł
*

Liczba postów: 1,015
Dołączył: Apr 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 8.00
Post: #51
RE: Szpan - głupotą.
Sprawdź:
Radze odlozyc niektorym internet i przewietrzyc mozg na podworku.
26-06-2013 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #52
RE: Szpan - głupotą.
Otóż to, ''jestem dorosły bo piję'' a Ty tylko pracujesz jak lamus.
Przyszłość z alkoholem idealnie ukazują nam ludzie mieszkający na dworcach - wspaniała przyszłość i taka dorosła. Smile
26-06-2013 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mimethic Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #53
RE: Szpan - głupotą.
Wiecie, jeśli ktoś ma naprawdę balls of steel i twardą psychikę, spokojnie może ich nawrócić.

Rozumiem, że wam się nie udało.
26-06-2013 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #54
RE: Szpan - głupotą.
Cóż jeśli już komuś coś tam napiszę, że na prawdę jest czym się chwalić to zostaję zjechany głupimi tekstami na ich poziomie które lajkowane są jak głupie by tylko mnie zrobić na złość i pokazać, że jestem szkodnikiem. Jeden pisze do drugiego pewnie ''kliknij lubię to'' pod tym komentarzem i tyle z tego jest. Smile
26-06-2013 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Fractal Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 243
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #55
RE: Szpan - głupotą.
Czytając wszystkie wypowiedzi w tym temacie nasuwa mi się tylko jeden wniosek - wszystko jest dla ludzi, ale trzeba potrafić z tego korzystać.

Sprawa dotyczy oczywiście FB, alkoholu jak i zapier***ania na motocyklu - miej wylane na tych ludzi, nawet nie próbuj się do kogokolwiek upodabniać bądź kopiować ich zachowań. Mają swój świat, swoje otoczenie i niech sobie w nim żyją jak tylko chcą. Ty ciesz się tym, że potrafisz się lepiej zachować w danej sytuacji, jesteś rozsądniejszy i nie potrzebujesz "szpanować" by komukolwiek zaimponować. Wszystko rozchodzi się o to, by konsekwentnie dążyć do swojego celu i nie przejmować się za bardzo błahostkami takich ludzi. Dopóki nie szkodzą innym to jest to akceptowalne. Gorzej jeśli np. taki motocyklista jadący wieczorem 200 km/h przez miasto kogoś zabije albo jakiś dres po pijaku dla szpanu zapragnie kogoś pobić...

Problem z zaaklimatyzowaniem się w otoczeniu? Nie chcesz się na siłę dostosowywać do jakiejś grupki osób? Rób swoje a ludzie podobni do Ciebie, Twoich opinii i zachowań sami się znajdą na Twojej drodze. Tacy ludzie są, tylko zwykle przyćmieni przez tych "lepszych" i niedoceniani. Smile

To sobie popisałem. Zobaczymy jak świat się zmieni w przeciągu kolejnych kilku/kilkunastu lat. Big Grin
Glosy: Bandaid (+1), Nutric (+1), mikolaj90 (+1), Mimethic (+1), Max998 (+1)
26-06-2013 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #56
RE: Szpan - głupotą.
Masz oczywiście słuszną rację. Smile
Na szczęście nie chce dołączać do ich grup itp. jestem sobą i jest mi z tym dobrze. Smile
26-06-2013 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mimethic Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #57
RE: Szpan - głupotą.
Fractal - Piąteczka za ten post.

Max998 - Ja jedynie nawiązuje do Twojego marzenia bycia strażakiem. Piękna rzecz narażać się dla innych. Tyle, że nieistotna jest forma... istotne jest , że skoro chcesz walczyć z płomieniami... to spróbuj z obelgami.
26-06-2013 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Symbian Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,438
Dołączył: Jul 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #58
RE: Szpan - głupotą.
''Byłam EMO.Jestem hipsterem. czekam na kolejne trendy'' - Pomyślała 16 letnia Paulina Lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2013 15:14 przez Symbian.)
26-06-2013 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kleomenes Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,554
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #59
RE: Szpan - głupotą.
Zajrzałem, poczytałem i nic nowego zapewne nie napiszę odnośnie "szpanu alkoholem". Szpan czymkolwiek jest dla ludzi, którzy nic innego nie mogą sobą zaprezentować, czy to dziewczynie, czy to znajomym. To, że coraz więcej "młodocianych" chleje, cóż, kwestia wychowania moim zdaniem, czy to ze strony rodziców, czy jakże "opiekuńczego" państwa.
Bardziej irytują mnie "mężczyźni-panienki" i ich szpan włosami, ubraniem, itp. tzw. lans Xpokerface
26-06-2013 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #60
RE: Szpan - głupotą.
odchodząc troche od tematu i nawiązując do kleo przeraża mnie lewactwo płci męskiej ubierające się jak dziewczyny, czyli w skrócie Rihanna herstajl [Obrazek: SR2YD00.jpg], kolojowe obcisłe spodnie, damskie topy..
pedalstwo przejmuje stery
ja rozumiem mode, zacieranie się różnic płciowych ale nie dajmy się wykastrować :|

rodzic 1, rodzic 2 zamiast mama i tato, niedługo na ulicach, szkołach i w pracy nie będzie chłopak, dziewczna tylko obywatel 1,2,3..
ludzie tak łatwo jedzą to czym karmi ich skrzyneczka z antenką zwana tv, totalne odmóżdżenie..

podsumowując facepalm
Glosy: Bandaid (+1), Nutric (+1), Symbian (+1), vankosiara (+1), Max998 (+1)
26-06-2013 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości