Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Max998 - mówi jak jest.

Autor Wiadomość
Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #221
RE: Max998 - mówi jak jest.
Sprawdź:
Dzięki, szkoda tylko, że najwięcej wpisów tutaj jest raczej mało pozytywnych od tych 3 lat a szczególnie w ostatnim czasie.. Smile
Glosy: California (+1)
17-05-2016 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #222
RE: Max998 - mówi jak jest.
Fajny dziennik Smile zaglądam i czytam.
Ja jestem rocznik '90 także wiem o co Ci chodzi. Przesłanie tematu 100% trafne.
Glosy: Max998 (+1)
17-05-2016 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #223
RE: Max998 - mówi jak jest.
Postanowiłem jeszcze co nieco dopisać do poprzedniego wpisu.

Cytat:Niestety nie udało się, od poniedziałku (od rana) kiedy na moje 2 sms dostałem 1 odpowiedź kontakt się urwał i do dzisiaj czekałem czy może sama się odezwie ale nic.. To tylko utrzymało mnie w przekonaniu, że tak na prawdę byłem tylko kimś kto pisał wiadomości mimo tego, że tęsknił, martwił się, starał się itp. To nie tyle co boli ale też nieco denerwuje, bo nie powinno tak traktować się człowieka dając mu też jakieś znaki typu miłe słówka, serduszka w sms na przywitanie itp. nie, że sam sobie coś ubzdurałem a ona mi tylko odpisywała. Tak jak wcześniej mówiłem nie było między nami miłości itp. ale gdyby mnie trochę lubiła to napisała by chociaż na ''fejsie'' dlaczego nic nie piszę, czy coś się stało itp. tym bardziej, że wczoraj jak nigdy była dostępna od rana do późnego wieczora. Najlepszym sposobem na takie rozczarowanie jest podobnież spotkanie się/popisanie z inną kobietą i to w sumie racja, wczoraj udało mi się trochę popisać z inną kobietą na sympatii (bez podrywania itp. oczywiście) i nieco mi ulżyło ale zaraz po położeniu się do łóżka wszystko wróciło i pewnie będzie tak wracać przez jakiś jeszcze czas. Cholera, najtrudniejszy będzie ten codzienny jej widok na osiedlu.. A raczej wątpię by odezwała się do mnie lub by wróciło to co było wcześniej. Zabrzmi to może chamsko ale cieszyłbym się gdyby ten facet ją tylko wykorzystał lub olał jak ona obecnie mnie kiedy powiedziałaby mu o swoim chorym dziecku. Wtedy ponownie byłoby użalenie się, że nie ma normalnych facetów na tym świecie. A jak gdzieś czytam takie teksty to mnie szlag trafia.. Owszem trudno zauważyć normalnego faceta jeśli wymienia się go na innego tylko po to by potem płakać, że ''nowy nabytek'' ma inną lub ją wykorzystał.

Pewnie jeszcze coś w tym temacie będę pisał bo przynajmniej można sobie ulżyć jak trochę pary zejdzie.. Smile
18-05-2016 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mateusz2045 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,175
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 200 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #224
RE: Max998 - mówi jak jest.
Skończyłem technikum i myślę właśnie nad kupnem jakiegoś busa, otworzeniem DG i zatrudnieniem się w jednej z firm kurierskich. Z tego co widzę to nir jesteś zwolennikiem pracy jako kurier ? Nadal masz takie samo zdanie ? Warto się w to pchać ? Tak w ogóle zauważyłem, że masz konto na forum kurierskim Big Grin

mateusz2045, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
18-05-2016 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vojtec Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 91 +

Forum Gold: 0.00
Post: #225
RE: Max998 - mówi jak jest.
Na drugi raz taką kobietę 'atakuj od frontu' Smile Sama nie wykazywała zwiększonego zainteresowania, dlatego że najpewniej potrzebowała mężczyzny zdecydowanego, szczególnie biorąc pod uwagę jej sytuację (mam na myśli dziecko). Od Ciebie dostawała smski, w tym czasie on już się z nią spotykał. Jeżeli miała do wyboru kogoś realnie zainteresowanego jej osobą i z drugiej strony faceta, który nawet nie rozmawiał z nią twarzą w twarz to nie dziw się, że dokonała takiego wyboru. Postaw się na jej miejscu.

No ale nie bierz tego do siebie, ja nie znam całości sytuacji, staram się tylko doradzić Jerk
18-05-2016 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #226
RE: Max998 - mówi jak jest.
Mateusz - jeśli chcesz być za przeproszeniem ''walony'' w każdej możliwej okazji to możesz w to wchodzić. Z drugiej jednak strony wszyscy/większość narzeka ale siedzą w tym po x/xx lat. Na początek pojeździć w danych firmach z kurierami, rozejrzyj się jak to wygląda bowiem ja mam doświadczenia (raczej średnie) z oddziałami na Śląsku nie wiem jak jest w Twoim województwie. Jednak by wyjść na swoje trzeba trochę poczekać a i nie raz zaciskać zęby..

Vojtec - cóż być może to i jest prawda, szkoda, że i do mnie to doszło po czasie. Jednak wiesz, nie jest tak, że to tylko facet musi wszystko stawiać jasno. Kobiecie nie spadnie korona z głowy jeśli np. zapyta ''co robisz jutro wieczorem'', prawda? A nie jest fair spotykać się z jednym a miło pisać z drugim chyba, że taka jest obecna wersja szukania kogoś do pary no ale ja przynajmniej całą uwagę skupiam na tej jednej osobie a nie bawię się w 1 z 10. Jak mi z tym nie wyjdzie trudno wtedy biorę się za innego a nie wszystko na raz. Chciałbym to odbudować ale jest już za późno z resztą zawsze będę miał to w głowie, że tamten pewnie też pisze i kto wie co z nim robi bo przecież nikt nikogo nie monitoruje 24/7. Jak się człowiek już raz zrazi to potem cały czas ma to w głowie tak samo ze zdradą. Niby się wybaczy ale jednak myśli się, czy znowu to się nie pojawi lub czy dalej nie trwa mimo zapewnień, że nie. Smile
Glosy: California (+1)
18-05-2016 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mateusz2045 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,175
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 200 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #227
RE: Max998 - mówi jak jest.
(18-05-2016 17:46)Max998 napisał(a):  Mateusz - jeśli chcesz być za przeproszeniem ''walony'' w każdej możliwej okazji to możesz w to wchodzić. Z drugiej jednak strony wszyscy/większość narzeka ale siedzą w tym po x/xx lat. Na początek pojeździć w danych firmach z kurierami, rozejrzyj się jak to wygląda bowiem ja mam doświadczenia (raczej średnie) z oddziałami na Śląsku nie wiem jak jest w Twoim województwie. Jednak by wyjść na swoje trzeba trochę poczekać a i nie raz zaciskać zęby...

Hmm no przeczytałem trochę wpisów w internecie i więcej jest tych negatywnych niestety... Międzynarodówki wydają się lepsze, ale tak jak mówiłeś trochę strach przed neznanym. Musialbym też podszkolic Angielski...

mateusz2045, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
18-05-2016 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #228
RE: Max998 - mówi jak jest.
Podobnież z tym angielskim to wcale nie jest taki problem, wielu jeździ młodych kierowców co nie znają angielskiego (trochę wstyd) a dają radę i mnie to w sumie trochę przekonywało bo angielski znam w sam raz by się ew. dogadać a w razie czego wystarczy pokazać CMR lub SMS od spedytora co i gdzie itp. Kwestią tutaj jest to czy dasz radę wytrzymać 2/3/4 tygodnie w trasie mieszkając na dwóch fotelach i w kurniku, chyba, że weźmiesz w ''lizing'' auto z kabiną sypialną za fotelami to jeszcze dałoby się żyć. Ale doświadczenie (jeśli nie masz) raczej nabijałbym na początku w Polsce albo po danym mieście z pieczywem lub nawet tymi paczkami, jak trafisz na dobrą firmę.
18-05-2016 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vojtec Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 91 +

Forum Gold: 0.00
Post: #229
RE: Max998 - mówi jak jest.
Max - zgadzam się w 100%, jednak nie mierz wszystkich jedną miarą. Nie znam sytuacji i mogę się mylić, ale spójrz na to z innej strony - wychowuje dziecko z trudną chorobą, skazana jest tylko na samą siebie - to kosztuje dużo wyrzeczeń i dlatego takiej kobiecie potrzebny jest ktoś, kto zdejmie z niej chociaż część tego ciężaru, ciężaru życia codziennego. A życie takie to ciągłe wybory, podejmowanie decyzji... W takiej sytuacji potrzeba kogoś, kto nie zapyta czy ma ochotę na wieczorny spacer tylko złapie za rękę i poprowadzi, przy wyjściu do kina nie pozwoli jej zastanawiać się, który film wybrać tylko sam zdecyduje, wieczorem nie zapyta czy dzień był ciężki, tylko zwyczajnie przytuli - mam nadzieje, że rozumiesz o co mi chodzi.
Zauważ też, że między wami był tylko telefon/internet, nie było nawet odległości bo podobno spotykałeś ją nawet w windzie swojego bloku. Spróbuj postawić się w jej sytuacji a zrozumiesz dlaczego jest tak a nie inaczej. Wyobraź sobie, że sam jesteś w trasie, do powrotu kilka dni, czasu masz niewiele a i zmartwień sporo - jak to w drodze. Kontakt smsowy utrzymuje z Tobą jakaś dziewczyna, którą widziałeś może raz, gdy nadchodzi piątek wracasz do domu, z jej strony nie ma jednoznacznej chęci na spotkanie i tu nagle wpadasz na kobietę, z którą wymieniłeś na jakimś portalu kilka wiadomości, od razu Cię poznała, cieszy się na Twój widok, z wyglądu na 5+, bez wahania proponuje kawę na mieście - co robisz? Uprzejmie dziękujesz, bo smsujesz z inną?

Ale co ja tam wiem na ten temat. W internecie każdy mądry Jerk

------------------------------------

A tak bardziej w temacie - na co dzień pracuję jako magazynier i często zdarza się, że przyjeżdżają do nas kierowcy z całej Europy. Zgadnijcie ilu z nich posługuje się komunikatywnym angielskim? W całej mojej karierze spotkałem jednego. Kierowca bez dobrej znajomości języków obcych to wcale nie wyjątek.
Kiedyś pracowałem też na sortowni w DHLu - nie wiem czy tak jest wszędzie ale kierowcy zaczynali pracę o 7 rano i jak byli dobrzy to kończyli o 15, gorsi wracali o 17. Jak nie potrafili się ogarnąć to i do 19 byli w trasie. Dużo rozmawiałem z kurierami i raczej nie jest to praca dla każdego (na pewno nie dla mnie) ale jak masz nadmiar energii i dobry kontakt z ludźmi to może to być dobra alternatywa dla sztywnego etatu.
Pamiętajcie tylko, żeby nie oceniać branży poprzez pryzmat pracy w jednej firmie kurierskiej.
Glosy: mateusz2045 (+1), Max998 (+1)
18-05-2016 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #230
RE: Max998 - mówi jak jest.
W jednym i drugim temacie muszę przyznać rację, niestety prawdziwą dotyczącą tego pierwszego tematu.

Swoją drogą jak ktoś kończy pracę o 15 w kurierce to albo ma rejon na którym jest magazyn firmy albo na prawdę skacze z paczkami jak małpka z okna do okna. A w transporcie cóż.. Wszyscy mówią, że dobrze albo i bardzo dobrze znają język angielski, francuski, niemiecki, włoski itp. a tak na prawdę posługują się jedynym znanym językiem transportowym czyli na migi.. Wink
18-05-2016 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości