Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 18 Głosów - 3.06 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW » Szybko rosnie w siłe:)

Autor Wiadomość
sbgorka Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 965
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 30 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1281
RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW
Sprawdź:
Bo ma vipa rocznego i ma pierwszenstwo

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
26-04-2014 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
kamil0071 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 4 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 30.00
Post: #1282
RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW
ciekawe kiedy ostatnio ktoś z tego forum dostał wypłatę nie mając rocznego vip. Jakby nie patrzeć to 1000$ nie jest małą inwestycją dla studenta 1 roku. Gówno mnie obchodzą ich problemy z nieuczciwymi ludźmi. Neobux i probux sobie jakoś z tym radzą. Za dużo zleceń? Niech zatrudnią więcej osób zamiast usprawiedliwiać się 2 osobami niewyrabiającymi z wypłatami. Według mnie powoli tracą płynność finansową, a wypłacają vipom rocznym i dają zniżki na rr, żeby ludzie więcej doinwestowali bo inaczej to wszystko za niedługo pierd@$%$.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2014 18:09 przez kamil0071.)
26-04-2014 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Workis Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,178
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 3.00
Post: #1283
RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW
@kamil0071,
ich gówno obchodzą narzekania użytkowników takich jak Ty - proste.

Jezeli maja 3,5 miliona uzytkownikow - to znaczy, ze te zasady po prostu ludziom pasuja. Jedni oferuja kliki po 0,001$, nieoplacalnych RR, beznadziejna konwersje pozyskiwania DR i wyplaty instant, a inni oferuja premium ktore zwraca sie z wlasnych klikow, oplacalnych RR, dobra konwersje pozyskiwania DR, wyplaty w tydzien dla najlepszych a reszta musi czekac. Efekt tego taki, ze wiele osob z tego forum zarobilo na Ojooo o wiele wiecej niz na probuxie i neobuxie razem wzietych. Czy traca plynnosc? Tylko oni to wiedza. Jedno jest pewne - firma ma z pewnoscia gigantyczne obroty, wystarczy spojrzec na to, ze reklam na prawde maja sporo. Z pewnoscia ma rowniez spore wydatki skoro tyle pozwala zarobic na RR. Czy wychodza na plus czy na minus? Ciezko powiedziec.
Wiadomo na pewno, ze prowadzenie buxa polega na tym, ze przez pierwsze x czasu (czy to miesiac, pol roku rok czy dwa to juz zalezy od po prostu celu jaki sobie admin zalozy) bux traci. Neobux tracil na tym, ze fixed adsy byly po 0,01$. Po prostu po jakims czasie ilosc uzytkownikow osiaga zalozone minimum - ilosc reklamodawcow jest wtedy analogiczna i bux zaczyna zarabiac. Moze zarobic rowniez poprzez ograniczenie wysokoplatnych reklam self-sponsored (patrz neobux).
Ojooo predzej czy pozniej bedzie musialo ograniczyc ilosc reklam self-sponsored po tym jak osiagnie np. zalozone 5 milionow uzytkownikow, wtedy bedziecie marudzic ze juz nie da sie tyle zarobic.
Buxy licza sie przedewszystkim z najlepszymi uzytkownikami, ktorzy sciagaja innych (np. konta ultimate na neobuxie, ktore dodatkowo moga dzieki ultimate uzyskac zyski z RR), a nie tych ktorzyk klikaja reklamy self-sponsored i tylko wyplacaja nie dajac nic w zamian, proste.


pozdrawiam

btw. Zakladajac, ze problemy z wyplatami sa spowodowane tym, ze maja tylko 2 osoby od wyplat i niektorym to nie pasuje - nikt wam nie broni zaplacic Ojooo 3-4 tysiace euro zeby zatrudnili kolejna osobe, droga wolna. Smile
26-04-2014 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamil0071 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 4 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 30.00
Post: #1284
RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW
(26-04-2014 21:03)Workis napisał(a):  @kamil0071,
ich gówno obchodzą narzekania użytkowników takich jak Ty - proste.

btw. Zakladajac, ze problemy z wyplatami sa spowodowane tym, ze maja tylko 2 osoby od wyplat i niektorym to nie pasuje - nikt wam nie broni zaplacic Ojooo 3-4 tysiace euro zeby zatrudnili kolejna osobe, droga wolna. Smile

I tym podejściem spowodowali to, że nikt o zdrowym rozsądku nie zainwestuje już w tym serwisie do 300$, a 1000$ na inwestycję ma jakiś malutki procent potencjalnych nowych użytkowników - proste.

A drugi argument, że tak powiem kolego, jest z dupy wzięty. Wierzyć mi się nie chce, że wolą się użerać z użytkownikami na forum ( tych tematów na ich oficjalnym forum jest MASA), zmniejszyć tym sposobem liczbę inwestujących ( nie mówię o 12latkach inwestujących w 5 rr i płaczących, że im się nie zwróci inwestycja, za którą mogliby kupić w sklepie co najwyżej paczkę czipsów), zamiast zatrudnić 2 dodatkowe osoby i mieć spokój i profity ( kto mówi o 3000-4000tys euro? Jest coś takiego jak praca zdalna i mogliby nawet za swoją wschodnią granicą znaleźć kogoś kto zrobiłby tą samą pracę za wypłatę taką ale w złotówkach.) Według mnie ich wiadomość o tym to tylko przykrywka, żeby uspokoić użytkowników. Zresztą pomyśl jakie kroki byś podjął jeśli Twój serwis stawałby się powoli niewypłacalny, a Ty chciałbyś, żeby użytkownicy nie odchodzili, żeby serwis jeszcze trochę przetrwał i żebyś się dorobił jak najwięcej. Oni wykonują właśnie plan idealnie pasujący do tego scenariusza. Mogę mieć tylko nadzieję, że się mylę, ale logika podpowiada mi coś innego. Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2014 09:55 przez kamil0071.)
27-04-2014 09:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mks22 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 555
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1285
RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW
No to zgłoś się do nich, że chcesz się zająć realizacją wypłat za 100 zł miesięcznie, pewnie wszyscy na tym skorzystają Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2014 09:59 przez mks22.)
27-04-2014 09:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamil0071 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 4 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 30.00
Post: #1286
RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW
(27-04-2014 09:59)mks22 napisał(a):  No to zgłoś się do nich, że chcesz się zająć realizacją wypłat za 100 zł miesięcznie, pewnie wszyscy na tym skorzystają Big Grin

Czytać ze zrozumieniem nie nauczyli?
27-04-2014 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
darkside Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 27
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1287
RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW
Poleceni mają jakiś limit który mi zalicza? Bo każdy polecony klika po 4 reklamy i nie wiem czy to przypadek czy może tak działa ich system?
27-04-2014 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Workis Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,178
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 3.00
Post: #1288
RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW
@kamil0071,
szczerze mowiac nie sadze, zeby praca zdalna byla mozliwa przy realizowaniu wyplat. W ciagu miesiaca zaplaciliby takiemu czlowieczkowi ze wschodu dajmy na to 750juro, a on w ciagu jednego dnia oszukiwania i zlecania wyplat na inne konta moglby zrobic 750 tysiecy juro.

Pozyjemy - zobaczymy. Wink
Albo jest tak jak mowisz, albo nastawiaj sie po prostu na ludzi, ktorzy inwestuje kilkaset-kilka tysiecy dolarow bo sa zachecani przez osoby na rocznym VIPie. Wink

pozdrawiam
27-04-2014 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamil0071 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 4 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 30.00
Post: #1289
RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW
(27-04-2014 11:44)Workis napisał(a):  @kamil0071,
szczerze mowiac nie sadze, zeby praca zdalna byla mozliwa przy realizowaniu wyplat. W ciagu miesiaca zaplaciliby takiemu czlowieczkowi ze wschodu dajmy na to 750juro, a on w ciagu jednego dnia oszukiwania i zlecania wyplat na inne konta moglby zrobic 750 tysiecy juro.

Tu się zgodzę, jednak podałem tylko jedno wyjście załatwiające tą sprawę, tacy specjaliści jak oni mają na pewno rozpisany biznesplan i wiedzą co robią. Musieli przecież zakładać, że z takimi zachęcającymi naliczeniami ich bux szybko się rozrośnie. Dokładnie: pożyjemy, zobaczymy. ;)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2014 12:04 przez kamil0071.)
27-04-2014 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tidid Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 764
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 152 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 129.00
Post: #1290
RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW
Na obecną chwilę mam wolne 64$. Chciałbym jednak zainwestować w serwis probux i tutaj pojawia się moje pytanie. Po zainwestowaniu w RR na probux zostanie mi 24$. Na ojooo byłaby to moja pierwsza wypłata - niektórzy mówią, że przychodzi jeszcze w tym samym dniu. Potrzebowałbym wypłacić 50$. Jest sens ryzykować czy lepiej reinwestować w ojooo?
28-04-2014 07:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości