Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy biznes HourlyRevShare » od 4.5% do 6.5% dziennie

Autor Wiadomość
poverejay Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2011
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #71
RE: Nowy biznes HourlyRevShare
Sprawdź:
Wypłaty zlecamy we wtorki od 1:00 naszego czasu przez 24h. Wyjątek to ostatnio środa zaraz po 2 tygodniowej przerwie. Miała ruszyć wersja HRS 2.0, narazie nie ma. Wypłaty są relizowane ale też są opoznienia.
25-05-2013 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #72
RE: Nowy biznes HourlyRevShare
czy macie możliwość zlecenia wypłaty w dniu dzisiejszym ?
czy będzie jak w tamtym tygodniu, że w środę otworzą możliwość wypłaty ?
jeśli zmienili z wtorku na środę to mogli by choć dać jakieś info w tej kwestii
28-05-2013 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

dabex Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 393
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 886 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #73
RE: Nowy biznes HourlyRevShare
Też nie mam możliwości zlecenia wypłaty rano zapomniałem wejść a teraz jest lipa.
28-05-2013 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
poverejay Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2011
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #74
RE: Nowy biznes HourlyRevShare
Na to wygląda że termin z wtorku naszego czasu godziny 1:00 zmienili na środe czasu 1:00 dzień wypłat. Właśnie zleciłem kolejną. W końcu mogłyby zacząć do mnie dochodzić. Poprzednie dawno otrzymałem a obecne cztery są w Pending..
29-05-2013 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #75
RE: Nowy biznes HourlyRevShare
(29-05-2013 00:13)poverejay napisał(a):  Właśnie zleciłem kolejną. W końcu mogłyby zacząć do mnie dochodzić. Poprzednie dawno otrzymałem a obecne cztery są w Pending..

dziwne to wszystko z tymi wypłatami
pierwsze przy 15000 osób wypłaty były ręcznie realizowane na koncie max 24 h, potem to zaczęło się wydłużać i wydłużać i wprowadzono automat i teoretycznie automatem wypłaty powinny śmigać a praktycznie czas realizacji zamiast maleć i nadrabiać zaległości jeszcze bardziej się wydłuża ....
chyba, że ten automat to ręczne dalej realizacje ,,,,
skoro tak się motają z wypłatami, automat którego nie widać by był w ogóle nie pomaga to czemu nie wprowadzą wypłat natychmiastowych, znika czas czekania, narzekania, zawalania support tysiącem wiadomości w sprawie wypłat, nie ma opóźnień itp itd
29-05-2013 05:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #76
RE: Nowy biznes HourlyRevShare
(29-05-2013 05:54)tomazzi napisał(a):  
(29-05-2013 00:13)poverejay napisał(a):  Właśnie zleciłem kolejną. W końcu mogłyby zacząć do mnie dochodzić. Poprzednie dawno otrzymałem a obecne cztery są w Pending..

dziwne to wszystko z tymi wypłatami
pierwsze przy 15000 osób wypłaty były ręcznie realizowane na koncie max 24 h, potem to zaczęło się wydłużać i wydłużać i wprowadzono automat i teoretycznie automatem wypłaty powinny śmigać a praktycznie czas realizacji zamiast maleć i nadrabiać zaległości jeszcze bardziej się wydłuża ....
chyba, że ten automat to ręczne dalej realizacje ,,,,
skoro tak się motają z wypłatami, automat którego nie widać by był w ogóle nie pomaga to czemu nie wprowadzą wypłat natychmiastowych, znika czas czekania, narzekania, zawalania support tysiącem wiadomości w sprawie wypłat, nie ma opóźnień itp itd

A nie sądzicie, że to jest od samego początku wszystko celowe aby wydłużyć życie programu?

Ja też mam Pending ostatnią wypłatę ale to jakieś grosze. Odzyskałem wkład + drugie tyle zysku, więc jestem szczęśliwy. Zobaczymy czy moja ostatnia wypłata dojdzie. Smile
29-05-2013 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #77
RE: Nowy biznes HourlyRevShare
(29-05-2013 13:02)Ropsont napisał(a):  
(29-05-2013 05:54)tomazzi napisał(a):  
(29-05-2013 00:13)poverejay napisał(a):  Właśnie zleciłem kolejną. W końcu mogłyby zacząć do mnie dochodzić. Poprzednie dawno otrzymałem a obecne cztery są w Pending..

dziwne to wszystko z tymi wypłatami
pierwsze przy 15000 osób wypłaty były ręcznie realizowane na koncie max 24 h, potem to zaczęło się wydłużać i wydłużać i wprowadzono automat i teoretycznie automatem wypłaty powinny śmigać a praktycznie czas realizacji zamiast maleć i nadrabiać zaległości jeszcze bardziej się wydłuża ....
chyba, że ten automat to ręczne dalej realizacje ,,,,
skoro tak się motają z wypłatami, automat którego nie widać by był w ogóle nie pomaga to czemu nie wprowadzą wypłat natychmiastowych, znika czas czekania, narzekania, zawalania support tysiącem wiadomości w sprawie wypłat, nie ma opóźnień itp itd

A nie sądzicie, że to jest od samego początku wszystko celowe aby wydłużyć życie programu?

Ja też mam Pending ostatnią wypłatę ale to jakieś grosze. Odzyskałem wkład + drugie tyle zysku, więc jestem szczęśliwy. Zobaczymy czy moja ostatnia wypłata dojdzie. Smile


czort wie co oni myślą i tworzą
ja tam również na hrs nie narzekam, bo wkład wycofany, spora część zarobku również, ale drażnią mnie opowiadanki o tym jak coś zmieni i przyśpieszy a jest zwykłą głodną bujdą
automat miał przyśpieszyć realizacje, nadrobić zaległości a mam masę znajomych którzy najstarsze wypłaty mają jeszcze z końca marca pending a już się maj kończy
29-05-2013 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kleomenes Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,554
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #78
RE: Nowy biznes HourlyRevShare
Tu nie trzeba wprowadzać HRS 2.0, 4.0 czy 50.0, wystarczy przyspieszyć realizację wypłat(czy to automatem, czy ręcznie) do znośnych terminów typu tydzień, dwa i napływ nowej gotówki byłby murowany Smile Myślę, że nikt nie miałby nic przeciwko takim terminom.
Żyjemy w XXI wieku, albo ci co tam pracują są z wykształcenia masarnikami(nic do nich nie mam) i nie mają pojęcia o dostępnej technologii albo nie mają pieniędzy na wypłaty, proste jak drut Big Grin
29-05-2013 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #79
RE: Nowy biznes HourlyRevShare
(29-05-2013 14:45)kleomenes napisał(a):  Tu nie trzeba wprowadzać HRS 2.0, 4.0 czy 50.0, wystarczy przyspieszyć realizację wypłat(czy to automatem, czy ręcznie) do znośnych terminów typu tydzień, dwa i napływ nowej gotówki byłby murowany Smile Myślę, że nikt nie miałby nic przeciwko takim terminom.
Żyjemy w XXI wieku, albo ci co tam pracują są z wykształcenia masarnikami(nic do nich nie mam) i nie mają pojęcia o dostępnej technologii albo nie mają pieniędzy na wypłaty, proste jak drut Big Grin

pójdź na webinar to ze strony hrs ciągle ta sama śpiewka : pieniądze na wypłaty mają, nie brak ich tylko za dużo osób w programie i za dużo ich zleca wypłaty i nie wyrabiają z realizacją a prostym jak drut i jasnym jak słońce rozwiązaniem jest wypłaty instant i problem z wypłatami rozwiązany od razu bo nowe są automatycznie realizowane, zostaje tylko realizacja zaległych i problem znika a wystarczy tylko chcieć go rozwiązać i nie ma sensu cudaczenie, że dzień wypłat raz w tygodniu, kombinowanie z minimum itp itd bo wiadomo, że nadejdzie dzień wypłaty i kilkadziesiąt tysięcy osób je zleci
a najlepszym pajacem/naganiaczem w tym cyrku jest P. Nastałek a jego tekst "biznes na lata to hrs" po prostu roz.... moje uczucia Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2013 15:03 przez tomazzi.)
29-05-2013 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kleomenes Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,554
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #80
RE: Nowy biznes HourlyRevShare
Co do webinarów to nie wiem dla czego ale przypominają mi się marsze NSDAP, gdzie na celu miały pokazanie siły i tego jacy są zajefajni Big Grin
Zgadzam się, że wprowadzenie wypłat automatycznych było by najlepszym rozwiązaniem. Kolejne wypłaty poszły by automatycznie, a z nadrobieniem kolejki by sobie poradzili myślę. Poza tym gdyby ludzie zobaczyli, że od jakiegoś czasu idą wypłaty z automatu to spokojnie i bez nerwów czekali by na kolejkę bo wiadomo, że tam też pracują ludzie i nie mogą non stop przy kompie siedzieć.



impreza
29-05-2013 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobry Pomysł na Biznes Maarcin80 1 176 12-09-2023 21:41
Ostatni post: Hybrid1990
  pomysł na biznes mateuszkownik 1 284 18-07-2023 12:45
Ostatni post: Hybrid1990
  BIZNES - szukam os. konto opskins BuLa1100 4 2,204 10-10-2021 19:06
Ostatni post: Hybrid1990
Lightbulb Pomysł na biznes na Zanzibarze? TuCrisu 1 448 25-09-2021 06:19
Ostatni post: Majka
  Kupuj serwery w Biznes-Host i MintsHost taniej - sprawdź jak linoskoczek 1 1,862 15-06-2021 21:38
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości