Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 16 Głosów - 3.56 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony » Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć że siedzę w tym temacie juz kilkanaście lat - dokładnie 11. Chciałem wam pokazać jak to wszystko wyglą

Autor Wiadomość
Maxtyp Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 311
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 0.00
Post: #411
RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony
Sprawdź:
POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa - godz: 18:00


Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Oddsmaker Typ: 0,+0,5 Polonia Warszawa
Odds: 1,85
Pinnacle Sports
Stawka: Płaska

Analiza: Dziś o godzinie 18:00 w Białymstoku zmierzą się dwie podobnie spisujące się drużyny. Z jednej strony gospodarze którzy w rundzie wiosennej spisują się fatalnie, z drugiej Czarne Koszule które grają w kratkę i jak by traciły powoli kontakt ze stołeczną Legią.


Bardzo ważne spotkanie z punktu widzenia Tomasza Hajty, Jaga po odpadnięciu z Pucharu Polski ( z Wisłą Kraków ), nie gra już o nic w tym sezonie. Posada byłego niegdyś reprezentanta polski wisi na włosku.

W klubie sytuacja jest bardzo napięta.

Dariusz Czykier (były pomocnik Jagiellonii Białystok):
Mecz z Wisłą pokazał, że coś w Jagiellonii jest nie tak. Koncepcje i plany prowadzenia drużyny sypią się z każdym meczem i z każdym dniem coraz bardziej. To smutne, ale trzeba przyznać, że w tej chwili sezon dla Jagiellonii już się skończył. Powoli trzeba myśleć o kolejnych rozgrywkach, bo czymś trzeba będzie zachęcić ludzi do przychodzenia na nowy, budowany stadion. W tej chwili wygląda to tragicznie. Spotkanie z Wisłą było żałosnym widowiskiem. Co prawda Quintana strzelił dwie bramki, ale to nawet nie była osłoda tego wszystkiego. To były dwie wielkie łzy białostockiej piłki. Zarząd klubu coś musi zrobić. Wszyscy, zaczynając od trenera, powinni skoncentrować się na grze. Dla mnie Jagiellonia to w tej chwili rozgadana internetowo-medialana drużyna, w której sam futbol jest na samym końcu.

Na dzisiejsze spotkanie sprzedano bardzo małą liczbę biletów, kończący się dla Jagi sezon na pewno nie przykuje uwagi fanów. Raczej pewne 10 miejsce w tabeli z 12 punktami przewagi gwarantuje Jadze utrzymanie.


Szkoleniowiec Tomasz Hajto :

Cały czas uczę się trenerki i muszę przyznać, że tak, popełniłem błąd. Nie miałem "planu B" - mówi trener Jagiellonii Białystok Tomasz Hajto po blamażu z Wisłą Kraków w Pucharze Polski.

Tomasz Frankowski przez cały tydzień walczył z zapaleniem ścięgna Achillesa. Nie wiadomo jednak czy nawet zdrowy Frankowski zagrałby dziś. 38-letni napastnik przestaje pasować do koncepcji gry Jagi.

Wczoraj trener Jagiellonii Tomasz Hajto mówił, że u niego pierwszym obrońcą jest napastnik. Najbardziej wysunięty do przodu zawodnik ma uruchamiać defensywę - przepychać z obrońcami czy agresywnie atakować piłkę na wślizgu. Trudno wymagać wypełnienia takich założeń taktycznych od Tomasza Frankowskiego.

Wszystkie te sygnały pokazują że coś nie gra, zaczęły się problemy, więc trzeba znaleźć przyczyny.
W dzisiejszy spotkaniu Frankowski pojawił się w kadrze na mecz jednak raczej tylko w roli straszaka.

Chociaż oficjalnie nikt tego nie chce potwierdzić, to piątkowe spotkanie z Polonią Warszawa (godz. 18) może być ostatnim dla Tomasza Hajty w roli szkoleniowca białostockiej Jagiellonii
Białostoczanie po zimowej przerwie w rozgrywkach spisują się fatalnie. Ponieśli cztery porażki (dwie w lidze i dwie w Pucharze Polski). Wygrali tylko raz.

Tomasz Hajto :
''Tracimy dużo bramek [13 w pięciu meczach - red.], a teraz wraca do zespołu Michał Pazdan i wierzę, że on w końcu ustabilizuje formę i będzie grał tak jak na początku sezonu. Jest to bardzo ważny zawodnik dla nas. W meczu z Polonią cały zespół musi walczyć o to, żeby nie stracić bramki. To jest podstawowy cel'' - wyjaśnia szkoleniowiec Jagiellonii.

Jaga u siebie : 1 zwycięstwo , 5 remisów, 2 porażki . To zespół bardzo chimeryczny potrafi zagrać jedno bardzo dobre spotkanie, żeby w następnej kolejce przegrać wysoko. Ich forma jest nie równa. Prezes spodziewa się wstrząsu drużyny. Wszyscy się już niecierpliwą, a w mediach huczy od nazwisk nowego trenera.

W tej sytuacji na pewno nie bedzie się grać łatwo, czarne koszule przyjadą i bez większej presji przystąpią do spotkania a jak wiadomo takie mecze gra się najłatwiej z punku widzenia piłkarzy.

Stawiam tutaj na niski remis bramkowy i mało ciekawe spotkanie, jednak ze wskazaniem na stołecznych, którzy na wyjazdach mają tylko jedną porażkę.




Pozdrawiam Maxtyp.





Maxtyp, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2012.
15-03-2013 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
8gruzin8 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 363
Dołączył: May 2012
Reputacja: 127 +

Forum Gold: 45.00
Post: #412
RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony
Z trzech podanych wyżej typów jedynie jeden wszedł, gdybym obstawiał wszystkie typy łącznie z płatnymi wyszłoby 2 na +, 7 na - i 3 zwroty.
Jak dotąd jedynie JEDEN TYP NA + facepalm
Już nawet nie obstawiam Twoich typów tylko sobie spoglądam i mówie Undecided
Z tej mąki już chleba nie będzie.

Doszedłem do wniosku, że naprawdę trzeba być trochę tępym żeby płacić za coś takiego - dużo lepsze wyniki można osiągnąć darmową drogą np. typując wg najlepszych typerów z polskiej strony typersi.pl

Mam nadzieje, że się ogarniesz i albo podejdziesz do tego poważniej albo zakończysz temat.

Pozdrawiam

Mój syn potrzebuje Waszej pomocy http://zarabiam.com/Temat-Moj-synek-chce...owi-109199
15-03-2013 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mareczek Offline
Banned
*

Liczba postów: 941
Dołączył: Aug 2011
Forum Gold: 0.00
Post: #413
RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony
brawa dla Maxtyp 1/3 ! Cudowna skutecznosc 33%, chyba zaczne podawac typy bo to jest zalosne zeby placic tyle kasy nawet z tego co przeczytalem koleszka dal 2k za 12 typow. Moge z darmo dac na dzisiaj 20 typow z ktorych 50% wejdzie i wszystkie beda mialy kursy 1.90. Temat na poczatku fajny, na szczescie nie skusilem sie na kupno typow
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2013 12:08 przez mareczek.)
16-03-2013 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
malpa2 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,826
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 294 +

Forum Gold: 20.00
Post: #414
RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony
Na początku zawsze jest ładnie pięknie i zaraz potem zaczynają się opłaty za typy beka
16-03-2013 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

robert43 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #415
RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony
(13-03-2013 16:14)Maxtyp napisał(a):  Na mecze 10/10 były odpowiednie składki jednak w więksZości to my razem je braliśmy tylko , póki co napisałem odnośnie zwrotu naszych pieniędzy czekam na odpowiedź. Zawsze jednak zaznaczalem że jest to informacja z tzw 2 ręki po kilku trafnych typach zdecydowaliśmy się na dłuższy okres i jak widać był to duży błąd. Dam znać
No i jak wygląda sytuacja?
17-03-2013 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
8gruzin8 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 363
Dołączył: May 2012
Reputacja: 127 +

Forum Gold: 45.00
Post: #416
RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony
Ani widu ani słychu...
Na PW też zero odpowiedzi.
Miał podawać dalej typy a nie podaje - czekamy na Ciebie Max!!!

Mój syn potrzebuje Waszej pomocy http://zarabiam.com/Temat-Moj-synek-chce...owi-109199
20-03-2013 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fakeplayer Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 158
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 0.00
Post: #417
RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony
Max zaginął podczas spaceru między typowaniem skutecznym a nie skutecznym...
20-03-2013 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robert43 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #418
RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony
Taką dostałem wczoraj od niego wiadomość na PW( upubliczniam to bo ludzie chcą wiedzieć co jest grane
a ja nadziei na odzyskanie kasy już nie mam żadnych, po prostu zapłaciłem za swoją głupotę):

"Witam, dostałem odpowiedź że okres wykupionych meczy 10/10 był dłuższy i pomimo wpadek z drugiej ręki
nie przewidują zwrotów. Głupio się z tym czuje płaciliśmy pojedynczo było ok
a wzięliśmy abonament za większe pieniądze co okazało wielkim bladem i przegraliśmy.
Napisałem odpowiedź w tej sprawie będę o to starał sie walczyć i jak tylko będzie coś wiadome napiszę.
Pozdrawiam Maxtyp."

Tak przy okazji może Mksuzi napisze jak mu poszło odrabianie strat?facepalm
Bo gdybym dalej grał to badziewie to bym skończył z 5K w plecy.
Glosy: 8gruzin8 (+1)
20-03-2013 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
8gruzin8 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 363
Dołączył: May 2012
Reputacja: 127 +

Forum Gold: 45.00
Post: #419
RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony
OK - dzięki za info Robercie.

Ja powiem tak:
Nie czuję się oszukany przez Maxa, ale zawiodłem się na kontakcie z nim.
Zapłaciłem za abonament i otrzymywałem przez cały tydzień typy (to, że jeden był na +, reszta w plecy to już moje ryzyko z którym musiałem sie liczyć). Przyjąłem wpadki na klatę i na szczęście jestem jedynie na niewielkim minusie bo w porę się obudziłem.

Jednak Max powiedział nam "panowie gramy dalej", a jednak tak nie jest.
Nie podaje już typów na PW - ja ich już nie będę obstawiał (bo są cienkie w uj), ale będę analizował - bo czemu nie.

Mam do Was pytanie czy adres Maxa w MB był adresem założonym na kobietę Annę Borczyk ? To na samym początku zaciekawiło mnie - dlaczego facet podaje dane do wpłaty pieniędzy na kobietę.

Mój syn potrzebuje Waszej pomocy http://zarabiam.com/Temat-Moj-synek-chce...owi-109199
20-03-2013 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matiz12652 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #420
RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony
nie kapuje Cię Max. Co to w ogóle za pomysł z tymi typami od kogoś, przecież to Ty miałes jako były stawkowicz pokazać gdzie są buków błędy i podobno miałeś kontakty na forach itd a teraz okazuje się że typy od kogoś braleś i jeszcze im za to płaciłeś . Co z Ciebie za fachowiec . . . Mam szczęście że nie miałem kasy wykupić tego a już powoli się zbierałem . Wiesz teraz będziesz coraz gorzej typował bo jest presja i będziesz świrowal Chciałem wykupić typy mimo że sam mam średnia skuteczność 72 % trafionych meczów i w ostatni weekend ja i ludzie którym dałem typy wygrali łącznie 1230 zł nie grając za więcej niż 4 zł na jeden kupon a weszły 4
20-03-2013 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakłady LAY CS LuckyOne 97 23,321 23-03-2017 17:34
Ostatni post: LuckyOne

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości