Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pewna inwestycja - 5000 zł

Autor Wiadomość
Inwestor25 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 583
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 254 +

Forum Gold: 55.00
Post: #11
RE: Pewna inwestycja - 5000 zł
Sprawdź:
ale nie możesz pisać ludziom, że opcje binarne to hazard bo to nie jest hazard. Owszem, decyduje przypadek i szczęście, ale wg prawa opcje binarne i forex to firmy akceptowane w Polsce.
25-10-2012 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
canis987 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #12
RE: Pewna inwestycja - 5000 zł
Ależ ja miałem na myśli tylko osoby, które grają nie posiadając żadnej wiedzy o opcjach. Bo jeśli ktoś gra w opcje i liczy zaledwie na łut szczęścia czy przypadek, nie podpierając swoich typów wiedzą/umiejętnościami to jak to inaczej nazwać jak nie hazardem?

Wg prawa może i hazardem nie są i według mnie nie powinny być do hazardu zaliczane tak jak forex, ale spójrzmy prawdzie w oczy, jak ktoś nie ma zielonego pojęcia o forexie, analizach itd itp. to równie wielką szansę na wygraną ma w ruletke, czy zakładach bukmacherskich.
25-10-2012 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kleomenes Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,554
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #13
RE: Pewna inwestycja - 5000 zł
(25-10-2012 22:01)canis987 napisał(a):  Ależ ja miałem na myśli tylko osoby, które grają nie posiadając żadnej wiedzy o opcjach. Bo jeśli ktoś gra w opcje i liczy zaledwie na łut szczęścia czy przypadek, nie podpierając swoich typów wiedzą/umiejętnościami to jak to inaczej nazwać jak nie hazardem?

Wg prawa może i hazardem nie są i według mnie nie powinny być do hazardu zaliczane tak jak forex, ale spójrzmy prawdzie w oczy, jak ktoś nie ma zielonego pojęcia o forexie, analizach itd itp. to równie wielką szansę na wygraną ma w ruletke, czy zakładach bukmacherskich.
Wypisz wymaluj moja działalność na exbino facepalm
25-10-2012 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inwestor25 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 583
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 254 +

Forum Gold: 55.00
Post: #14
RE: Pewna inwestycja - 5000 zł
(25-10-2012 22:01)canis987 napisał(a):  Ależ ja miałem na myśli tylko osoby, które grają nie posiadając żadnej wiedzy o opcjach. Bo jeśli ktoś gra w opcje i liczy zaledwie na łut szczęścia czy przypadek, nie podpierając swoich typów wiedzą/umiejętnościami to jak to inaczej nazwać jak nie hazardem?

Wg prawa może i hazardem nie są i według mnie nie powinny być do hazardu zaliczane tak jak forex, ale spójrzmy prawdzie w oczy, jak ktoś nie ma zielonego pojęcia o forexie, analizach itd itp. to równie wielką szansę na wygraną ma w ruletke, czy zakładach bukmacherskich.

ja się z Tobą zgadzam w kwestii szczęścia i rozumiem o co Ci chodzi. Porównujesz do hazardu, ale nie możesz nazywać tego hazardem bo to wprowadza w błąd, to wszystko. Chodzi mi o sposób formowania zdania bo ktoś, kto interesuje się opcjami może przeczytać w Twojej wypowiedzi że to hazard i będzie potem błędnie powtarzał, że opcje binarne to hazard. O to mi chodzi Tongue
25-10-2012 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PlastPL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 272
Dołączył: May 2012
Reputacja: 29 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #15
RE: Pewna inwestycja - 5000 zł
(25-10-2012 20:04)Inwestor25 napisał(a):  canis, chyba mylisz pojęcia Tongue to że ktoś się na czymś nie zna to nie znaczy że uprawia hazard Tongue miałeś chyba na myśli ruletkę Tongue

Ale zgodzę się z tym - opcje binarne to ruletka tak naprawdę, chyba że analizuje się wykresy i wybiera się te, w których trend rosnący czy spadkowy utrzymuje się od dłuższego czasu.

A jaka jest dla Ciebie definicja hazardu? Granie na forexie bez odpowiedniej wiedzy to hazard w najczystszej postaci.

Jeżeli według Ciebie analiza wykresow sprowadza się do sprawdzenia czy trend rosnący/spadkowy utrzymuje się od dłuższego czasu to błagam nie pisz na forum w sposób, który sugeruje, że masz jakiekolwiek pojęcie o tym rynku.
25-10-2012 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ComboThe Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 766
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 86 +

Forum Gold: 0.00
Post: #16
RE: Pewna inwestycja - 5000 zł
Ja bym rozdysponował 700$ BB (zielony + panele) - 2100zł
Do tego powstaje PrimusHub który na pewno da zarobić, niedawno zwracał pieniądze tym którzy byli na minusie
WeFindWays, 300% ROI 1-3% dziennie, do tego matryca
ProfitClicking - jeśli sytuacja się ustabilizuje

Resztę możesz w opcje binarne na których się nie znam, ale słyszałem nie raz pozytywny opinie
25-10-2012 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inwestor25 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 583
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 254 +

Forum Gold: 55.00
Post: #17
RE: Pewna inwestycja - 5000 zł
(25-10-2012 22:57)PlastPL napisał(a):  
(25-10-2012 20:04)Inwestor25 napisał(a):  canis, chyba mylisz pojęcia Tongue to że ktoś się na czymś nie zna to nie znaczy że uprawia hazard Tongue miałeś chyba na myśli ruletkę Tongue

Ale zgodzę się z tym - opcje binarne to ruletka tak naprawdę, chyba że analizuje się wykresy i wybiera się te, w których trend rosnący czy spadkowy utrzymuje się od dłuższego czasu.

A jaka jest dla Ciebie definicja hazardu? Granie na forexie bez odpowiedniej wiedzy to hazard w najczystszej postaci.

Jeżeli według Ciebie analiza wykresow sprowadza się do sprawdzenia czy trend rosnący/spadkowy utrzymuje się od dłuższego czasu to błagam nie pisz na forum w sposób, który sugeruje, że masz jakiekolwiek pojęcie o tym rynku.

Nigdy nigdzie nie napisałem, że uważam że mam wystarczającą wiedzę na temat forexa i opcji binarnych więc mi tego nie zarzucaj. Zdaję sobie sprawę z tego, że osoby zajmujące się rynkiem forex zwracają uwagę na miliony innych rzeczy. Ja tego nie robię bo zacząłem się interesować tą tematyką od miesiąca i to niepełnego. Ale zanim rozpocząłem inwestowanie w opcje binarne upewniłem się, że nie jest to hazard.

Inwestowanie bez wiedzy i liczenie na szczęście i przypadek ma oczywiście cechy hazardu, ale nie jest hazardem. Jeśli nie rozróżniacie pojęć to przykro mi, może należałoby poświęcić odrobinę czasu na przyswojenie takich pojęć jak "przenośnia", "porównanie", "synonim", "wyraz bliskoznaczny".

Nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje z ludźmi, którzy uważają się za alfę i omegę i atakują kogoś, kto zwraca uwagę na to, by nie wprowadzać ludzi w błąd. Mam ważniejsze sprawy niż prowadzenie polemiki na temat znaczenia słowa "hazard"
25-10-2012 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duzypawel Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 763
Dołączył: May 2012
Reputacja: 132 +

Forum Gold: 3.00
Post: #18
RE: Pewna inwestycja - 5000 zł
chłopaki weźcie poluzujcie krawaty albo idźcie pogadać na PW. co to kogo obchodzi jak co kto nazywa?

nie kłóćmy się o słowa - kłóćmy się o rzeczy Smile

a rzeczy macie na myśli te same, tylko różnie to nazywacie i teraz każdy mało się nie zesra żeby tylko przekonać drugiego że moja racja jest mojsza niż Twojsza.

wydawało mi się, że temat jest o inwestycji 5.000 bez ryzyka...

duzypawel, dumny członek http://zarabiam.com od May 2012.
26-10-2012 07:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Secret Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 484
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 282 +

Forum Gold: 0.00
Post: #19
RE: Pewna inwestycja - 5000 zł
(26-10-2012 07:03)duzypawel napisał(a):  chłopaki weźcie poluzujcie krawaty albo idźcie pogadać na PW. co to kogo obchodzi jak co kto nazywa?

nie kłóćmy się o słowa - kłóćmy się o rzeczy Smile

a rzeczy macie na myśli te same, tylko różnie to nazywacie i teraz każdy mało się nie zesra żeby tylko przekonać drugiego że moja racja jest mojsza niż Twojsza.

wydawało mi się, że temat jest o inwestycji 5.000 bez ryzyka...

no też człowiek myślał , że wchodzi na temat o 5.000 zł do inwestycji , ale nagle wyszło , że się kłócą o opcje binarne .
26-10-2012 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Verb22 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 830
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #20
RE: Pewna inwestycja - 5000 zł
Rozdyspunuj kase na rozne HYIP-y. Zysk pewny, niskie prawdopodobieństwo straty.

Sklep Seo : http://zarabiam.com/Temat-Twoj-Kompletny...rek-155956
26-10-2012 13:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Inwestycja w stacje ładowania dla elektryków itmaster 7 10,056 01-03-2024 16:04
Ostatni post: cezar78
  Inwestycja w gridboty na tokenach lawerowanych Batboy 0 532 01-01-2024 20:10
Ostatni post: Batboy
  GoldSaver.pl - inwestycja w złoto już od 50zł! sovka 0 1,246 26-10-2023 08:33
Ostatni post: sovka
  Inwestycja w siebie Kakashi69 6 5,010 04-05-2023 16:14
Ostatni post: Dr Piotr
  Inwestycja w złoto - pytania laika itmaster 8 2,545 12-10-2022 12:28
Ostatni post: karol03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości