Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 13 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej

Autor Wiadomość
misza02 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 512
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 10 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #2111
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Sprawdź:
(11-12-2012 00:13)misza02 napisał(a):  jak mozna sprawdzic gdzie sie znajduje firma na sprzedaz (w jakim panstwie)?

Powtarzam pytanie
11-12-2012 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2112
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(11-12-2012 10:34)misza02 napisał(a):  
(11-12-2012 00:13)misza02 napisał(a):  jak mozna sprawdzic gdzie sie znajduje firma na sprzedaz (w jakim panstwie)?

Powtarzam pytanie

misza chyba nie ma takiej możliwość po samej firmie
po nicku możesz sprawdzić w jakim kraju znajduje się konto osoby sprzedającej udziały i wtedy to może być też kraj w którym znajduje się firma
11-12-2012 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Blackers Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 384
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 5.00
Post: #2113
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Tomazzi ale Ci dobrze z tą firmą z mięsem jestes w niej sam na mazowieckim nie masz konkurencji sam sobie cene ustalasz widzę, że urosła a kanapki z czegoś robić trzeba.
11-12-2012 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2114
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(11-12-2012 11:50)Blackers napisał(a):  Tomazzi ale Ci dobrze z tą firmą z mięsem jestes w niej sam na mazowieckim nie masz konkurencji sam sobie cene ustalasz widzę, że urosła a kanapki z czegoś robić trzeba.

przy cenach za płacę produkt musi na siebie zarobić, a nie zamierzam dokładać do gry jak indyk, gonia i paru ekonomistów Smile
spadną koszty produkcji to i cenę obniżę to jasne jak słońce Smile
11-12-2012 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
buch Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 308
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 25.00
Post: #2115
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
add z 30% zostal podniesiony na 88% takze to wszystko bylo zaplanowane, specjalnie powstala firma z kanapkami aby pozbyc sie miesa z budzetu

xxx czasu firma zarabiala na siebie z nizsza marza, ale jak widac nie byl to zarobek a straty, przeciez inaczej koszta by nie byly podniesione haha
a tak krzyczal ze gonia mysli ze bedzie sprzedawac swoje winko za 60zl a sam robi to samo ale z innym produktem

ps. pozwolilem sobie skomentowac Twoja wypowiedz bo widzialem Twoj post przed edycja kiedy to na mnie najechales, w innym wypadku nie udzielalbym sie
11-12-2012 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2116
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(11-12-2012 12:00)buch napisał(a):  add z 30% zostal podniesiony na 88% takze to wszystko bylo zaplanowane, specjalnie powstala firma z kanapkami aby pozbyc sie miesa z budzetu

xxx czasu firma zarabiala na siebie z nizsza marza, ale jak widac nie byl to zarobek a straty, przeciez inaczej koszta by nie byly podniesione haha
a tak krzyczal ze gonia mysli ze bedzie sprzedawac swoje winko za 60zl a sam robi to samo ale z innym produktem

ps. pozwolilem sobie skomentowac Twoja wypowiedz bo widzialem Twoj post przed edycja kiedy to na mnie najechales, w innym wypadku nie udzielalbym sie

nie sprzedaję mięsa po 60 pln - duża różnica
zauważ, że cena produktu zawsze idzie do góry jak znika produkt gry - kanapki kupowałeś po 25 pln z fabryki gry - dzisiaj 35 pln jest standardem przy tych stawkach za płacę i tutaj działa prawo popytu i podaży czego cena kanapek wraz ze wzrostem ceny płac jest najlepszym przykładem
popyt i podaż masz również na rynku xau i euro w grze - cena idzie w górę i w dół, był czas, że xau było bardzo tanie - teraz poszło do góry i również zasady popytu i podaży tam działają jak i zasady giełdowe hossa i bessa bo wewnętrzny rynek xau i euro działa na zasadzie "ala forex"
przy kosztach produkcji cena 1,65 do góry nie jest wysoką ceną - nie musisz kupować mięsa u mnie nikt cię nie zmusza, ja również kanapki mogę kupować u siebie a nie u ciebie jak to robię
cena 60 pln w przypadku goni to jedyna opłacalna by wychodziła na plus, jak pisałem - spadną koszty produkcji, to zmniejszę cenę - ja nie zamierzam dokładać jak ci "ekonomiści", gdybym dokładał ta adding miałbym na minusie a nie dopuściłem do tej sytuacji bo nie szalałem z cenami jak ty i reszta "ekonomistów"
sam jesteś przypadkiem gdzie najniższa cena pracy to 92 a ty dajesz swoją 104 także nim się kogoś czepisz bądź sam w porządku , chodź na tą chwilę twoje 104 jest za niskie bo przez to, że ty wywindowałeś cenę to i inni dali więcej jak twoja oferta ( mówię tutaj o małopolskim)
pierwsze prowodyrem z windowaniem cen był indyk, a teraz ty od niego pałeczkę w tej kwestii przejąłeś - windujesz cenę do góry więc reszta chcąc być pierwsza podnosi jeszcze wyżej
uspokoi się na pewno z płacą jak paru "ekonomistów" dołoży do gry i stawki za płacę zmaleją - na to nie ma innego lekarstwa jak przeczekać, aż dzieci się wyszumią, dołożą i pójdą po rozum do głowy
gra się po to by zarobić a nie dokładać - to gra ekonomiczna jak byś nie zauważył i ekonomiczne podejście to podstawa i dostosowywanie się do popytu i podaży - wysokie stawki za pracę to jeszcze nie ten czas w e-polsce, za mało aktywnych graczy jako pracowników i ceny jeszcze zbyt wysokie do zarobków, a obniżenie ich to albo maluteńki zarobek na sprzedaży czegoś przy tych stawkach albo dokładanie do produkcji i wychodzenie na minus - i mówię tylko o rynku w e-polsce i jego sytuacji ekonomicznej
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2012 12:42 przez tomazzi.)
11-12-2012 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
buch Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 308
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 25.00
Post: #2117
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
ciekawe tylko jak inni widza jaka ja dalem cene akurat w malopolsce jezeli przebywaja w innych regionach, bardzo interesujace
teraz bedziesz sie czepial bo akurat byla u Was cena 92, ja nie zamierzam z Toba dyskutowac, zeby niepotrzebnie nie narazac sie na lawine Twojego spamu pozwole sobie nie skomentowac dalej Twojej wypowiedzi
widzisz bledy tylko u kogos, lecz swoich nie dostrzegasz, a tematy drazliwe omijasz szerokim lukiem starajac sie zwrocic uwage na cos innego

pozdrawiam

ps. ile razy bedziesz jeszcze edytowal swoj post?
11-12-2012 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2118
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(11-12-2012 12:47)buch napisał(a):  ciekawe tylko jak inni widza jaka ja dalem cene akurat w malopolsce jezeli przebywaja w innych regionach, bardzo interesujace
teraz bedziesz sie czepial bo akurat byla u Was cena 92, ja nie zamierzam z Toba dyskutowac, zeby niepotrzebnie nie narazac sie na lawine Twojego spamu pozwole sobie nie skomentowac dalej Twojej wypowiedzi
widzisz bledy tylko u kogos, lecz swoich nie dostrzegasz, a tematy drazliwe omijasz szerokim lukiem starajac sie zwrocic uwage na cos innego

pozdrawiam

ps. ile razy bedziesz jeszcze edytowal swoj post?

w przeciwieństwie do ciebie inni pytają się pomiędzy sobą jakie oferty cenowe są najwyższe w danym regionie - dla każdego to nie jest problem zapytać, dla ciebie już jest, piszą pw w grze, na forum tutaj czy gry
oj biedactwo z ciebie buch - wszyscy coś mogą by wiedzieć tylko ty bidny nie możesz - na prawdę mi ciebie szkoda bardzo z tego powodu
nie jest to żaden problem dowiedzieć się jakie są najwyższe oferty i jaką dać cenę by kogoś przebić, chociaż z drugiej strony tak na to patrząc to hmmmm powiem tak : windujcie ceny dzieci windujcie bo szybciej będzie spokój i ceny za płacę wrócą do stanu normalności pod kątem i względem faktów i realiów ekonomicznych e-polski w grze
nie omijam niczego - stwierdzam suche fakty i podaję konkretne argumenty za to ty szukasz "zaczepki" ewidentnie i faktów nie zmienisz - pierwsze miałeś problem do misza02, teraz do mnie, ciekawe do kogo jeszcze podjazd zrobisz, no nic takich ludzi trzeba "strawić", lub udawać, że są jak powietrze = nie widoczni
hmmm post będę edytował tyle razy ile mi się będzie podobało jak uznam tylko, że mam coś do dodania w swojej wypowiedzi - masz z tym jakiś problem ? to napisz do przyjaciółki bo nie zamierzam chcąc do niego coś dodać pisać post pod postem
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2012 13:01 przez tomazzi.)
11-12-2012 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
buch Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 308
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 25.00
Post: #2119
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(11-12-2012 12:54)tomazzi napisał(a):  
(11-12-2012 12:47)buch napisał(a):  ciekawe tylko jak inni widza jaka ja dalem cene akurat w malopolsce jezeli przebywaja w innych regionach, bardzo interesujace
teraz bedziesz sie czepial bo akurat byla u Was cena 92, ja nie zamierzam z Toba dyskutowac, zeby niepotrzebnie nie narazac sie na lawine Twojego spamu pozwole sobie nie skomentowac dalej Twojej wypowiedzi
widzisz bledy tylko u kogos, lecz swoich nie dostrzegasz, a tematy drazliwe omijasz szerokim lukiem starajac sie zwrocic uwage na cos innego

pozdrawiam

ps. ile razy bedziesz jeszcze edytowal swoj post?

w przeciwieństwie do ciebie inni pytają się pomiędzy sobą jakie oferty cenowe są najwyższe w danym regionie - dla każdego to nie jest problem zapytać, dla ciebie już jest, piszą pw w grze, na forum tutaj czy gry
oj biedactwo z ciebie buch - wszyscy coś mogą by wiedzieć tylko ty bidny nie możesz - na prawdę mi ciebie szkoda bardzo z tego powodu
nie jest to żaden problem dowiedzieć się jakie są najwyższe oferty i jaką dać cenę by kogoś przebić, chociaż z drugiej strony tak na to patrząc to hmmmm powiem tak : windujcie ceny dzieci windujcie bo szybciej będzie spokój i ceny za płacę wrócą do stanu normalności pod kątem i względem faktów i realiów ekonomicznych e-polski w grze
nie omijam niczego - stwierdzam suche fakty i podaję konkretne argumenty za to ty szukasz "zaczepki" ewidentnie i faktów nie zmienisz - pierwsze miałeś problem do misza02, teraz do mnie, ciekawe do kogo jeszcze podjazd zrobisz, no nic takich ludzi trzeba "strawić", lub udawać, że są jak powietrze = nie widoczni
hmmm post będę edytował tyle razy ile mi się będzie podobało jak uznam tylko, że mam coś do dodania w swojej wypowiedzi - masz z tym jakiś problem ? to napisz do przyjaciółki bo nie zamierzam chcąc do niego coś dodać pisać post pod postem

jakbys czytal ze zrozumieniem to wiedzialbys ze konflikt zaczal sie od tego iz zaczeliscie obrazac graczy
nigdy nie czepiam sie nikogo bez powodu, widze jednak ze byl to moj blad stawac w obronie tych po ktorych tak jechales i jedziesz do tej pory bo teraz uwziales sie na mnie

ze strony innych graczy nie zauwazylem obelg przez co nie wszedlem z nikim w konflikt, ale Ty oczywiscie bedziesz mial zapewne swoje zdanie ktorego juz napewno nie mam zamiaru komentowac
mysle ze na innym forum bez Twojej pozycji ktora do tej pory nie wiem jak sobie wypracowales zostalbys juz usuniety za takie zachowanie
to tyle ode mnie
11-12-2012 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2120
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(11-12-2012 13:09)buch napisał(a):  
(11-12-2012 12:54)tomazzi napisał(a):  
(11-12-2012 12:47)buch napisał(a):  ciekawe tylko jak inni widza jaka ja dalem cene akurat w malopolsce jezeli przebywaja w innych regionach, bardzo interesujace
teraz bedziesz sie czepial bo akurat byla u Was cena 92, ja nie zamierzam z Toba dyskutowac, zeby niepotrzebnie nie narazac sie na lawine Twojego spamu pozwole sobie nie skomentowac dalej Twojej wypowiedzi
widzisz bledy tylko u kogos, lecz swoich nie dostrzegasz, a tematy drazliwe omijasz szerokim lukiem starajac sie zwrocic uwage na cos innego

pozdrawiam

ps. ile razy bedziesz jeszcze edytowal swoj post?

w przeciwieństwie do ciebie inni pytają się pomiędzy sobą jakie oferty cenowe są najwyższe w danym regionie - dla każdego to nie jest problem zapytać, dla ciebie już jest, piszą pw w grze, na forum tutaj czy gry
oj biedactwo z ciebie buch - wszyscy coś mogą by wiedzieć tylko ty bidny nie możesz - na prawdę mi ciebie szkoda bardzo z tego powodu
nie jest to żaden problem dowiedzieć się jakie są najwyższe oferty i jaką dać cenę by kogoś przebić, chociaż z drugiej strony tak na to patrząc to hmmmm powiem tak : windujcie ceny dzieci windujcie bo szybciej będzie spokój i ceny za płacę wrócą do stanu normalności pod kątem i względem faktów i realiów ekonomicznych e-polski w grze
nie omijam niczego - stwierdzam suche fakty i podaję konkretne argumenty za to ty szukasz "zaczepki" ewidentnie i faktów nie zmienisz - pierwsze miałeś problem do misza02, teraz do mnie, ciekawe do kogo jeszcze podjazd zrobisz, no nic takich ludzi trzeba "strawić", lub udawać, że są jak powietrze = nie widoczni
hmmm post będę edytował tyle razy ile mi się będzie podobało jak uznam tylko, że mam coś do dodania w swojej wypowiedzi - masz z tym jakiś problem ? to napisz do przyjaciółki bo nie zamierzam chcąc do niego coś dodać pisać post pod postem

jakbys czytal ze zrozumieniem to wiedzialbys ze konflikt zaczal sie od tego iz zaczeliscie obrazac graczy
nigdy nie czepiam sie nikogo bez powodu, widze jednak ze byl to moj blad stawac w obronie tych po ktorych tak jechales i jedziesz do tej pory bo teraz uwziales sie na mnie

ze strony innych graczy nie zauwazylem obelg przez co nie wszedlem z nikim w konflikt, ale Ty oczywiscie bedziesz mial zapewne swoje zdanie ktorego juz napewno nie mam zamiaru komentowac
mysle ze na innym forum bez Twojej pozycji ktora do tej pory nie wiem jak sobie wypracowales zostalbys juz usuniety za takie zachowanie
to tyle ode mnie

wielki obrońco ućieśnionych nie da się inaczej nazwać debilnych działań goni indyk i moje wypowiedzi i micza02 odnośnie ich poczynań było tylko nazywaniem rzeczy po imieniu i żebyś stawał na rzęsach i klaskał uszami to faktów nie zmienisz
jeśli ja albo misza nie mielibyśmy podstaw do komentowania ich poczynań to byśmy tego nie robili - proste jak drut
z resztą robisz to samo co oni, życzę powodzenia w dalszych pseudo działaniach ekonomicznych - daleko tak nie zajedziesz jeśli w grze chcesz zarobić, lub zarobisz ale za x lat świetlnych - radzę otworzyć exel zrobić statystyki i wyliczenia i przejrzeć na oczy bo na razie niestety fakty są brutalne stosować ich taktykę zacząłeś i szybko do niczego tą drogą nie zajdziesz
z mojej strony to nie jest żaden atak na twoją osobę, tylko odpowiedź na twoje pseudo mądrości
11-12-2012 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MyGuava - 5 euro - za samo założenie konta i weryfikację. NowyUser 1 556 09-04-2024 13:11
Ostatni post: Hybrid1990
  Za Darmo 15 Euro Od Razu Do Wypłaty androlo 1 151 03-04-2024 08:43
Ostatni post: Hybrid1990
  Kurs euro Janek8192 4 278 27-02-2024 10:32
Ostatni post: Hybrid1990
  Kurs euro Janek8192 1 131 25-02-2024 21:03
Ostatni post: Hybrid1990
  Marvel’s Spider-Man w EURO za 109zl MAZIK 1 2,764 28-11-2023 09:25
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości