Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 25 Głosów - 3.36 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestowanie w opcje binarne? » Ponad 3500€ zarobione w 25 dni :) Fart stulecia :D Atrakcyjny sposób zarabiania dla rozsądnych i odpowiedzialnych ludzi.

Autor Wiadomość
Scoobyx Offline
Anakin Skywalker
*

Liczba postów: 2,675
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 804 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 101.12
Post: #2581
Inwestowanie w opcje binarne?
Sprawdź:
24option jest moim zdaniem najlepszy. Zero opóźnień, nie ma przycięć. Support odpowiada bardzo szybko. Czego więcej chcieć?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2015 13:55 przez Scoobyx.)
16-05-2015 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
BaaTooN Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 20 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 45.00
Post: #2582
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
ad_kat1 czytałem o tym w tym temacie:http://zarabiam.com/Temat-Finpari-30-bez...ytu-113034
Jak będę miał wymagany obrót to spróbuje wypłacić.
16-05-2015 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #2583
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
(16-05-2015 09:39)adios123 napisał(a):  Jak to jest? Chciałbym np. wpłacić 2k zł, ile muszę potem mieć hajsu aby to wypłacić? Nie ma takiego czegoś i można od każdej kwoty wypłacić, czy jednak jest?

(16-05-2015 11:57)adios123 napisał(a):  @[MLN]

No nie wiem, jaki wedlug ciebie jest dobry?

@[adios123] - Każdy broker ma inne wymogi przy wypłacaniu kasy, są określone kwoty minimalne które można wypłacić. Tak samo jak to zależne jest od bonusów. Często jak bierzesz to, żeby je wypłacić musisz zrobić "x" obrotu. Pisałem Tobie, że z tej niższej półki Optiontrade byłby najlepszym rozwiązaniem.

(16-05-2015 13:55)Scoobyx napisał(a):  24option jest moim zdaniem najlepszy. Zero opóźnień, nie ma przycięć. Support odpowiada bardzo szybko. Czego więcej chcieć?

Raczej czego chcieć mniej - mniejszy depozyt Idea

[Obrazek: giphy.gif]
16-05-2015 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

osinex Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 410
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 188 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #2584
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
24 option miał kiedyś promocje, 50$ bez depozytu. Oczywiscie wtopiłem wszystko bo to bylo dawno a ja bylem mlody i glupi Idea .. Ale nie o to chodzi Smile od tamtego czasu 24option to jest mój cel. Big Grin A konkretnie ugranie na jakimś optiontrade, topotion czy innych pomniejszych takiej kasy, żeby było mnie stać na 24option Big Grin
Nie chce kłamać bo to było dawno, ale wchodząc w opcje mam do wyboru (oczywwiscie to sie zmienia)
5min 10min 15min - Czyli konkretnie ileś czasu od postawienia + Odpowiedniki tego ale ze sztywnymi godzinami.

W wyniku tego praktycznie możemy sobie wybrać kiedy chcemy tą opcje zamknąć. A nei tak jak w przypadku innych brokerów o tej porze np. par walutowych już jest tyle co nic, a godzin zamknięcia jest jeszcze mniej. Undecided
19-05-2015 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ad_kat1 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2585
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
Jeszcze nie znalazłem na tym forum ani jednej osoby, która zadała by jakieś mądre i sensowne pytanie. Wiedza na temat tego u jakiego brokera będziesz miał konto (to u kogo będziesz miał konto) nie ma tutaj żadnego znaczenia. Naucz się lepiej prowadzić zyskowne dla Ciebie transakcje bo chcesz przecież coś zarobić, no nie? A do tego potrzebna Ci jest wiedza, wiedza na temat rynku, więc naucz się podstaw, czyli analiza wykresów, analizy runku. Dopiero załóż sobie realne konto.

Nikt nie udzieli Ci tu żadnej sensownej wypowiedzi, bo nie ma tu ekspertów, za to musisz zapłacić HAJS, $$$$$$$$$$,Eruo, złotówki, nikt tu nie chce się dzielić wiedzą, a chyba po to jest to forum, nie?!

Na moje pytanie nie znalazła się odpowiedz, które kiedyś zadałem, jeśli przekroczyło ono kompetencje innych to oznacza, że nie ma tu żadnych ekspertów finansowych (oczywiście nie urażając innych i nie umniejszając nikomu), a jeśli są, to nikt nie chce się dzielić prawdziwą wiedzą. Tyle w temacie. Baj. Jeszcze się odezwę, bo jestem aktywny.

A teraz oczekuję mądrych pytań, to może się w końcu czegoś nauczycie.
22-05-2015 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
osinex Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 410
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 188 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #2586
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
(22-05-2015 10:27)ad_kat1 napisał(a):  Jeszcze nie znalazłem na tym forum ani jednej osoby, która zadała by jakieś mądre i sensowne pytanie. Wiedza na temat tego u jakiego brokera będziesz miał konto (to u kogo będziesz miał konto) nie ma tutaj żadnego znaczenia. Naucz się lepiej prowadzić zyskowne dla Ciebie transakcje bo chcesz przecież coś zarobić, no nie? A do tego potrzebna Ci jest wiedza, wiedza na temat rynku, więc naucz się podstaw, czyli analiza wykresów, analizy runku. Dopiero załóż sobie realne konto.

Nikt nie udzieli Ci tu żadnej sensownej wypowiedzi, bo nie ma tu ekspertów, za to musisz zapłacić HAJS, $$$$$$$$$$,Eruo, złotówki, nikt tu nie chce się dzielić wiedzą, a chyba po to jest to forum, nie?!

Na moje pytanie nie znalazła się odpowiedz, które kiedyś zadałem, jeśli przekroczyło ono kompetencje innych to oznacza, że nie ma tu żadnych ekspertów finansowych (oczywiście nie urażając innych i nie umniejszając nikomu), a jeśli są, to nikt nie chce się dzielić prawdziwą wiedzą. Tyle w temacie. Baj. Jeszcze się odezwę, bo jestem aktywny.

A teraz oczekuję mądrych pytań, to może się w końcu czegoś nauczycie.
Jakie to było pytanie
24-05-2015 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ad_kat1 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2587
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
osinex, a co wcielasz się w rolę eksperta? Wink

np. które z par walut dają najkorzystniejszą procentowo stopę zwrotu, a które najmniej korzystną? (EUR/JPY, AUD/USD, AUD/USD, EUR/USD, inne pozostałe).

W internecie jest wiele stron, które udostępniają darmowe sygnały idące z rynku, w jaki sposób będzie zachowywał się wykres, np autochartits, ale wg. mnie to i tak w dalszym ciągu 50% szans na udaną transakcję, tu trzeba czegoś więcej, nie mniej jednak autochartit może być czasem bardzo pomocne Wink

Obecnie prowadzę coraz więcej udanych transakcji, stawiam na jakość a nie na ilość.
29-05-2015 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
osinex Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 410
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 188 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #2588
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
Niee ja ekspertem nie jestem Sad jeszcze Wink

To pytanie takie trochę z czapy Big Grin każdy broker ustala sam ile zwrotu będzie z danej waluty. Te najpopularniejsze jak eur usd mają najwieksze %.
Jednak patrząc na ten aspekt to lepsze pytanie to : który broker oferuje najlepsze zwroty.

Korzystasz z autochartista? Możesz coś więcej powiedzieć? Jak się spisuje?
07-06-2015 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
malpa2 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,826
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 294 +

Forum Gold: 20.00
Post: #2589
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
Dukascopy daje aż do 90% zwrotu i jest to chyba najwyższy obecnie zwrot na rynku Wink
07-06-2015 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
LordBeaK Offline
OSZUST
*

Liczba postów: 761
Dołączył: May 2011
Forum Gold: 108.89
Post: #2590
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
To moze ja sie pobawie w eksperta. Oczywiscie nim nie jestem. Zwrot % waluty zalezy od brokera oraz od popytu na dana walute. Nie jest to nigdzie ustalone. Np. Na binary.com zwrot jest do 103%. A na innych widzialem zwror 60%. Oczywiscie jest to wartosc zmienna.

Co do Autochartist. Wedlug mnie jest to program bardziej pod forex. Pokazuje on wybicia z kanalow oraz trendy. Jednak wybicie nie musi nastapic na tej konkretnej swiecy ktora pokazuje ten program. Moze on byc jedynie kolejna pomoca pod wlasna analize na MT4. Najlepiej dobrac sobie swoja strategie na MT4. Analiza techniczna to jest glowna rzecz w Opcjach Binarnych.

Ja osobiscie uzywam tez analizy fundamentalnej ( mowa tutaj o opcjach jednodniowych wzwyz. ). Nie ma takiej strony ktora podaje 100% trafne sygnaly. Sam prowadze grupe z platnymi sygnalami i nie raz bylo tak, ze ledwo wychodzilo na 0.

Co do kompetencji uzytkownikow tego forum to uwazam, ze kazdy jest dobry w innej dziedzinie i nie warto osadzac na podstawie braku odpowiedzi na twoje pytanie. Nie kazdy siedzi tu 24/7.

Z mojej strony wszystko. Pozdrawiam.
08-06-2015 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szukam kogoś kto mógłby mi wytłumaczyć jak działają opcje binarne designinmymind 5 13,555 08-04-2022 16:22
Ostatni post: Roman102
  ESMA banuje Opcje Binarne w Europie kubn2 33 21,482 26-04-2019 11:55
Ostatni post: xela94
Thumbs Up HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. Polak123 146 49,208 28-03-2018 11:47
Ostatni post: Majka
  24option usuwa opcje, gdzie grać? malpa2 10 9,841 06-03-2018 16:59
Ostatni post: MaLiN
  Opcje trochę inaczej - automatyczny trading Adde 14 9,997 11-12-2017 20:54
Ostatni post: Tomono

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości