Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam » Opis Nowej Wersji BannersBroker

Autor Wiadomość
malpa2 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,826
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 294 +

Forum Gold: 20.00
Post: #41
RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam
Sprawdź:
Tak, kłóćcie się na PW.
20-07-2012 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
adax84 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 348
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam
(20-07-2012 20:05)malpa2 napisał(a):  Tak, kłóćcie się na PW.

A kto tu się kłóci - wymiana zdań na temat postrzegania jakie możliwości daje program Smile
Na forum można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Ja się dowiedziałem, że ilość kont bankowych (bo rozumiem, że o takich jest mowa) przekłada się na stabilność firmy. Muszę w swojej firmie dodać jeszcze ze dwa czy trzy konta - będę miał pewność, że nigdy nie zbankrutuję Smile facepalm
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-07-2012 21:35 przez adax84.)
20-07-2012 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
player_sct Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 200
Dołączył: May 2012
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam
Wow sie wesolo tu zrobilo Smile Koniec tych przekomarzan panowie, ludzie chca czytac konkretow o programie - to czy padnie czy nie mysle ze jest jasne jak slonce - kazdy program wczesniej czy pozniej pada, byly programy duzo wieksze ktore zdychaly. Jednakze poki co nie mamy zadnych znakow na to ze cos mialoby sie dziac. Cieszmy sie z tego ze mamy BB/JSS/Minta i jeszcze pare innych tak stabilnych programow bo mozemy spokojnie zarabiac. Biorac pod uwage ile ludzi sie ostatnio sparzylo na ponziakach mysle ze za chwile BB zacznie przezywac oblezenie takie jakie wlasnie przezywa JSS
20-07-2012 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adax84 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 348
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam
(20-07-2012 23:32)player_sct napisał(a):  to czy padnie czy nie mysle ze jest jasne jak slonce - kazdy program wczesniej czy pozniej pada, byly programy duzo wieksze ktore zdychaly.

To jest pewne - tak samo jak podatki czy śmierć Smile Nie takie firmy ogłaszały bankructwa.

Działa wam już wypełnianie paneli na bieżąco? ...mam wrażenie, że jest zdecydowanie lepiej - raz na dzień zmienia się u mnie w panelach wypracowana suma Smile

Od wczoraj powinien również działać Web Hosting, Organic Traffic i Choice Network Campaigns. Odnośnie tego ostatniego to można przypuszczać, że odpowiednie ustawienia powinny być dostępne chyba w ustawieniach kampanii. Szukam i szukam, ale jednak żadnych zmian tam nie widzę i nie mam możliwości wyboru stron na których będą pojawiać się moje banery. Albo jestem ślepy, albo źle szukam, albo jednak - mimo wyznaczonego terminu - jeszcze tego nie ma.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2012 06:43 przez adax84.)
21-07-2012 06:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #45
RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam
(21-07-2012 06:42)adax84 napisał(a):  
(20-07-2012 23:32)player_sct napisał(a):  to czy padnie czy nie mysle ze jest jasne jak slonce - kazdy program wczesniej czy pozniej pada, byly programy duzo wieksze ktore zdychaly.

To jest pewne - tak samo jak podatki czy śmierć Smile Nie takie firmy ogłaszały bankructwa.

Działa wam już wypełnianie paneli na bieżąco? ...mam wrażenie, że jest zdecydowanie lepiej - raz na dzień zmienia się u mnie w panelach wypracowana suma Smile

Od wczoraj powinien również działać Web Hosting, Organic Traffic i Choice Network Campaigns. Odnośnie tego ostatniego to można przypuszczać, że odpowiednie ustawienia powinny być dostępne chyba w ustawieniach kampanii. Szukam i szukam, ale jednak żadnych zmian tam nie widzę i nie mam możliwości wyboru stron na których będą pojawiać się moje banery. Albo jestem ślepy, albo źle szukam, albo jednak - mimo wyznaczonego terminu - jeszcze tego nie ma.

i na tym można zakończyć podsumowanie ziemskich wizji danych rzeczy Smile
bo co fakt to fakt - więksi giganci i kolosi od bb padali prędzej czy później a ich miejsce zajmowali nowi


również widzę różnicę w wypełnianiu się paneli - jest znacznie lepiej, ciekawe na jak długo ...


te kampanie wyboru reklam chyba jeszcze nie działają bo i u mnie brak możliwości wyboru jest
21-07-2012 06:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

malpa2 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,826
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 294 +

Forum Gold: 20.00
Post: #46
RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam
Jest lepiej z podliczaniem paneli, ale jak np. mam co 2 dni a nie codziennie, więc to zależy. Ale myślę, że jeszcze to usprawnią Wink
21-07-2012 08:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fishburger Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam
(20-07-2012 18:46)Verb22 napisał(a):  adax84

Jak zwykle demagogia. Próbujesz ze mnie zrobić przegranego. Tak, popełniłem pomyłke kto komu płaci, ale ty nie ustosunkowałeś sie do mojej kwesti - BANNERSBROKER MA OSOBNE KONTA DLA SWOICH ZYSKÓW, I DLA ZYSKÓW SWOICH KLIENTÓW. KIEDY PANELE SIĘ ZAMYKAJĄ, TO NASZ MIEJSCE REKLAMOWE ZAROBIŁO PIENIĄDZ DLA NAS I DLA BB. A TY UWAŻASZ, ŻE ONI TE PIENIĄDZ - MÓWIĄC POTOCZNIE - TRZYMAJĄ NA JEDNYM KONCIE. CO JEST GWARANTEM TEGO ŻE NIE UPADNIE.

Full Tilt Poker - druga co do wielkości (zaraz po PokerStars) platforma pokerowa na świecie obsługująca dziesiątki milionów zarejestrowanych graczy i obracająca miliardami $ USD też miała w swym statucie posiadanie dwóch kont. Na jednym miały być deponowane przychody firmy (rake, czyli prowizje od wszystkich rozdań), a na drugim miały być zgromadzone depozyty graczy, które dzieki temu miały być 100% bezpieczne, gdyż statutowo miały być "nie do ruszenia" przez firme pod żadnym pozorem... Full Tilt Poker od ponad roku jest bankrutem, a ludzie którzy mieli tam pieniądze potracili wszystko, więc jak widać posiadanie dwóch czy więcej kont nie jest kompletnie żadnym gwarantem niczego.

I żeby sprawa była jasna... jestem świeżym użytkownikiem BB (mam konto ok kilku dni), w program wchodziłem zupełnie świadomie, zdaje sobie sprawe z istniejącego ryzyka, mimo to jestem bardzo zadowolony i optymistycznie nastawiony i mam nadzieje że program będzie działał jak najdłużej ku naszej wielkiej radości Smile Pozdrawiam
21-07-2012 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Verb22 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 830
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #48
RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam
Up
Porównujesz firme zajmującą się hazardem, z firmą zajmującą się reklamą i marketingiem, tudzież progrmamem partnerskim o zamkniętym przepływie kapitału. Nie rozumiecie o czym mówię, więc nie mamy o czym gadać. Ja będę w BB inwestował i reinwestował, bo BB posiada zspół i ludzi o ogromnym doświadczeniu w PP, pracują tam naprawdę uzdolnieni ludzie. Nie ma w was ani kszty ryzyka, jesteście tchórzami, boicie się o marne tysiące, ma cie typowo polaczkowe umysły - tylko żeby przetrwać, nic nie ryzykować, pfffu, socjaliści.

Sklep Seo : http://zarabiam.com/Temat-Twoj-Kompletny...rek-155956
21-07-2012 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PlastPL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 272
Dołączył: May 2012
Reputacja: 29 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam
(21-07-2012 16:18)Verb22 napisał(a):  Up
Porównujesz firme zajmującą się hazardem, z firmą zajmującą się reklamą i marketingiem, tudzież progrmamem partnerskim o zamkniętym przepływie kapitału. Nie rozumiecie o czym mówię, więc nie mamy o czym gadać. Ja będę w BB inwestował i reinwestował, bo BB posiada zspół i ludzi o ogromnym doświadczeniu w PP, pracują tam naprawdę uzdolnieni ludzie. Nie ma w was ani kszty ryzyka, jesteście tchórzami, boicie się o marne tysiące, ma cie typowo polaczkowe umysły - tylko żeby przetrwać, nic nie ryzykować, pfffu, socjaliści.

Jeżeli nie wiesz na jakiej zasadzie dzialaja kasyna i co jest zrodlem ich przychodów to nie najlepiej sie nei wypowiadaj. Z pewnoscia ryzyko zwiazane z powierzeniem srodkow FTP (wspomnianym wczesniej) bylo obarczone znacznie, znacznie mniejszym ryzykiem niz powierzenie srodkow BB.

Oczywiscie nie twierdze, ze inwestycja w BB to zly pomysl, ale czytajac same superlatywy, mozna stwierdzic, ze albo na forum grasuje pelno oszustow/ naganiaczy , albo wiedze ekonomiczna niektorych forumowiczow zatrzymala sie na etapie przedsiebiorczosci w liceum (jesli w ogole do niej dotarla)
21-07-2012 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adax84 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 348
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam
(21-07-2012 16:48)PlastPL napisał(a):  Oczywiscie nie twierdze, ze inwestycja w BB to zly pomysl, ale czytajac same superlatywy, mozna stwierdzic, ze albo na forum grasuje pelno oszustow/ naganiaczy , albo wiedze ekonomiczna niektorych forumowiczow zatrzymala sie na etapie przedsiebiorczosci w liceum (jesli w ogole do niej dotarla)

PlastPL zaraz się dowiesz, że jednak namawiasz do nie inwestowania w program... Niektórzy mają OCD i wszędzie widzą, że my "polaczki" i "socjaliści" boimy się tam inwestować i namawiamy do rezygnacji z niego. Chyba faktycznie nie ma co karmić trola Smile

Ciekawy jestem z jakim opóźnieniem BB wprowadzi usługi o których wyżej pisaliśmy - bo kształtują się bardzo ciekawie Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2012 17:32 przez adax84.)
21-07-2012 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Reaktywacja Bannersbroker Verb22 87 21,564 20-06-2014 21:42
Ostatni post: EyeOfDevil
  Bannersbroker.com karol93 2,588 415,873 25-05-2014 11:31
Ostatni post: bbr
  Bannersbroker a ProfitClicking. As7 14 8,601 16-04-2013 08:39
Ostatni post: ComboThe
  Czy BannersBroker to scam? Verb22 116 31,406 08-04-2013 16:58
Ostatni post: BBinternet
  Panele w BannersBroker Ruska34 0 2,275 11-03-2013 20:42
Ostatni post: Ruska34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości