Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve » DOWODY KILKUNASTU WYPŁAT NA KONTO PAYPAL, CAŁY CZAS PŁACI OD KILKU MIESIĘCY - ŚWIETNE MIEJSCE NA INWESTYCJE SWOICH ŚRODKÓW

Autor Wiadomość
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #281
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
Sprawdź:
(30-07-2012 16:32)Szaman1644 napisał(a):  Tak tylko ja zarabiam tylko na fc i trochę trudno jest mi coś wyciągnąć. Większość kasy co zarobiłem to wrzuciłem do złych hyipów i straciłem. Ten pozostał i nadal generuje mi jakąś kaskę. A teraz okazuje się, że są jakieś problemy z fc i nie mam gdzie uzbierać dodatkowej kasy na inwestycje.

ja się nie bawię w żadne ppa czy w inne rzeczy
gdy zaczynałem inwestowanie to po prostu wszedłem z własnymi pieniędzmi i tak to się toczy od lat Smile
ruszyła mała kula śnieżna z góry robiąc się coraz większą i tak to się toczy, kasa robi kasę Smile

no niestety na to nic nie poradzisz, że nie raz "utopi" się inwestycję i straci się zainwestowane środki w danym hyip, nie raz i ja stracę ale sztuką jest obracać dalej i odzyskać co stracone w jednym czy w drugim i przeć dalej do przodu i zarabiać dalej Smile
30-07-2012 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
GrzesiX Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 206
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 15 +

Forum Gold: 0.00
Post: #282
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
Co polecacie? Zaczynajac, lepiej zainwestowac z PayPal'a czy moze z LR?

A tak swoja droga, wierzycie w to ze te 10$ maks. do wyplaty to ''jakis tam blad", ktorego nie sa w stanie naprawic juz w tyle czasu? Wydaje mi sie, ze boja sie potencjalnej, naglej niewyplacalnosci, gdy nagle dziennie trzeba bedzie wyplacac 50x wiecej...
30-07-2012 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #283
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
(30-07-2012 18:21)GrzesiX napisał(a):  Co polecacie? Zaczynajac, lepiej zainwestowac z PayPal'a czy moze z LR?

A tak swoja droga, wierzycie w to ze te 10$ maks. do wyplaty to ''jakis tam blad", ktorego nie sa w stanie naprawic juz w tyle czasu? Wydaje mi sie, ze boja sie potencjalnej, naglej niewyplacalnosci, gdy nagle dziennie trzeba bedzie wyplacac 50x wiecej...

sam decydujesz z czego inwestujesz Smile
co do wypłat bez problemów wypłacasz po kontakcie z adminem na lr ( chodź wprowadzony później ) więc znacznie większe wpływy teoretycznie miał na paypal
mój polecający na początku wypłacał duże kwoty ale były problemy w przypadku pół automatycznych wypłat i np zlecając 70$ dostawał 190$ lub 40$
oczywiście w przypadku nadwyżki albo zwracał na pp albo odejmowaną różnicę miał z konta a w przypadku mniejszej kwoty miał dosyłaną różnice
czasem może być błąd skryptu i osoba zajmująca się stroną techniczną w hyip a nie jest twórcą skryptu może mieć w nie swoim skrypcie problem z odnalezieniem błędu i będzie to też i trwało
jak mówię pracują bo by pracować spokojnie wyłączany jest codziennie paypal i do wpłat i do wypłat, mają być wprowadzone również wypłaty instant
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2012 18:27 przez tomazzi.)
30-07-2012 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kubn2 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 20.00
Post: #284
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
Hmm ciekawa rzecz. Oczywiście zarejestrowałem się z reflinka autora i mam pytanie, czy opłaca się zaryzykować i przelać te 101 dolarów by się łapać na ten dużo lepszy program niż na ten słabszy? Jeżeli strona by ciągnęła co najmniej 30 dni to zdążyło by Mi się zwrócić.
31-07-2012 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szaman1644 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,300
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 1597 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 195.20
Post: #285
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
Na twoje pytanie nie znam odpowiedzi, ale jak tommazi mówił bardziej opłaca się inwestować na plany 14 dniowe, a nie na ten 30. Taka rada tylko.
31-07-2012 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #286
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
(31-07-2012 09:39)kubn2 napisał(a):  Hmm ciekawa rzecz. Oczywiście zarejestrowałem się z reflinka autora i mam pytanie, czy opłaca się zaryzykować i przelać te 101 dolarów by się łapać na ten dużo lepszy program niż na ten słabszy? Jeżeli strona by ciągnęła co najmniej 30 dni to zdążyło by Mi się zwrócić.
dziękuję za rejestrację Smile
ile program jeszcze pociągnie tego nikt poza adminem nie wiem bo tylko on zna stany swoich kont, zarobków i jak idą mu inwestycje
na razie jest jednym z najdłużej działających i płacących hyip i myślę, że jeszcze długo ten stan się nie zmieni dlatego osobiście cały czas swoje środki trzymam tutaj w obrocie na reinwestycjach i nie wypłacam całości ale to jest moje indywidualne działanie odnośnie zainwestowanych środków - ktoś może się tym sugerować, a nie musi bo każdy sam decyduje co robi ze swoimi pieniędzmi Smile

co do inwestowania to pod względem zarobku % w danym depozycie na tą chwilę najbardziej korzystne inwestowanie jest w depozyty 14-sto dniowe o czym wspomniał już Szaman1644
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2012 09:58 przez tomazzi.)
Glosy: kubn2 (+1)
31-07-2012 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kubn2 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 20.00
Post: #287
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
14? Zrobiłem sobię obliczenie na podstawie 50 $ i wyszło że 2 razy 14 dni pozwoli mi wyciągnąć 68,445 a jeden 30 dni pozwoli mi wyciągnąć 68,500. Więc nie wiem, ale wg. mnie się nie opłaca, chyba że chodzi o bezpieczeństwo.
31-07-2012 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #288
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
nawet nie zauważyłem, a w news nie widziałem informacji - w dłuższych planach podniesione zostały troszkę %

co do obliczeń 2 x depozyt 14 dni da ci zysku 17$
a 1 na 30 dni da ci zysku 18,50 więc 1,50$ więcej


więc 30 dniowy ponownie opłaca się bardziej kupować depozyt niż 14
a swego czasu było na odwrót Smile najbardziej opłacalnym był 14 dniowy Smile
31-07-2012 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kubn2 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 20.00
Post: #289
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
(31-07-2012 10:12)tomazzi napisał(a):  nawet nie zauważyłem, a w news nie widziałem informacji - w dłuższych planach podniesione zostały troszkę %

więc 30 dniowy ponownie opłaca się bardziej kupować depozyt niż 14
a swego czasu było na odwrót Smile najbardziej opłacalnym był 14 dniowy Smile

Mam pytanko do cb. o ile chcesz udzielić takiej informacji. Ile masz tam wpłacone i ile wyciągasz w miesiąc?
31-07-2012 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #290
RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve
wpłaciłem 700$ które cały czas są w obrocie
o zarobku powiem dopiero jak wypłacę całość, bo dopóki środki są w obrocie a nie mam ich na koncie to nie można mówić o zarobku bo to tak jak bym miał gołębia na dachu Smile
31-07-2012 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  bg- 88 - SCAM marekx 4 1,200 15-06-2022 09:13
Ostatni post: Hybrid1990
  ludex one - crypto scam Folari 1 2,811 16-03-2022 09:21
Ostatni post: Hybrid1990
  PayTC.com - znowu jakiś "atak hakera", SCAM? DSTR 8 2,540 25-09-2021 14:45
Ostatni post: Hybrid1990
  Czy to SCAM??? Por2010 3 1,563 25-09-2021 14:45
Ostatni post: Hybrid1990
Exclamation Rapidu.net - wielkie oszustwo / SCAM FX58 6 5,306 19-09-2021 14:18
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości