Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Ankieta: Co sądzisz o serwisie I-Gagnant la barre?
Ankieta jest zamknięta.
Bardzo dobry serwis 40.10% 81 40.10%
Przeciętny 19.80% 40 19.80%
Nic specjalnego 12.38% 25 12.38%
Nie mam zdania 27.72% 56 27.72%
Razem 202 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 57 Głosów - 4.47 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje » ☞ Zarabiaj przez internet z najlepszym na rynku programem zarobkowym typu SurfBar ㋡ dowody wypłat, opis, poradnik, opinie, inwestowanie

Autor Wiadomość
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #281
RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki
Sprawdź:
(02-08-2012 16:20)mareczek napisał(a):  
(01-08-2012 21:51)Surfik napisał(a):  Mroczny rejestracja z Twojego linku Wink a co do 200 znajomych na gg i braku odpowiedzi troszkę się dziwie Wink zarejestrowałem się z ciekawości dzisiaj, punktów na ta chwile bez poleconych mam 6,7 tysia czyli około 65 centów. Tego typu zabawa nigdy mniej jakoś specjalnie nie kręciła bo zarobek strasznie mały ale jak ktoś chcę w ciagu miesiąca zarobi około 100 zł to realne bez chyba wiekszego wysiłku.... jak by byly pytania smiało odpowiem Wink

a w tym śnie były smoki? nawet jakbyś miał kompa odpalonego przez cały dzień to maksymalnie mógłbyś zebrać 1800 punktów za surfbara + za kliki 50 czyli ciekawe skąd wziąłeś te 5150 punktów nie mając poleconych beka oczywiście nie brałem pod uwage tego, że dostałeś z BONUSA 5k punktów, bo to jest raczej niemożliwe, 100zł miesięcznie samemu? chyba śnisz, maksymalnie mając włączonego kompa przez 30 dni nonstop uzbierasz 6-8€ co daje ok. 25-35zł. I tak nie jest źle, ale to jednak nie 100, nie oszukujmy się, pozdro

Może kolega miał szczęścia trochę w grach albo po prostu lubuje się w Płatnych Ofertach tam zgarniecie sporo pkt w krótkim czasie bez problemowo Smile

PS: twoja sygna przecież sugeruje to samo 120 zł na miech ... nie twierdze że kłamiesz bo jest to naprawdę możliwe Big Grin ale nie rozumiem czemu wytykasz innym coś o czym sam piszesz

02-08-2012 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
mareczek Offline
Banned
*

Liczba postów: 941
Dołączył: Aug 2011
Forum Gold: 0.00
Post: #282
RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki
(02-08-2012 19:32)MrocznyKILL napisał(a):  
(02-08-2012 16:20)mareczek napisał(a):  
(01-08-2012 21:51)Surfik napisał(a):  Mroczny rejestracja z Twojego linku Wink a co do 200 znajomych na gg i braku odpowiedzi troszkę się dziwie Wink zarejestrowałem się z ciekawości dzisiaj, punktów na ta chwile bez poleconych mam 6,7 tysia czyli około 65 centów. Tego typu zabawa nigdy mniej jakoś specjalnie nie kręciła bo zarobek strasznie mały ale jak ktoś chcę w ciagu miesiąca zarobi około 100 zł to realne bez chyba wiekszego wysiłku.... jak by byly pytania smiało odpowiem Wink

a w tym śnie były smoki? nawet jakbyś miał kompa odpalonego przez cały dzień to maksymalnie mógłbyś zebrać 1800 punktów za surfbara + za kliki 50 czyli ciekawe skąd wziąłeś te 5150 punktów nie mając poleconych beka oczywiście nie brałem pod uwage tego, że dostałeś z BONUSA 5k punktów, bo to jest raczej niemożliwe, 100zł miesięcznie samemu? chyba śnisz, maksymalnie mając włączonego kompa przez 30 dni nonstop uzbierasz 6-8€ co daje ok. 25-35zł. I tak nie jest źle, ale to jednak nie 100, nie oszukujmy się, pozdro

Może kolega miał szczęścia trochę w grach albo po prostu lubuje się w Płatnych Ofertach tam zgarniecie sporo pkt w krótkim czasie bez problemowo Smile

PS: twoja sygna przecież sugeruje to samo 120 zł na miech ... nie twierdze że kłamiesz bo jest to naprawdę możliwe Big Grin ale nie rozumiem czemu wytykasz innym coś o czym sam piszesz

moja sygna nie mowi: "30€ w miesiac bez poleconych bezproblemowo!"
tylko ze mozna zarobic do 30€ i nie ma w niej informacji o tym ilu poleconych przy tym trzeba miec, sygna ma zachecic, jesli ktos sie zdecyduje, pisze do mnie i wtedy wyjasniam ze nie jest tak pieknie do konca
03-08-2012 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #283
RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki
(03-08-2012 15:50)mareczek napisał(a):  
(02-08-2012 19:32)MrocznyKILL napisał(a):  
(02-08-2012 16:20)mareczek napisał(a):  
(01-08-2012 21:51)Surfik napisał(a):  Mroczny rejestracja z Twojego linku Wink a co do 200 znajomych na gg i braku odpowiedzi troszkę się dziwie Wink zarejestrowałem się z ciekawości dzisiaj, punktów na ta chwile bez poleconych mam 6,7 tysia czyli około 65 centów. Tego typu zabawa nigdy mniej jakoś specjalnie nie kręciła bo zarobek strasznie mały ale jak ktoś chcę w ciagu miesiąca zarobi około 100 zł to realne bez chyba wiekszego wysiłku.... jak by byly pytania smiało odpowiem Wink

a w tym śnie były smoki? nawet jakbyś miał kompa odpalonego przez cały dzień to maksymalnie mógłbyś zebrać 1800 punktów za surfbara + za kliki 50 czyli ciekawe skąd wziąłeś te 5150 punktów nie mając poleconych beka oczywiście nie brałem pod uwage tego, że dostałeś z BONUSA 5k punktów, bo to jest raczej niemożliwe, 100zł miesięcznie samemu? chyba śnisz, maksymalnie mając włączonego kompa przez 30 dni nonstop uzbierasz 6-8€ co daje ok. 25-35zł. I tak nie jest źle, ale to jednak nie 100, nie oszukujmy się, pozdro

Może kolega miał szczęścia trochę w grach albo po prostu lubuje się w Płatnych Ofertach tam zgarniecie sporo pkt w krótkim czasie bez problemowo Smile

PS: twoja sygna przecież sugeruje to samo 120 zł na miech ... nie twierdze że kłamiesz bo jest to naprawdę możliwe Big Grin ale nie rozumiem czemu wytykasz innym coś o czym sam piszesz

moja sygna nie mowi: "30€ w miesiac bez poleconych bezproblemowo!"
tylko ze mozna zarobic do 30€ i nie ma w niej informacji o tym ilu poleconych przy tym trzeba miec, sygna ma zachecic, jesli ktos sie zdecyduje, pisze do mnie i wtedy wyjasniam ze nie jest tak pieknie do konca

oki trochę się czepiam Tongue ale ograniczenie zarabiaj do 30eruro na miech też może zniechęcić. Ja zarabiam ponad 30 euro na miech, mój sponsor gruuuuuuuuuuuuuuuuubo ponad 30 Euro a z tego co piszesz to tak jak by było ograniczenie do 30 euro.

Nie pisze tego żeby się czepiać bezsensownie tylko w dobrej wierze lepiej napisz tak jak jest czyli że serwis jest dużo lepszy od 20dollars2surf bo to już przeżytek który się SCAMI oraz warto dodać że w Gagnat na start dostaje się VIPA na 30 dni

03-08-2012 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
klook Offline
Jestem żałosny
*

Liczba postów: 329
Dołączył: Sep 2011
Forum Gold: 0.00
Post: #284
RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki
Czy tylko ja mam problem z kontaktem z nimi?
Wysłałem już do nich 2 wiadomości - tak jak w instrukcji w języku angielski,w odstępie czasu 72h.
Nadal nie dostałem żadnej odpowiedzi.
05-08-2012 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #285
RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki
(05-08-2012 13:12)klook napisał(a):  Czy tylko ja mam problem z kontaktem z nimi?
Wysłałem już do nich 2 wiadomości - tak jak w instrukcji w języku angielski,w odstępie czasu 72h.
Nadal nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Moderator pisał na forum gagnat ze jest jakiś problem z zakładką kontakt i on kontaktuje się bezpośrednio na emaila bo po ostatnich pracach coś sknocili i nie dochodzą do admina wiadomości poprzez kontakt

06-08-2012 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
klook Offline
Jestem żałosny
*

Liczba postów: 329
Dołączył: Sep 2011
Forum Gold: 0.00
Post: #286
RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki
to w jaki sposób się z nimi skontaktować ?
06-08-2012 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #287
RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki
(06-08-2012 13:33)klook napisał(a):  to w jaki sposób się z nimi skontaktować ?

wysyłając e-mail ze swojej skrzynki pocztowej
06-08-2012 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
klook Offline
Jestem żałosny
*

Liczba postów: 329
Dołączył: Sep 2011
Forum Gold: 0.00
Post: #288
RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki
jasne,tyle zrozumiałem

jednak nadal nie wiem na jaki e-mail wysłać wiadomość
06-08-2012 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #289
RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki
(06-08-2012 13:48)klook napisał(a):  jasne,tyle zrozumiałem

jednak nadal nie wiem na jaki e-mail wysłać wiadomość

[email protected]

06-08-2012 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
klook Offline
Jestem żałosny
*

Liczba postów: 329
Dołączył: Sep 2011
Forum Gold: 0.00
Post: #290
RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki
dzięki,e-mail wysłany
06-08-2012 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  użytkownik surfbar - próba oszustwa MickeyHuntr 53 11,391 21-06-2016 18:52
Ostatni post: Majka
  Nexus24 - Oszustwo - praca bez płacy [OPINIA] copywriterka 2 2,452 16-04-2013 18:14
Ostatni post: Mansfield

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości