Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
Chrumek Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 26
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1961
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
Gra na którą nie powinniśmy patrzeć jako zarobek... Na forum o zarabianiu... Trochę mylące...
Glosy: loryn222 (+1), Anonimowy55 (+1)
25-07-2018 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1962
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(25-07-2018 19:27)antykt napisał(a):  rachman piszesz że dość tu domysłów ale ja ci zadałem proste pytanie o kolejny raz ci je zdam bo nie odpowiadasz na pytanie ...ja ciebie jako zacietrzewionego obrońce admina zapytałem czy coalco to scam ? jakbyś mógł mi odpowiedzieć na to pytanie

Nie. Ty nie pytasz. Ty oczekujesz potwierdzenia że to scam. Nie jestem ani adminem ani członkiem rady by wiedzieć i potwierdzać czy to dłuższy niż przewidywano postój czy jednak koniec. Mssz rozwolnienie to pytaj innych o konkrety. Ja czekam konkretny czas który podałem.
Jakbyś czytał to byś wiedział kiedy przestanę czekać na info od twórcy i uznam że gra padła. Wiecej nie pisz do mnie skoro nie rozumiesz tego co kilka razy powtarzałem. Wiecej nie reaguję na Twoje zaczepki skoro udajesz że odpowiedzi nie znasz.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
25-07-2018 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Anonimowy55 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1963
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(25-07-2018 19:27)Chrumek napisał(a):  Gra na którą nie powinniśmy patrzeć jako zarobek... Na forum o zarabianiu... Trochę mylące...

Dokladnie hehe.

praca w domu - Dodatkowa Praca - zarabianie przez internet / zarabianie przez internet / Zbiór serwisów zarobkowych
25-07-2018 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1964
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
No. Dla niektórych mylące. Z tym że w pierwszym poście naście razy mowa o grze. Dział promocje ma nawet majciochy... Pewnie też da sie na nich zarobić...
Trzeba czytać a nie pazurami łapać się nagłówków... Wink
Też mi logika. To co na forum ZC musi dać zarobić. Nie wchodź nawet do działu forex czy bukmacherka. Wg wielu to bankowe i najlepsze metody zarobkowe.

Nagłówek forum rzecz święta i mówiąca o wszystkim, no faktycznie... Rolleyes

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 21:29 przez rachman.)
25-07-2018 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonimowy55 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1965
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Tak oczywiscie.Skopiowane z 1 posta:

"W jaki sposób mogę zarabiać w coalco?
Podstawowym dobrem, dzięki którym możesz zarabiać prawdziwe złotówki w grze jest węgiel. Nawet podstawowa (darmowa) kopalnia da Ci możliwość wydobywania ponad 10 tysięcy ton węgla miesięcznie, dzięki czemu zyskasz około 1.50 PLN. Swoje pieniądze możesz w każdej chwili wypłacić lub inwestować w surowce / dalszą rozbudowę kopalni."

Czyli mowa o zarabianiu a nie tylko graniu.Juz sie sami gubicie w zeznaniach lol.
Nie wiecie poprostu jak teraz wybrnac z sytuacji i tyle.Na wielu forach juz was zescamili i tu tez proponuje przeniesc temat Coalco juz do dzialu SCAM.
25-07-2018 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chrumek Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 26
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1966
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Rachman przeczytał "Gra" i się na tym zaciął. Pisze "Gra" noto to jest "Gra". O! Wiesz co? Gra się też na giełdzie, na bukmacherce, na krypto, na forexe... Same gry! Hazard to tylko gra! Lol Nie wiem czy serio w to wierzysz, czy argumenty się kończą. Nawet jeśli uznać to za grę... to reklamowana była zarabianiem. Zrozum w końcu, że to co Ty uważasz, nie musi być prawdą. Zrozum, że ludzie mieli prawo uznać, że da się na tym zarobić skoro jasno było o tym napisane. Dam Ci przykład który może zrozumiesz i nie twierdzę, że jesteś nierozumny, ale może na prawdę nie wiesz, że oba sposoby patrzenia na coalco są właściwe. Są gry w których się strzela i w tych grach często są medycy. Często te gry wymagają aby medycy nie strzelali. Jednak nikt nie powie, że ich sposób gry jest błędny. Mechanika coalco pozwalała na zarabianie. Ludzie mieli prawo chcieć na tym zarobić. Mają prawo być źli, że ich pieniądze są zabrane. A Ty nie masz prawa sugerować, że to ich wina.
Glosy: antykt (+1), Morze1 (+1)
25-07-2018 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
antykt Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 598
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 397 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 11.00
Post: #1967
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
chrumek dziękuję ci bo trafiłeś w samo sedno ale rachman i tak tego nie ogarnia bo on jest mod...bronił coalco jak tylko mógł ludzie mu wyliczenia podawali przykłady itp. a on w zaparte swoje jak katarynka on nie słucha co się do nie go mówi ..on nadal wierzy w admina że przyjedzie z prawdziwym węglem...

antykt, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2016.
25-07-2018 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1968
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Chrumek dla mnie to proste - skoro twórca reklamuje i uważa coś za grę - uważał bym się za conajmniej naiwniaka wpłacając w projekt kasę i potem płakać że jednak admin traktuje to jak grę a nie program ze zobowiązaniami. Ludzie? A pewnie że mogą sobie myśleć inaczej. Ich prawo. Wielu uważa projekt za grę, wielu za inwestycję.
Dla mnie to gra. Myślisz inaczej? Wg mnie to błąd ale póki nie ciśniesz bym zmienił swoje zdanie - nie będę cisnąć na Ciebie i ja bo nie musimy sie zgadzać.
Wszedłem świadomie jak do gry licząc na zabawę i ewentualnie parę złotych.
Jakbyś nie zauważył to twierdzę że to gra bo mam podstawy, choć Ty je odrzucasz. Innym nie cisnę że zarobią, by wpłacali, itd. Wiec nie rozumiem co się tak spinasz jakbym obiecał złote góry a nie uświadamiał że to raczej gra niż sposób na wypłatę...
Traktuj sobie to nawet jak sokowirówkę mawiał pewien mądry gość ale sok z tego nie poleci Wink

P.S. masz misję to szukaj tych co ludziom kit ciskali że to program dochodowy. Do nich można mieć żal. Ja od początku projekt mam za grę i kalkulacje innych bo sam ich nie robię przez ten pryzmat oceniam.
Poluj sobie na tego kto Cię wkrecił obietnicami zarobków skoro czujesz się oszukany. Tracisz serio czas na kogoś kto od startu pisał to samo - grajcie a przy okazji może coś zarobicie. Nikogo do inwestycji nie zapraszałem bo dla mnie to zakupy a nie inwestowanie.

Antykt daruj se przytyki. Projekt admina mi się podoba. Mam nadzieję że nie został porzucony. Admina nie znam i nie muszę w nic wierzyć. Daruj se tak niskie przytyki odnośnie wiary. Naprawdę....

Zresztą szkoda czasu. Swoje zdanie wyraziłem. Nie pasuje? Trudno. Do poniedziałku.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 22:58 przez rachman.)
25-07-2018 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chrumek Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 26
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1969
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Nie chodzi o zmianę twojego podejścia tylko o to, że uważasz za oczywiste, że to gra " Z tym że w pierwszym poście naście razy mowa o grze". I wiele razy o zarabianiu. Jednak, ja nie straciłem, żeby było jasne, nie chwalę się czy coś. Jednak jakbyś przeczytał swoje posty odnośnie osób które narzekają na utratę pieniędzy z mojego punktu widzenia to zrozumiałbyś dlaczego jestem tak negatywnie nastawiony.

A tak poza tym to kiepska sprawa i dla tych co grali i chcieli zarobić. Admin nie odpowiada i trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Gra upadła. Niema co liczyć, że minęły trzy dni, tylko ponad dwa tygodnie. Coalco pisał, że nie ma wolnego od gry tylko będzie ją miał mocno ograniczoną. Jestem za tym aby zgłaszać temat do scamu. Nie ze złości czy nienawiści, ale to zwyczajnie logiczne. Wciąż gra wpłaca i nie wypłaca. Wciąż ktoś może wpłacić i nie wiadomo co się będzie działo. Temat do scamu. Normalnie się nie wypowiadam i tylko czytam tu forum. Jednak jak widzę jak ludzie na discord i forum coalco bronią tej gry to aż się smutno robi. Niema co psioczyć w nieskończoność na sytuacje i się kłócić. Trzeba zgłaszać, bo niektórzy ludzie są zaślepieni i będą dalej zapraszać nowych.
Glosy: loryn222 (+1)
26-07-2018 00:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1970
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@rachman wyjaśnij mi Twoją własną reklamę projektu coalco
" NOWA Gra - zarabiaj na darmowej kopalni, możliwość inwestycji, wypłaty w PLN i BTC"
Piszesz o zarabianiu, możliwości inwestowania i walutach w jakich się w tym można posługiwać. Więc reklamujesz to jako projekt zarobkowy!!!
Zmień opis na: Nowa gra. Wirtualne kopalnie.

Daj opis bez informacji o zarabianiu, PLN i BTC, bo w takiej formie to co piszesz w dyskusjach i opis linka wskazują na poważne problemy z logiką, żeby nie polecieć dalej.
Glosy: kleptomaniak (+1)
26-07-2018 04:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,974 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości