Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1951
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
Loryn - rozumiem. Niemniej opisywałem i będę opisywał grę jako grę swoim poleconym zastrzegając że mogą coś zarobić ale wcale nie muszą bo to zależy od wielu czynników. Kto ze mną gadał wiedział o tym jak ja traktuję grę i wiedział że wpłaca kasę by kupić ale nie oznacza to obietnicy wypłaty.
Cieszę się że liczyłeś przed a nie jak wielu - po.
Nazywaj sobie grę jak chcesz a dla mnie to gra z możliwością dorobienia paru złotych. Nikomu inaczej nie pisałem więc niepotrzebnie próbujesz mi narzucić swoją wizję. Podejście mamy równie ostrożne co mozesz zauważyć w moich postach na początku tematu. Różnica taka że jeśli gra padnie ja uznam trudno kasa przepadła bo gra padła a Ty że straciłeś kasę w inwestycji.
Nie narzucam Ci swojej wizji projektu więc też odpuść. Dla mnie to nigdy nie była inwestycja.

Antykt pisałem kopiowałem oficjalne infa. Reszta to moje zdania. Tyle. Sobie myśl co chcesz miałeś identyczne możliwości kontaktu jakie miałem ja. Nie wierzysz? Twoja broszka. Tylko po co piszesz do mnie - by wybiórczo wybierać co Ci przypasuje co jest prawdą wg Ciebie a co nie? Tak to gadać nie ma najmniejszego sensu więc skoro nie wierzysz w to co piszę więcej do mnie nie pisz nie pytaj itd. Szkoda naszego czasu. Pozdrawiam

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 15:31 przez rachman.)
Glosy: loryn222 (+1)
25-07-2018 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #1952
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Właśnie tym się różnimy rachman i to dokladnie tylko pamiętaj że aby bronić swoich przekonań trzeba mieć na nie fakty a pierwszy raz jak tu sie wypowiedzialem na ZC miałem już fakty poparte logicznymi wyliczeniami które kilka osób poparło oraz nie zbyt dla ciebie zjadliwe wypowiedzi marka i innych ale byly one spowodowane twoją obroną że jest to gra ale gra samą w sobie tylko nie jest i tej najważniejszej rzeczy nie brałeś pod uwagę a co my próbowaliśmy w miare normalnie wytłumaczyć.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 15:37 przez loryn222.)
25-07-2018 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1953
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Normalnie? Zaraz po betonie, oddaniu matury itd.? Wybacz. Dla mnie to gra - skoro twórca tak ją określił i pisał będzie traktował juz w 1 poście! to sory za stary jestem by traktować taki projekt jako coś zyskownego/inwestycyjnego.
Nawet gdyby on twierdził że to inwestycja to traktował bym to jako zabawę. Inwestycje mają pewne zabezpieczenia mimo ryzyka itd. Pisałem mamy wolny kraj. Ludzie nawet kupno papieru mogą traktować jako inwestycję co nie znaczy że ja też muszę czy mam innym tak mówić.
Każdy z kim pisałem znał moj stosunek i podejście. Uczciwie i do bólu pisałem chcesz zarobić? To idź puszki zbierać... Graj a z zarobków się ciesz a nie oczekuj. I tym podobne. Muszę kończyć.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 15:48 przez rachman.)
25-07-2018 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

antykt Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 598
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 397 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 11.00
Post: #1954
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
rachman pisze,,Graj a z zarobków się ciesz a nie oczekuj" tak nie oczekuj że oddadzą ci pieniądze..najlepiej sobie jeszcze licencje wykup i będzie ok bo to gra dla gry ...bo admin na wczasach ...myśle że po koncie bankowym i tak będzie do odnalezienia czy ktoś zna członków rady ??o której pisze rachman rzecznik prasowy kopalni

antykt, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2016.
25-07-2018 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1955
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Antykt nie ja piszę o radzie i skończ pajacować. O radzie jest w tym temacie. Nie wypowiadaj się z tak zerowym pojęciem najlepiej. Gra nie ma rzecznika prasowgo. Jest twórca gry, rada nadzorcza którą wybrał spośród zaufanych graczy, kilku moderatorów forum którzy jeśli pamiętam mieli sami się zgłaszać do funkcji, ja dostałem funkcję po dłuższym czasie bez aplikowania,wiele osób ma certyfikat za znajomość zasad gry i tyle z tego co wiem relacji. Nie wymyślaj więc idiotyzmów i poczytaj w końcu temat może unikniesz kolejnych domysłów. Zacznij opierać się na tym co opisane a nie co sobie tam roisz to będzie możliwość dyskusji już ci pisałem
Po numerach kont i po wielu innych rzeczach mozna dojść kto był kim więc nie bój żaby. To że Ty czy ktoś se dopowiada że jestem z ekipy - mimo że ktoś z rady a może sam admin to negował - mnie śmieszy. Powtarzam poczytaj potem oceniaj kto co itd. Wypowiadam i będę wypowiadać się tu jako gracz. Mam prawo.
Co do licencji tak mam nadzieję że gra będzie nadal istnieć i mam wykupioną. Skończ te domysły bo też potrafię wymyślać. Tylko po co. Dość tu już domysłów nie uważasz?

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 17:24 przez rachman.)
25-07-2018 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kleptomaniak Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 50.00
Post: #1956
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(25-07-2018 16:44)antykt napisał(a):  ...myśle że po koncie bankowym i tak będzie do odnalezienia...
Po numerze konta, po numerze IP z jakiego logował się admin bądź była zrobiona rejestracja na domenę.. za domenę też trzeba było zapłacić więc i też po tej wpłacie można kogoś znaleźć... Policja ma duże pole do popisu a im więcej zgłoszeń byłoby tym prędzej by się tym zajęła do tego być może możnaby było złożyć pozew zbiorowy.... Wypłaty są opóźnione bo nie ma admina ale w przypadku gdyby się już nie pojawiał to my mamy opcje działania...
25-07-2018 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarnyolo Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 14
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1957
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
25/07/2018 A Ludzia dalej wyplaty wisza Big Grin

SCAM I TYLE.
25-07-2018 18:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1958
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Każdy ma prawo do urlopu, niektórym zapomina się wrócić do złożonych deklaracji.
Ja przestaję Was rozumieć.
Przecież @rachman wyraźnie napisał, że to tylko gra. A jak gra to nic nie musi wypłacać. Jakby to był system inwestycyjny to tak, ale jak gra to nie. I walić to, że ogłoszenie admin dał w dziale serwisów zarobkowych. No chyba, że to on miał zarobić jak jeleni się nazbiera ilość właściwa. Co do inwestujących w ten system to admin chyba nie przewidział zarobku Wink
25-07-2018 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1959
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Marek nie narzucaj mojego zdania innym może co? Moje zdanie to moje zdanie. Nikomu go nie narzucam więc skończ te zaczepki. Dla mnie to gra, swoim poleconym pozyskiwanym osobiście też tak projekt przedstawiam a jak ktoś chce traktować grę jako bank, krowę dojną czy chomika to tylko jego sprawa i w to nie ingeruj.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
25-07-2018 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
antykt Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 598
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 397 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 11.00
Post: #1960
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
rachman piszesz że dość tu domysłów ale ja ci zadałem proste pytanie o kolejny raz ci je zdam bo nie odpowiadasz na pytanie ...ja ciebie jako zacietrzewionego obrońce admina zapytałem czy coalco to scam ? jakbyś mógł mi odpowiedzieć na to pytanie

antykt, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2016.
25-07-2018 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,968 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości