Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
korlim Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 359
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 10.00
Post: #161
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
no ja podbijam statystki jeśli chodzi o aktywność ale moim zdaniem powinieneś się cieszyć choćby z zaangażowania nie mówie o mnie ale ogólnie z tego co widzę zwiększa się rywalizacja i liczba graczy inwestujących w gre i referali co też cieszy graczy bo widać że gra ma potencjał ja obecnie bardzo czekam na reklamy i obserwując liczbę dostępnych kontrachentów to przewinęło mi się jak obserwowałem dość dużo nowych graczy ,,wolnych``nie mówiąc o graczach z linków poleconych

Graj w grę zarabiaj
https://myprofitland.com/game/Hesperos
Darmowy BTC Box 42 sat/h
https://betfury.is/?r=LUCKYKorlim
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2018 17:36 przez korlim.)
19-03-2018 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
pewue Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 145
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 72 +

Forum Gold: 0.00
Post: #162
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(19-03-2018 15:43)Karimes napisał(a):  pewue wpadł w moje ręce Cool

No to mamy siebie nawzajem. Kopiemy "razem". Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2018 18:28 przez pewue.)
19-03-2018 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Karimes Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 320
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 85 +

Forum Gold: 0.00
Post: #163
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
No to owocnej współpracy nam życzę Smile
19-03-2018 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kebap Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #164
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Zarejestrowałem się tak z ciekawości i w sumie nie wiem czy są jakieś opcje gry bez wpłacania gotówki? Bo szczerze wydaje mi się, że za wszystko tu trzeba płacić Big Grin Czy dobrze mi się wydaje, że jakakolwiek opcja gry zacznie się po kilku godzinach, gdy w mojej kopalni coś zostanie wydobyte?
19-03-2018 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #165
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Wszystkie opcje w coalco są dostępne bez jakiejkolwiek wpłaty. Różnica polega po prostu na tym, że wydobywasz standardową ilość węgla w kopalni podstawowej.
Szczerze mówiąc, to nie wiem jak to zrobić aby od razu bez poświęcenia czasu lub gotówki budynki premium czy rozszerzone poziomy kopalni były dostępne za darmo. Rozumiem - gdybym nie dawał energii na rozruch, na pierwsze godziny - można byłoby mieć pretensje Wink

Wszystkie opcje są dostępne dla każdego zaraz po zalogowaniu się, ale ponieważ najprawdopodobniej dopiero zacząłeś to nie wydobyłeś jeszcze ani grama węgla. Zasoby uaktualniane są o każdej pełnej godzinie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2018 19:48 przez coalco.)
19-03-2018 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
korlim Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 359
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 10.00
Post: #166
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
kiedy zamierzasz wprowadzić możliwość drobienia klikając w reklamy ?

Graj w grę zarabiaj
https://myprofitland.com/game/Hesperos
Darmowy BTC Box 42 sat/h
https://betfury.is/?r=LUCKYKorlim
19-03-2018 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #167
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Ten dodatek jest już niemal gotowy. Myślę, że potrzebuję jeszcze kilku dni na dopracowanie wszystkiego, tak więc za niedługo będzie możliwość uzyskania dodatkowego zarobku oglądając reklamy. Tylko pytanie, czy przy +300 zarejestrowanych osobach będzie to ciekawe medium dla potencjalnych reklamodawców?
19-03-2018 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kebap Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #168
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Przy przychodzie 0.03 zł dziennie, rozbudowa kopalni do poziomu 2 jest możliwa dopiero po ponad miesiącu. Myślę, że warto gdybyś pomyślał nad jakąś większą dynamiką gry. Może przykładowo jakieś klikanie w reklamy, które dawałoby skromne środki ale przyśpieszyłoby tempo. To oczywiście tylko przykład nie wiem czy takie coś pasowałoby do koncepcji gry.
Pozdrawiam

edit: oj widzę, że zanim wysłałem post, temat został już poruszony Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2018 21:20 przez kebap.)
19-03-2018 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #169
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@Kebap, dziękuję za Twoje sugestie! Zachęcam również do zaznajomienia się z wątkiem od samiutkiego początku, być może dzięki temu zyskasz nowe spojrzenie na coalco a także na kwestie, które zostały już tutaj popełnione.

Odnośnie rozbudowy kopalni do poziomu 2. Wydaje mi się, że niecały miesiąc nawet dość pasywnej gry (przy korzystaniu z ofert EXPORT, zadbaniu o energię) do tego aby rozbudować kopalnię do drugiego poziomu to wcale nie tak wiele.

Coalco to projekt długotrwały, że tak go nazwę ponieważ nie cierpię powiedzenia "Biznes na lata". Postanowiłem rozpocząć wątek coalco właśnie tutaj ponieważ stwierdziłem, że na zarabiam.com jest najwięcej świadomych osób. Nie oczekujmy kokosów za nic. Chcemy zarabiać jak najwięcej, ale naprawdę to nie jest możliwe do zrobienia rozdając wszystko na lewo i prawo i oferując 1, 2, 3% zysku dziennie. Może się wygłupiłem, ale oceniam coalco jako projekt, który ma ogromną szansę się utrzymać. Pod kilkoma warunkami:

- Zero marnotrawstwa
- Zero rozdawnictwa
- Zero obietnic wydumanych zysków
- Zero natarczywych reklam
- 100% dostosowania się pod potrzeb świadomego użytkownika
- Dbanie o zdrowy balans budżetu

Może dla wielu z Was zabrzmi to zabawnie ale zadbać o to, aby wypłacić użytkownikowi 1.50 miesięcznie to nie lada wyczyn. Oczywiście pod warunkiem, że projekt ma się spinać. Ale ja to zrobię.
Dlatego nie rozumiem roszczeń osób, które być może nieświadomie mają pretensje, że można zarobić tylko 3 grosze dziennie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2018 21:38 przez coalco.)
19-03-2018 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #170
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Cytat:dawałoby skromne środki ale przyśpieszyłoby tempo
Panowie ale weźcie pod uwagę że to gra miała być a nie typowy program zarobkowy Wink
Pisane było kilkakrotnie wejdą różne opcje zarabiania ale powoli. Przecież autor musiałby dopłacać jakby tempo zarobkowania miało być takie jakie chcieliby zarabiający Wink Na razie za mało reklamodawców bo strona powstała a za dużo chętnych do dojenia krówki Wink Nie ciśnijcie tak bo gdyby tak miało być to gra pociągnie miesiąc/dwa i splajta...

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Glosy: Karimes (+1), coalco (+1)
19-03-2018 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 32,066 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości