Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cryptoalarm.net

Autor Wiadomość
Jackson91 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 50.00
Post: #21
Cryptoalarm.net
Sprawdź:
A to przepraszam, myślałem że ich strona była na domenie .pl
19-01-2018 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
konieczko11 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #22
RE: Cryptoalarm.net
Odradzam całkowicie tę grupę! Piszę to tutaj, ponieważ na fb nie mogę wyrazić nawet negatywnej opinii. Każdy nowy użytkownik który zdecyduje się zakupić od nich sygnały powinien to przeczytać. Domena została założona w dniu: 2018-11-27 oraz stoi na amerykańskich serwerach NameCheap. Osoba która przedstawiała się wtedy na czacie live to Kamil Wilk (zdjęcie tej osoby można było znaleźć w google). Strona dosyć mocno śmierdzi scamem. Ale przejdźmy jednak do naszej sprawy. Początkowo programista zrobił nam stronę na wzór Cryptoalarm.net, mieliśmy tylko zmienić tekst ponieważ zrobił on dosłownie kopie tekstów oczywiście tylko do wglądu. Panowie z CryptoAlarm.net zaczęli wypisywać do nas groźby pobiciem, oraz to, że sprawa wyląduje w prokuraturze i musimy spełnić ich warunki na co początkowo się godziliśmy ponieważ złamaliśmy jednak prawa autorskie (jeżeli chodzi o teksty) Przyczepili się również, że korzystamy z ich sygnałów, chociaż dobrze wiedzą, że większość zagranicznych grup działa na tej samej zasadzie i nie jest to nic nadzwyczajnego. Postanowiliśmy jednak pójść na ugodę i usunąć naszą stronę, łącznie z zamknięciem kanału telegram na którym wysyłaliśmy różne sygnały (w tym sygnały z CryptoAlarm) i nasze analizy. Tutaj załączam screena wymagań jakie dostaliśmy, aby sprawa nie trafiła do prokuratury: https://prnt.sc/i2szih
Zakaz korzystania z domeny? Nie wydaje mi się, że domena jest wasza.
Działanie na niekorzyść? Chodziło im o to, że wrzuciliśmy trzy negatywne opinie, oni uważają, że są one bezpodstawne oraz, że niszczymy wizerunek FIRMY (która najprawdopodobniej nie istnieje) ponieważ wielokrotnie próbowałem uzykać od nich te informacje ale bez skutku. Kolejny screen: https://prnt.sc/i2srdj
Po kilku dniach postawiliśmy stronę na nowo (całkowicie zmienioną) oraz nienaruszającą nikogo praw autorskich.Aktualnie oprócz sprawy sądowej grożą sprawą karną, a żeby tego było mało publicznie nazywają nas oszustami Tongue

Nie polecam! (to tylko opinia, pamiętajcie chłopaki z CryptoAlarm) to nie jest niszczenie mienia (firmy) która najprawdopodobniej NIE ISTNIEJE Smile
19-01-2018 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KussKuss Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #23
RE: Cryptoalarm.net
(19-01-2018 21:08)konieczko11 napisał(a):  Odradzam całkowicie tę grupę! Piszę to tutaj, ponieważ na fb nie mogę wyrazić nawet negatywnej opinii. Każdy nowy użytkownik który zdecyduje się zakupić od nich sygnały powinien to przeczytać. Domena została założona w dniu: 2018-11-27 oraz stoi na amerykańskich serwerach NameCheap. Osoba która przedstawiała się wtedy na czacie live to Kamil Wilk (zdjęcie tej osoby można było znaleźć w google). Strona dosyć mocno śmierdzi scamem. Ale przejdźmy jednak do naszej sprawy. Początkowo programista zrobił nam stronę na wzór Cryptoalarm.net, mieliśmy tylko zmienić tekst ponieważ zrobił on dosłownie kopie tekstów oczywiście tylko do wglądu. Panowie z CryptoAlarm.net zaczęli wypisywać do nas groźby pobiciem, oraz to, że sprawa wyląduje w prokuraturze i musimy spełnić ich warunki na co początkowo się godziliśmy ponieważ złamaliśmy jednak prawa autorskie (jeżeli chodzi o teksty) Przyczepili się również, że korzystamy z ich sygnałów, chociaż dobrze wiedzą, że większość zagranicznych grup działa na tej samej zasadzie i nie jest to nic nadzwyczajnego. Postanowiliśmy jednak pójść na ugodę i usunąć naszą stronę, łącznie z zamknięciem kanału telegram na którym wysyłaliśmy różne sygnały (w tym sygnały z CryptoAlarm) i nasze analizy. Tutaj załączam screena wymagań jakie dostaliśmy, aby sprawa nie trafiła do prokuratury: https://prnt.sc/i2szih
Zakaz korzystania z domeny? Nie wydaje mi się, że domena jest wasza.
Działanie na niekorzyść? Chodziło im o to, że wrzuciliśmy trzy negatywne opinie, oni uważają, że są one bezpodstawne oraz, że niszczymy wizerunek FIRMY (która najprawdopodobniej nie istnieje) ponieważ wielokrotnie próbowałem uzykać od nich te informacje ale bez skutku. Kolejny screen: https://prnt.sc/i2srdj
Po kilku dniach postawiliśmy stronę na nowo (całkowicie zmienioną) oraz nienaruszającą nikogo praw autorskich.Aktualnie oprócz sprawy sądowej grożą sprawą karną, a żeby tego było mało publicznie nazywają nas oszustami Tongue

Nie polecam! (to tylko opinia, pamiętajcie chłopaki z CryptoAlarm) to nie jest niszczenie mienia (firmy) która najprawdopodobniej NIE ISTNIEJE Smile
Czekaj zrobiles identyczna strone jak ich z niemal taka sama nazwa takimi samymi cenami i bazujaca na ich sygnalach i masz problem ze sie przyczepili? ;D
A jak ogolnie z ich jakoscia sygnalow chyba niezle skoro na nich bazowaliscie.
19-01-2018 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
konieczko11 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #24
RE: Cryptoalarm.net
(19-01-2018 21:59)KussKuss napisał(a):  
(19-01-2018 21:08)konieczko11 napisał(a):  Odradzam całkowicie tę grupę! Piszę to tutaj, ponieważ na fb nie mogę wyrazić nawet negatywnej opinii. Każdy nowy użytkownik który zdecyduje się zakupić od nich sygnały powinien to przeczytać. Domena została założona w dniu: 2018-11-27 oraz stoi na amerykańskich serwerach NameCheap. Osoba która przedstawiała się wtedy na czacie live to Kamil Wilk (zdjęcie tej osoby można było znaleźć w google). Strona dosyć mocno śmierdzi scamem. Ale przejdźmy jednak do naszej sprawy. Początkowo programista zrobił nam stronę na wzór Cryptoalarm.net, mieliśmy tylko zmienić tekst ponieważ zrobił on dosłownie kopie tekstów oczywiście tylko do wglądu. Panowie z CryptoAlarm.net zaczęli wypisywać do nas groźby pobiciem, oraz to, że sprawa wyląduje w prokuraturze i musimy spełnić ich warunki na co początkowo się godziliśmy ponieważ złamaliśmy jednak prawa autorskie (jeżeli chodzi o teksty) Przyczepili się również, że korzystamy z ich sygnałów, chociaż dobrze wiedzą, że większość zagranicznych grup działa na tej samej zasadzie i nie jest to nic nadzwyczajnego. Postanowiliśmy jednak pójść na ugodę i usunąć naszą stronę, łącznie z zamknięciem kanału telegram na którym wysyłaliśmy różne sygnały (w tym sygnały z CryptoAlarm) i nasze analizy. Tutaj załączam screena wymagań jakie dostaliśmy, aby sprawa nie trafiła do prokuratury: https://prnt.sc/i2szih
Zakaz korzystania z domeny? Nie wydaje mi się, że domena jest wasza.
Działanie na niekorzyść? Chodziło im o to, że wrzuciliśmy trzy negatywne opinie, oni uważają, że są one bezpodstawne oraz, że niszczymy wizerunek FIRMY (która najprawdopodobniej nie istnieje) ponieważ wielokrotnie próbowałem uzykać od nich te informacje ale bez skutku. Kolejny screen: https://prnt.sc/i2srdj
Po kilku dniach postawiliśmy stronę na nowo (całkowicie zmienioną) oraz nienaruszającą nikogo praw autorskich.Aktualnie oprócz sprawy sądowej grożą sprawą karną, a żeby tego było mało publicznie nazywają nas oszustami Tongue

Nie polecam! (to tylko opinia, pamiętajcie chłopaki z CryptoAlarm) to nie jest niszczenie mienia (firmy) która najprawdopodobniej NIE ISTNIEJE Smile
Czekaj zrobiles identyczna strone jak ich z niemal taka sama nazwa takimi samymi cenami i bazujaca na ich sygnalach i masz problem ze sie przyczepili? ;D
A jak ogolnie z ich jakoscia sygnalow chyba niezle skoro na nich bazowaliscie.

Grafik zrobił stronę a teksty były pozmieniane, zresztą doskonale wiem z kim piszęSmile Nie pogrążaj się jeszcze bardziej Smile zakazywać korzystania z domeny HAHA śmiechu warte Smile A teksty i strona od razu po starcie zostały zmienione a dalej drązyli temat i straszyli Smile Strona po prostu wyglądała o niebo lepiej i wyczuli dość solidną konkurencje Smile Pozatym nawet straszyli sądem bo ktoś skomentował negatywnie ich strone. AKTUALNIE OPINIE NA ICH FANPAGE'U SĄ WYŁĄCZONE CAŁKOWICIE. (poniewaz ne było juz sredniej 5.0 którą sami zrobili xD)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2018 07:13 przez konieczko11.)
20-01-2018 07:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bitcoiner Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #25
RE: Cryptoalarm.net
(19-01-2018 21:08)konieczko11 napisał(a):  Odradzam całkowicie tę grupę! Piszę to tutaj, ponieważ na fb nie mogę wyrazić nawet negatywnej opinii. Każdy nowy użytkownik który zdecyduje się zakupić od nich sygnały powinien to przeczytać. Domena została założona w dniu: 2018-11-27 oraz stoi na amerykańskich serwerach NameCheap. Osoba która przedstawiała się wtedy na czacie live to Kamil Wilk (zdjęcie tej osoby można było znaleźć w google). Strona dosyć mocno śmierdzi scamem. Ale przejdźmy jednak do naszej sprawy. Początkowo programista zrobił nam stronę na wzór Cryptoalarm.net, mieliśmy tylko zmienić tekst ponieważ zrobił on dosłownie kopie tekstów oczywiście tylko do wglądu. Panowie z CryptoAlarm.net zaczęli wypisywać do nas groźby pobiciem, oraz to, że sprawa wyląduje w prokuraturze i musimy spełnić ich warunki na co początkowo się godziliśmy ponieważ złamaliśmy jednak prawa autorskie (jeżeli chodzi o teksty) Przyczepili się również, że korzystamy z ich sygnałów, chociaż dobrze wiedzą, że większość zagranicznych grup działa na tej samej zasadzie i nie jest to nic nadzwyczajnego. Postanowiliśmy jednak pójść na ugodę i usunąć naszą stronę, łącznie z zamknięciem kanału telegram na którym wysyłaliśmy różne sygnały (w tym sygnały z CryptoAlarm) i nasze analizy. Tutaj załączam screena wymagań jakie dostaliśmy, aby sprawa nie trafiła do prokuratury: https://prnt.sc/i2szih
Zakaz korzystania z domeny? Nie wydaje mi się, że domena jest wasza.
Działanie na niekorzyść? Chodziło im o to, że wrzuciliśmy trzy negatywne opinie, oni uważają, że są one bezpodstawne oraz, że niszczymy wizerunek FIRMY (która najprawdopodobniej nie istnieje) ponieważ wielokrotnie próbowałem uzykać od nich te informacje ale bez skutku. Kolejny screen: https://prnt.sc/i2srdj
Po kilku dniach postawiliśmy stronę na nowo (całkowicie zmienioną) oraz nienaruszającą nikogo praw autorskich.Aktualnie oprócz sprawy sądowej grożą sprawą karną, a żeby tego było mało publicznie nazywają nas oszustami Tongue

Nie polecam! (to tylko opinia, pamiętajcie chłopaki z CryptoAlarm) to nie jest niszczenie mienia (firmy) która najprawdopodobniej NIE ISTNIEJE Smile

Lepiej się łudź, żeby sprawy karnej o naruszenie praw autorskich ci nie wytoczyli. Polacy są tak przyzwyczajeni do piractwa itd., że myślą, że im wszystko wolno. Za sam fakt, że przez jeden dzień używałeś pojedynczej grafiki nie mając do niej praw autorskich możesz dostać ładną kwotę do zapłacenia (mój brat przykładem).
20-01-2018 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
konieczko11 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #26
RE: Cryptoalarm.net
(20-01-2018 12:10)bitcoiner napisał(a):  
(19-01-2018 21:08)konieczko11 napisał(a):  Odradzam całkowicie tę grupę! Piszę to tutaj, ponieważ na fb nie mogę wyrazić nawet negatywnej opinii. Każdy nowy użytkownik który zdecyduje się zakupić od nich sygnały powinien to przeczytać. Domena została założona w dniu: 2018-11-27 oraz stoi na amerykańskich serwerach NameCheap. Osoba która przedstawiała się wtedy na czacie live to Kamil Wilk (zdjęcie tej osoby można było znaleźć w google). Strona dosyć mocno śmierdzi scamem. Ale przejdźmy jednak do naszej sprawy. Początkowo programista zrobił nam stronę na wzór Cryptoalarm.net, mieliśmy tylko zmienić tekst ponieważ zrobił on dosłownie kopie tekstów oczywiście tylko do wglądu. Panowie z CryptoAlarm.net zaczęli wypisywać do nas groźby pobiciem, oraz to, że sprawa wyląduje w prokuraturze i musimy spełnić ich warunki na co początkowo się godziliśmy ponieważ złamaliśmy jednak prawa autorskie (jeżeli chodzi o teksty) Przyczepili się również, że korzystamy z ich sygnałów, chociaż dobrze wiedzą, że większość zagranicznych grup działa na tej samej zasadzie i nie jest to nic nadzwyczajnego. Postanowiliśmy jednak pójść na ugodę i usunąć naszą stronę, łącznie z zamknięciem kanału telegram na którym wysyłaliśmy różne sygnały (w tym sygnały z CryptoAlarm) i nasze analizy. Tutaj załączam screena wymagań jakie dostaliśmy, aby sprawa nie trafiła do prokuratury: https://prnt.sc/i2szih
Zakaz korzystania z domeny? Nie wydaje mi się, że domena jest wasza.
Działanie na niekorzyść? Chodziło im o to, że wrzuciliśmy trzy negatywne opinie, oni uważają, że są one bezpodstawne oraz, że niszczymy wizerunek FIRMY (która najprawdopodobniej nie istnieje) ponieważ wielokrotnie próbowałem uzykać od nich te informacje ale bez skutku. Kolejny screen: https://prnt.sc/i2srdj
Po kilku dniach postawiliśmy stronę na nowo (całkowicie zmienioną) oraz nienaruszającą nikogo praw autorskich.Aktualnie oprócz sprawy sądowej grożą sprawą karną, a żeby tego było mało publicznie nazywają nas oszustami Tongue

Nie polecam! (to tylko opinia, pamiętajcie chłopaki z CryptoAlarm) to nie jest niszczenie mienia (firmy) która najprawdopodobniej NIE ISTNIEJE Smile

Lepiej się łudź, żeby sprawy karnej o naruszenie praw autorskich ci nie wytoczyli. Polacy są tak przyzwyczajeni do piractwa itd., że myślą, że im wszystko wolno. Za sam fakt, że przez jeden dzień używałeś pojedynczej grafiki nie mając do niej praw autorskich możesz dostać ładną kwotę do zapłacenia (mój brat przykładem).

Dogadaliśmy się z nimi i spełniliśmy ich warunki ale ta strona to fejk, a ludzie którzy za nią odpowiadają nawet nie chcą podać swoich danych osobowych. My zrobiliśmy to co kazali a później odpaliliśmy naszą stronę na nowo i już całkowicie zmienioną (bez tekstów itd) Mam na to dowody więc jedynie co mogą to pocałować w trąbe
20-01-2018 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jamnik Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 166
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 148 +

Forum Gold: 0.00
Post: #27
RE: Cryptoalarm.net
Hahha, ale ja nie lubię złodziejstwa i cwaniactwa, dlatego też kibicuję CryptoAlarm żeby cie doj3*ali luksusowo, bo oczywiście przypał masz kolego i to nieziemski, a to czy będą chcieli cię dojechać zależy tylko od ich woli, a ty już nie masz widzę nic do gadania. To że ktoś używa amerykańskich serwerów nie oznacza że oszukuje Big Grin Swoją drogą ty przecież podpi33r3oliłeś im stronę i kopiowałeś sygnały, więc chyba sam sobie zaprzeczasz Smile

Ja jako użytkownik zaprzeczam, bo zapłaciłem i otrzymuje to co mam otrzymywać. Zarabiam z ich pomocą i nikt mnie nie oszukuje.

Dorzuć lepiej jakieś konkretne DOWODY (o ile je posiadasz), bo za działanie na niekorzyść ich firmy też cie skasują Rolleyes Znam nawet kilka przypadków gdzie pozwy szły na dziesiątki tys złotych, także pilnuj się, bo bycie niepełnoletnim nie zwalnia cię z nie przestrzegania zasad i prawa. Robisz sobie jeszcze większy przypał na własne życzenie.

Swoją drogą ten cały twój cryptoalert musi być niezłym scamem jeżeli kopiowałeś od nich sygnały i nawet nie wysiliłeś się, by zrobić swoją stronę... W sumie to też pod wyłudzenie pieniędzy podchodzi, bo zapewne oszukiwałeś też innych ludzi mówiąc im ze to twoje sygnały... Nieźle się pogrążyłeś człowieku facepalm
24-01-2018 23:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

btcbtc Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 11
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #28
RE: Cryptoalarm.net
Trzeba było założyć stronę na serwerze offshore za btc na fake dane i mieć w dupie jakieś groźby...
A tak wrzucasz screeny jakichś rozmów na których widać, że się obsrałeś i potem jeszcze nazywasz ich scamem Big Grin no debil

Z serwisu nie korzystałem i nie zamierzam jakby co
Glosy: Saske1993 (+1)
26-01-2018 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Saske1993 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 33
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 50.00
Post: #29
RE: Cryptoalarm.net
i jak korzystal juz ktos?Big Grin
29-01-2018 04:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SkagGully Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 195
Dołączył: May 2014
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #30
RE: Cryptoalarm.net
ja korzystam od prawie miesiąca. Uważam ich sygnały i poziom wiedzy za zadowalający, aczkolwiek w styczniu prawie nic nie zarobiłem z wiadomych względów.
03-02-2018 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości