Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 16 Głosów - 4.19 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda

Autor Wiadomość
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #521
RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek
Sprawdź:
(13-01-2018 21:19)placeboPL napisał(a):  
(13-01-2018 21:09)thabast napisał(a):  No tak, skoro Ty znasz tyle chętnych osób do pomocy, to przecież każdy je zna i nie wstydzi się zadać banalnego pytania osobie, z którą nigdy wcześniej nie rozmawiał. Trudno się z Tobą dyskutuje, ale jest to nawet zabawne. Chociaż ciągle nie rozumiem o co walczysz i co chcesz nam udowodnić.

Chyba sam juz nie wie, czego sie trzyma. Najpierw zarzut, ze to tylko dla refow, pozniej ze metoda sie wypali, nastepnie ze poradnik jest w zlym dziale a na koniec ze to tylko polowa poradnika. Wszystkie zarzuty nie maja zadnych sensownych argumetow, ktorymi moglby nam przymknac usta. No ale to mlody czzlowiek ktory szybko sie uczy, moze nas czyms zaskoczy Wink

Teraz to był cios poniżej pasa. Jeśli nie potrafisz zinterpretować poprawnie mojego przekazu , to proszę Cię o wiadomość prywatną abym mógł dokładnie Ci wszystko dokładnie wytłumaczyć , byś nie żył ciągle w błędnej pętli.

thabast przewiń ten temat kilkadziesiąt postów wyżej to zauważysz , że użytkownik "patttson" pomaga kilku osobą w tym dziale całkowicie za darmo , pragniesz więcej takich osób , to przeczytaj ze zrozumieniem cały temat Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2018 21:24 przez pspsga.)
Glosy: broofie (+1)
13-01-2018 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
placeboPL Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 4 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #522
RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek
(13-01-2018 21:21)pspsga napisał(a):  
(13-01-2018 21:19)placeboPL napisał(a):  
(13-01-2018 21:09)thabast napisał(a):  No tak, skoro Ty znasz tyle chętnych osób do pomocy, to przecież każdy je zna i nie wstydzi się zadać banalnego pytania osobie, z którą nigdy wcześniej nie rozmawiał. Trudno się z Tobą dyskutuje, ale jest to nawet zabawne. Chociaż ciągle nie rozumiem o co walczysz i co chcesz nam udowodnić.

Chyba sam juz nie wie, czego sie trzyma. Najpierw zarzut, ze to tylko dla refow, pozniej ze metoda sie wypali, nastepnie ze poradnik jest w zlym dziale a na koniec ze to tylko polowa poradnika. Wszystkie zarzuty nie maja zadnych sensownych argumetow, ktorymi moglby nam przymknac usta. No ale to mlody czzlowiek ktory szybko sie uczy, moze nas czyms zaskoczy Wink

Teraz to był cios poniżej pasa. Jeśli nie potrafisz zinterpretować poprawnie mojego przekazu , to proszę Cię o wiadomość prywatną abym mógł dokładnie Ci wszystko dokładnie wytłumaczyć , byś nie żył ciągle w błędnej pętli.

Wszystkie Twoje zarzuty streszczone w jednym zdaniu. Jak widac nie tylko ja mam problem ze zrozumieniem, po co wypisujesz te elaboraty. Wspominalam na poczatku, ze masz prawo miec swoje zdanie, jak kazdy z nas. Jednakze zmienianie zarzutow co dwa wpisy nie dodaja Ci wiarygodnosci przez co jestes tu postrzegany jako mily, ale jednak hejter Smile

(13-01-2018 21:20)thabast napisał(a):  
Cytat:Jeśli zadać się pytanie drugiej osobie , to Broofiemu też chyba by się wstydziła zadać? Osoba to osoba.
Ty tak na serio? Big Grin Broofie od początku proponował pomoc i nie trzeba było szukać żadnego magika, który ogarnąłby rejestracje. Jakbyś nie zauważył, to żadna z tych Twoich kilkudziesięciu osób nie wzięła udziału w dyskusji i nie napisała gotowca pomagającego przy zakładaniu konta.

(13-01-2018 21:19)placeboPL napisał(a):  Chyba sam juz nie wie, czego sie trzyma. Najpierw zarzut, ze to tylko dla refow, pozniej ze metoda sie wypali, nastepnie ze poradnik jest w zlym dziale a na koniec ze to tylko polowa poradnika. Wszystkie zarzuty nie maja zadnych sensownych argumetow, ktorymi moglby nam przymknac usta. No ale to mlody czzlowiek ktory szybko sie uczy, moze nas czyms zaskoczy Wink
Idealnie ujęte Big Grin zapomniałeś jeszcze o Krzyśku, który teraz nie umie zarabiać z ogads, ale za rok już będzie umiał i profit pójdzie na konto Broofiego.

O tak, wybacz moje przeoczenie. Bez tego zylabym w bledym kole, czy jak to tam ujal i z tego wynika moj brak zrozumienia jego wypowiedzi Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2018 21:31 przez placeboPL.)
13-01-2018 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

thabast Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 151
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 521.00
Post: #523
RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek
(13-01-2018 21:21)pspsga napisał(a):  @[thabast] przewiń ten temat kilkadziesiąt postów wyżej to zauważysz , że użytkownik "patttson" pomaga kilku osobą w tym dziale całkowicie za darmo , pragniesz więcej takich osób , to przeczytaj ze zrozumieniem cały temat Smile

Noo pomógł faktycznie pomógł, wrzucając jeden post.
(06-01-2018 22:40)patttson napisał(a):  Jak ja sie rejestrowalem to "own mailing list" przechodziło Big Grin

Nie umiem czytać ze zrozumieniem, nie jestem Tobą. Jak znajdziesz jeszcze kogoś, kto wysyłał w temacie gotowy tekst do rejestracji to daj znać.

(13-01-2018 21:28)placeboPL napisał(a):  O tak, wybacz moje przeoczenie. Bez tego zylabym w bledym kole, czy jak to tam ujal i z tego wynika moj brak zrozumienia jego wypowiedzi Big Grin
Grunt to wspólnymi siłami dojść do sedna sprawy. I przepraszam za używanie męskich końcówek. Nie zauważyłem, że jesteś kobietą Wink

Ech, ale offtop się zrobił, a mi znowu wszedł shadow ban. Chyba ta dyskusja działa negatywnie na moją niszę.


I takie pytanko, wie ktoś czy da się jakoś całkowicie wykasować dane o aplikacji z konta google?

thabast, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2012.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2018 21:43 przez thabast.)
13-01-2018 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #524
RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek
Miejcie chłopaki i dziewczyny trochę szacunku dla siebie ... Bo obecnie wasze zachowanie jest żenujące...
13-01-2018 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
placeboPL Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 4 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #525
RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek
(13-01-2018 21:40)thabast napisał(a):  
(13-01-2018 21:21)pspsga napisał(a):  @[thabast] przewiń ten temat kilkadziesiąt postów wyżej to zauważysz , że użytkownik "patttson" pomaga kilku osobą w tym dziale całkowicie za darmo , pragniesz więcej takich osób , to przeczytaj ze zrozumieniem cały temat Smile

Noo pomógł faktycznie pomógł, wrzucając jeden post.
(06-01-2018 22:40)patttson napisał(a):  Jak ja sie rejestrowalem to "own mailing list" przechodziło Big Grin

Nie umiem czytać ze zrozumieniem, nie jestem Tobą. Jak znajdziesz jeszcze kogoś, kto wysyłał w temacie gotowy tekst do rejestracji to daj znać.

(13-01-2018 21:28)placeboPL napisał(a):  O tak, wybacz moje przeoczenie. Bez tego zylabym w bledym kole, czy jak to tam ujal i z tego wynika moj brak zrozumienia jego wypowiedzi Big Grin
Grunt to wspólnymi siłami dojść do sedna sprawy. I przepraszam za używanie męskich końcówek. Nie zauważyłem, że jesteś kobietą Wink

Ech, ale offtop się zrobił, a mi znowu wszedł shadow ban. Chyba ta dyskusja działa negatywnie na moją niszę.

Nie ma problemu Smile Zupelnie bezsensowny ten offtop, mam nadzieje, ze dyskusja tutaj wroci juz na wlasciwe tory. Szkoda zasmiecac taki fajny poradnik Wink

(13-01-2018 21:40)thabast napisał(a):  
(13-01-2018 21:21)pspsga napisał(a):  @[thabast] przewiń ten temat kilkadziesiąt postów wyżej to zauważysz , że użytkownik "patttson" pomaga kilku osobą w tym dziale całkowicie za darmo , pragniesz więcej takich osób , to przeczytaj ze zrozumieniem cały temat Smile

Noo pomógł faktycznie pomógł, wrzucając jeden post.
(06-01-2018 22:40)patttson napisał(a):  Jak ja sie rejestrowalem to "own mailing list" przechodziło Big Grin

Nie umiem czytać ze zrozumieniem, nie jestem Tobą. Jak znajdziesz jeszcze kogoś, kto wysyłał w temacie gotowy tekst do rejestracji to daj znać.

(13-01-2018 21:28)placeboPL napisał(a):  O tak, wybacz moje przeoczenie. Bez tego zylabym w bledym kole, czy jak to tam ujal i z tego wynika moj brak zrozumienia jego wypowiedzi Big Grin
Grunt to wspólnymi siłami dojść do sedna sprawy. I przepraszam za używanie męskich końcówek. Nie zauważyłem, że jesteś kobietą Wink

Ech, ale offtop się zrobił, a mi znowu wszedł shadow ban. Chyba ta dyskusja działa negatywnie na moją niszę.


I takie pytanko, wie ktoś czy da się jakoś całkowicie wykasować dane o aplikacji z konta google?

A czyszczenie pamieci podrecznej i danych w opcjach androida nie wystarczy?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2018 21:49 przez placeboPL.)
13-01-2018 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #526
RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek
pspsga

Podsumujmy. Twoim jedynym zarzutem jest to, że "część poradnika" jest oferowana za refa. Nie masz dostępu do tej części, więc nawet nie wiesz co tam jest. Tak jak już wiele osób Cie poinformowało - nie ma tam nic nadzwyczajnego, w ogólnodostępnym poradniku jest wszystko opisane.

W poradniku jest wzmianka o tym, jakiego macro użyć(HiroMacro lub wbudowane w Noxa). To, że nie ma dokładnej instrukcji nie znaczy, że poradnik jest bezwartościowy. Jak ktoś nie potrafi tego zrobić to wpisze sobie w google i znajdzie 50 tematów. Jak ktoś nie ma pomysłu na zarobek przez internet to nie będzie szukał "spam apk", choć i tak nic sensownego nie wyskakuje. Broofie pokazuje metodę na zarobek + dokładnie opisuje wiele czynności z nią związanych, niekoniecznie wszystkie.

Z całym szacunkiem do Twojej osoby nie za bardzo rozumiem o co walczysz. Może na pierwszy rzut oka poradnik wygląda jak sprzedawany za refa, ale tak nie jest. Za refa otrzymujemy jedynie dodatki, które mogą pomóc nam w znalezieniu dobrej niszy czy zwiększeniu konwersji. W ostatecznym rozrachunku nie musimy rejestrować się z refa by zarabiać tym sposobem.
Glosy: broofie (+1)
13-01-2018 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
thabast Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 151
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 521.00
Post: #527
RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek
(13-01-2018 21:46)placeboPL napisał(a):  A czyszczenie pamieci podrecznej i danych w opcjach androida nie wystarczy?

Nie, albo ja coś zle robie Smile Chyba, że zaczne korzystać z opcji rejestracji jako "Gość" ale nie zauważyłem właśnie żeby taka opcja była.

thabast, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2012.
13-01-2018 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #528
RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek
Niestety ta dyskusja w pewnym momencie w złą "drogę" skręciła Sad Początkowo chodziło mi tylko o to , że za duża liczba osób ma dostęp do tego poradnika.

Natomiast do osób wyżej. Nie lepiej jest założyć kolejne konto google i na nie zalogować się na google play? Osobiście mogę polecić ten sposób bo zawsze działa w 100% Smile
13-01-2018 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
thabast Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 151
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 521.00
Post: #529
RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek
pspsga, dzięki za sugestie, ale gdybym chciał to zrobić to nie pytałbym o czyszczenie pamięci konta google. Gmail mam z 50 w zapasie, ale niekoniecznie chce je zaśmiecać.

thabast, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2012.
13-01-2018 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #530
RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek
Tak, lepiej by było, gdyby niewiele osób miało dostęp do tego poradnika. Ale to jest decyzja autora czym się dzieli, może uważa, że metoda jest nie do wyczerpania i dlatego nie bał się jej opisać. Mimo wszystko uważam, że jest jeszcze wiele nieodkrytych gier, po prostu trzeba wejść głębiej niż "Top 10 MMO Games 2018".

Bana na telefonie czy Noxie nie potrafisz ominąć? U mnie pomógł nowy Nox + nowe konto Google + zmiana ip.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2018 22:19 przez Xanter98.)
13-01-2018 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak zarabiac na afiliacji wolf25ss 22 1,323 23-06-2023 16:35
Ostatni post: Hybrid1990
Information Chcesz ZARABIAĆ dodatkowe środki na telefonie? Jest rozwiązanie tomek9256 1 459 09-05-2023 14:00
Ostatni post: Hybrid1990
  Konkurs Typy Dnia Pula 1000 Pln Co Miesiąc JakubMydlarz96 1 466 12-07-2022 14:33
Ostatni post: Hybrid1990
  Jak zarabiać na youtube?V2 Pilarsky 1 738 27-01-2022 21:15
Ostatni post: Hybrid1990
Wink jak to mozna zarabiac przez internet i da sie z tego zyc! Raphael77K 1 844 23-10-2021 07:11
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości