Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik dłużnika - naprawa życia » Wychodzenie z długów

Autor Wiadomość
Adaalbert Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 123
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 50.00
Post: #51
RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia
Sprawdź:
Podsumowanie Października

Wiem, że do końca miesiąca jeszcze dwa dni ale w nocy wyjeżdżam na dwudniowe szkolenie ( praca na etacie) więc podsumowanie pojawia się dzisiaj Smile

Uważam ten miesiąc za bardzo udany ponieważ w końcu ruszyłem dupę do pracy Huh Po wielu miesiącach narzekania wreszcie znalazłem motywację aby zacząć działać.

Podsumowując co zrobiłem w czasie 10.10.2017- 29.10.2017

- Ogarnięcie od strony technicznej Wordpressa, List mailngowych - postawienie 3 stronek pod nisze
- Rozpoczęcie tworzenia zaplecza w Social - 5 kont Instagram (aktualnie 300+ realnych obserwujących na każdym koncie) + dwa konta snapchat
- Zdobycie podstawowej wiedzy na temat SEO
- Zdobycie podstawowej wiedzy na temat marketingu: tworzenie dobrych LP, FP Ads, Pisanie tekstów reklamowych.
- Ogarnięcie ogólne tematu zarabiania w internecie, masa poradników przeczytanych + sporo znalezionych, które czekają na swoją kolej.
- Poznanie kilku wartościowych osób, z którymi mam nadzieje utrzymywać kontakt w celach szkoleniowych Big Grin

Jeżeli chodzi o zarobki to:

LeadNetwork: 229zł
Eforsa:64zł
PayPal: 230zł
Bukmacherka:1073zł
łącznie:1 596zł

Podsumowując jestem bardzo zadowolony z tego miesiąca nie tyle jeżeli chodzi o zarobki co o sam fakt, ze zacząłem w końcu działać. Kompletnie zmieniłem spędzanie swojego czasu po pracy na etacie. Teraz każdą wolną chwile zamierzam poświęcać na prace w necie lub zdobywanie wiedzy.

Od listopada zmieniam cel dziennika oraz sposób prowadzenia (w sumie to dopiero zacznę go prowadzić Jerk). Cel jaki sobie ustalam to 2000zł do końca roku, czyli po 1000zł miesięcznie. Wyrzucam z zarobków bukmacherke, chcę stworzyć źródło dochodu nie mające nic wspólnego z hazardem/tradingiem/inwestowaniem (jeden ch*j jak zwał Smile). Wybrałem sobie na razie trzy nisze, na których się skupie.

Mam nadzieję, że Listopad w końcu odpali i uda się zrealizować 50% celu a i wpadnie ta wymarzona dniówka 100pln Cool

CEL: 0/2000zł (0/63 dni)
29-10-2017 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #52
RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia
Brawo, pięknie nabierasz doświadzenie. Kibicuję! Wink
29-10-2017 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
limak5 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 69
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #53
RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia
(29-10-2017 21:25)Adaalbert napisał(a):  Podsumowanie Października

Wiem, że do końca miesiąca jeszcze dwa dni ale w nocy wyjeżdżam na dwudniowe szkolenie ( praca na etacie) więc podsumowanie pojawia się dzisiaj Smile

Uważam ten miesiąc za bardzo udany ponieważ w końcu ruszyłem dupę do pracy Huh Po wielu miesiącach narzekania wreszcie znalazłem motywację aby zacząć działać.

Podsumowując co zrobiłem w czasie 10.10.2017- 29.10.2017

- Ogarnięcie od strony technicznej Wordpressa, List mailngowych - postawienie 3 stronek pod nisze
- Rozpoczęcie tworzenia zaplecza w Social - 5 kont Instagram (aktualnie 300+ realnych obserwujących na każdym koncie) + dwa konta snapchat
- Zdobycie podstawowej wiedzy na temat SEO
- Zdobycie podstawowej wiedzy na temat marketingu: tworzenie dobrych LP, FP Ads, Pisanie tekstów reklamowych.
- Ogarnięcie ogólne tematu zarabiania w internecie, masa poradników przeczytanych + sporo znalezionych, które czekają na swoją kolej.
- Poznanie kilku wartościowych osób, z którymi mam nadzieje utrzymywać kontakt w celach szkoleniowych Big Grin

Jeżeli chodzi o zarobki to:

LeadNetwork: 229zł
Eforsa:64zł
PayPal: 230zł
Bukmacherka:1073zł
łącznie:1 596zł

Podsumowując jestem bardzo zadowolony z tego miesiąca nie tyle jeżeli chodzi o zarobki co o sam fakt, ze zacząłem w końcu działać. Kompletnie zmieniłem spędzanie swojego czasu po pracy na etacie. Teraz każdą wolną chwile zamierzam poświęcać na prace w necie lub zdobywanie wiedzy.

Od listopada zmieniam cel dziennika oraz sposób prowadzenia (w sumie to dopiero zacznę go prowadzić Jerk). Cel jaki sobie ustalam to 2000zł do końca roku, czyli po 1000zł miesięcznie. Wyrzucam z zarobków bukmacherke, chcę stworzyć źródło dochodu nie mające nic wspólnego z hazardem/tradingiem/inwestowaniem (jeden ch*j jak zwał Smile). Wybrałem sobie na razie trzy nisze, na których się skupie.

Mam nadzieję, że Listopad w końcu odpali i uda się zrealizować 50% celu a i wpadnie ta wymarzona dniówka 100pln Cool

CEL: 0/2000zł (0/63 dni)

Jak zaczniesz trzaskać dniówki 100 pln, to się sporo ludzi do Ciebie zgłosi Big Grin Powodzenia Smile

limak5, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2017.
29-10-2017 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adaalbert Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 123
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 50.00
Post: #54
RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia
Czas na podsumowanie pierwszego tygodnia Listopada Smile Miesiąc zaczął się konkretnie... Po pierwszym tygodniu prawie zrealizowany cel miesięczny.


[Obrazek: zarobki_ewhorring.png]

Poczytałem trochę o ewhoringu, zebrałem stare znane metody, zmodyfikowałem o kilka nowości i strzeliło 860zł w tydzień. Do tego wpada w LeadNetwork ok 12-18zł dziennie na full automacie, jednak leady oczekują na akceptację więc na razie tego nie zliczam Smile Tutaj też trochę przysiądę i powinno wpadać po 30zł dziennie.

Oprócz tego postawiłem zaplecze pod jeden program z LeadNetwork i od jutra zaczynam promocję. Z racji na udany start moją metodą na ewhoringu spróbuję to rozwinąć na większą skalę i zobaczymy jak pójdzie Smile Dzisiaj wolne, leczę kaca od jutra walczymy dalej Cool

CEL 860/2000 5/63 dni
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2017 12:58 przez Adaalbert.)
Glosy: seros1910 (+1)
05-11-2017 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #55
RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia
Jakies newsy? Big Grin
11-11-2017 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adaalbert Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 123
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 50.00
Post: #56
RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia
Jeżeli chodzi o zarobki w drugim tygodniu to jestem bardzo zadowolony:


[Obrazek: zarobki_ewhorring.png]

łącznie: 798 zł


Jednak mimo tych fajnych zysków i osiągniętego celu w dwa tygodnie Lol nie jest dobrze... Miałem dokładnie zaplanowany listopad jeżeli chodzi o wdrożenie dwóch projektów a nie zrobiłem praktycznie nic. Czasu mam w opór ale zamiast działać to znowu złapał leń i zamułka AngryAngry

Dzisiaj planuje zarwać nockę i postawić stronę pod projekt sub/sms może w końcu zacznie się dziać coś ciekawszego Smile Metoda na ewhorring działa na pół automacie i zyski są bardzo fajne jednak wydaje mi się, że to kwestia 2-3 tygodni i sposób się wypali. Chyba, że znajdę podobne miejsce do promocji Jerk

CEL:1658/2000 11/63 dni
11-11-2017 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adaalbert Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 123
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 50.00
Post: #57
RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia
Orientuje się ktoś jaki serwis oferuje globalny download ? Smile
14-11-2017 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dazy19 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 737
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 114 +

Forum Gold: 22.50
Post: #58
RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia
Mylead oferuje a zawszw mozna stworzyc saoj program z content lockerem z cpa :3

DUMNY CZŁONEK ZARABIAM.COM
16-11-2017 00:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zjadamkredki Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 811
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 407 +

Forum Gold: 3.12
Post: #59
RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia
Widzę ładne pieniądze z tego ewhoringu wyciągasz - sam na tym zarabiałem jakoś z 2 lata temu, ale dosyć szybko to się wypalało, jednak widzę sprawdza się stara zasada, że warto powracać co jakiś czas do starych nisz Lol
Lepiej nie zdradzaj swoich sposobów publiczne, bo tak jak sam piszesz zaraz szybko się wypali. Pomimo, że ewhoring jest przez większość znany to zawsze znajdzie się kilkunastu świeżaków, którzy będą Ci napaleńców podbierać Smile
Powodzenia w spłacie długów Smile
16-11-2017 04:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adaalbert Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 123
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 50.00
Post: #60
RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia
Czas na krótkie podsumowanie zarobków od ostatniej aktualizacji Smile

Ewhorring: 1346 zł

[Obrazek: 1346.jpg]


LeadNetwork: 250zł

[Obrazek: leady.jpg]

łącznie 1596zł

Jak widać metoda z ewhorringu ciągle profituję. Myślę, że do końca roku powinna jeszcze troche zysku przynieść Smile co najważniejsze nie wymaga to dużych nakładów pracy dzięki czemu mam czas skupić się na kilku większych projektach. W przyszłym tygodniu odpale jedną nisze, z którą wiąże nadzieje na lepsze jutro Jerk

Dokładniejsze podsumowanie pod koniec miesiąca, będzie trzeba również wyznaczyć nowy cel Smile

CEL:3254/2000 29/63 dni
26-11-2017 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Powrót do życia: własne projekty (etap II) smagalaz 10 7,703 16-03-2020 15:59
Ostatni post: smagalaz
  Droga do lepszego życia! Zarobiony_Koles 38 13,507 08-11-2018 19:27
Ostatni post: Zarobiony_Koles
  Z życia bukmacherki qwertybsk 13 3,524 28-01-2018 22:32
Ostatni post: Xanter98
  Prezes firmy przed 25 rokiem życia? qwertybsk 5 2,960 06-01-2018 23:55
Ostatni post: qwertybsk
  Próba zmiany życia na lepsze! ZabaGamer 4 3,430 22-09-2016 18:01
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości