Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec SubSMS?

Autor Wiadomość
Karewer Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,867
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 1164 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 354.00
Post: #51
RE: Koniec SubSMS?
Sprawdź:
(01-04-2017 13:52)fejQ napisał(a):  No tak masz rację w duzym stopniu Smile ale zgodzisz sie pewnie z moim stwierdzeniem ze jest to oszustwo polegające a tym, że liczymy na wykorzystanie naiwnosci, dopatrzenia i dyskretnym wpowadzeniu w błąd Smile ale tak jak mowie... Za głupotę się płaci i wszystkie umowy regulamniny się czyta Smile

No i chyba nie wmowisz mi ze promujac cokowiek uczciwie wierzysz ze ofiara w pelni zdaje sobie sprawe z kosztowSmile ja przyznam ze wkur.iam sie jak ktos pisze "ale tam trzeba placic"

Oczywiście, że tak. Świat skonstruowany jest tak, że niestety taka osoba na tym traci i nie ma zlituj. Spójrz jednak w drugą stronę. Mam "klienta" na eforsie, który jest zapisany do suby i "ciągnę" z niego odnowienie praktycznie już 2 lata. Może ktoś lubi przychodzące sms'y i zdaje sobie sprawę z ich kosztów? Nigdy do końca nie wiadomo jak to jest. Gimby raczej nie są świadome, ale dorośli ludzie?

Karewer, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2015.
01-04-2017 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
fejQ Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 116 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #52
RE: Koniec SubSMS?
Od zawsze tak było ze jeden musi tracic by drugi zyskal Smile

Ja się czuję oszustem ale nie mam wyrzutow sumienia bo kazda ofiara ma wgkad w regulamin przed zapisaniem sie Wink

Gorzej jak ktos pisze "za darmo"
01-04-2017 14:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nykkusek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 701
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 301 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #53
RE: Koniec SubSMS?
Ja mam tylko nadzieję, że ustawa nie wpłynie drastycznie na zarobki i konwersję.

A temat powinien być zamknięty, jak chcecie sobie podyskutować o tym jak funkcjonuje świat reklamy to idźcie na priv, bo zachowujecie się jakbyście urodzili się wczoraj i dopiero poznawali podły, brudny i smutny świat.

EHHHH
01-04-2017 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #54
RE: Koniec SubSMS?
(01-04-2017 09:03)Assasinoo napisał(a):  
(31-03-2017 16:05)MaLiN napisał(a):  Gdyby komuś się znudziły suby albo boi się w to wchodzić, zapraszam do świata opcji binarnych Idea

Ktoś boi się subow, a nie boi opcji binarnych? Big Grin

Uwierz, że jest sporo takich osób.

[Obrazek: giphy.gif]
01-04-2017 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Karewer Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,867
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 1164 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 354.00
Post: #55
RE: Koniec SubSMS?
(01-04-2017 14:00)fejQ napisał(a):  Od zawsze tak było ze jeden musi tracic by drugi zyskal Smile

Ja się czuję oszustem ale nie mam wyrzutow sumienia bo kazda ofiara ma wgkad w regulamin przed zapisaniem sie Wink

Gorzej jak ktos pisze "za darmo"

Nie promuję używając słów "za darmo" itp. a reszta, to już regulamin. Nie widzę w tym niczego złego, bo nie jestem większym złem niż to, co nas dzisiaj otacza. Dobra reklama, dźwignią handlu, więc wątpię, żeby cokolwiek zmieniło się po całej aferze z rynkiem sub/premium.

Karewer, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2017 14:53 przez Karewer.)
01-04-2017 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal2612 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,962
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 795 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #56
RE: Koniec SubSMS?
Zarabianie na SMS z PL pamiętam o 2011 i wtedy taki afer nie było jak teraz z tymi fejkowymi konkursami, będzie więcej walidacji by takim oszustom nie wypłacań pieniędzy i raczej wszystko wróci do normy.
01-04-2017 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sad32esadsaxc Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 100
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #57
RE: Koniec SubSMS?
Co sądzicie o leadnow, fastlead?

Dziwi mnie, że wszelkie sieci dają ograniczenia, treepay wyłączyło stronę i jest komunikat. A na lead now na czacie piszą że u nich wszystko jest okey i nic się nie zmieniło: http://prntscr.com/er5ugs

sad32esadsaxc, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2017.
01-04-2017 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
loloisback Offline
Banned
*

Liczba postów: 128
Dołączył: Apr 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #58
RE: Koniec SubSMS?
Mi we wtorek na lajciku wyplacili takze Wink
01-04-2017 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sad32esadsaxc Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 100
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #59
RE: Koniec SubSMS?
No mi w środę na eforsie też Smile

sad32esadsaxc, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2017.
01-04-2017 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
loloisback Offline
Banned
*

Liczba postów: 128
Dołączył: Apr 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #60
RE: Koniec SubSMS?
Nadal na leadnow pracuje i wszystko normalnie zalicza i pewnie wyplata tez normalnie pojdzie Wink
01-04-2017 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szukam dobrego subsms pod download aruna91 2 1,733 27-02-2020 20:10
Ostatni post: MyLead.pl
  Ustawa SUBSMS churel 29 7,948 08-03-2018 09:17
Ostatni post: dazy19
  Koniec zarabiania na SUB SMS? zbuntowany1916 27 8,680 27-02-2018 09:52
Ostatni post: JaśnieD
  Pusta oferta subsms Bidbar96 2 1,667 18-01-2018 11:22
Ostatni post: Wojo-MyLead
  Zagraniczny ruch polskie subsms czy zagraniczne cpa? Soplica 5 2,085 24-08-2017 03:34
Ostatni post: Hoolig4n

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości